Olybet EHL Oskara kausa izcīņas apskats - R7 divīzija
30.04.2018

1. nedēļa
 
R7
Regulārās sezonas čempioni Piečuki, būdami vadībā sērijā ar 2:0 pret Cirku Uz Ledus, ir vienas uzvaras attālumā no nākamās kārtas. Lai gan sērija pārliecinoši vadībā atrodas Piečuki, Cirks Uz Ledus pirmajā sērijas spēlē pamatīgi lika pasvīst Piečukiem, kur tikai bullīšos Piečuki sev sagādāja pirmo playoff uzvaru komandas pastāvēšanas vēsturē. Arī otrajā spēlē Cirks tomēr nespēja sagādāt pārsteigumu Piečukiem un nākamais mačs var izrādīties liktenīgs Cirkam. Sērijas trešā spēle jau šovakar 22:00, tiešraide Olybet EHL Spēļu Video Youtube kanālā.
 
Haoss 2 sērijas pirmajā spēlē savās mājās Ogrē pārliecinoši tika galā ar Frozen, gūstot uzvaru ar 5:1, taču Frozen savās mājās Volvo hallē nepalika atbildi parādā un pārspēja Haosu ar rezultātu 3:1 un sērijā panāk neizšķirtu - 1:1. Regulārajā sezonā notika pilnīgi pretējais - Haoss viesos Volvo hallē guva pārliecinošu uzvaru pār Frozen, savukārt Frozen Ogrē papildlaikā pārspēja Haosu. Nākamais duelis 21.martā 21:00 Ogrē.
 
Īsts Zvērs 2 un Uriekstes Pingvīni regulārajā sezonā un Ziemas Klasikā demonstrēja lielisku hokeju, kur abas komandas cīnijās kā līdzīgs ar līdzīgu un playoffā nekas nav mainījies. Pirmajā sērijas spēlē uzvaru guva Zvēri ar rezultātu 4:2. Pēc spēles Uriekstes soliņš uz ģērbtuvēm devās ar paceltām galvām un Pingvīnu kapteinis Guntis Banders saviem komandasbiedriem sacīja:”Čaļi, nekas vēl nav beidzies, tā ir tikai viena spēle!”. Sērijas otrā spēle jau uz Pingvīnu laukuma Mogo hallē 21.martā 19:00!
 
R7 playoff ievadā vislielāko pārsteigumu sagādāja L&L, kur sērijas pimajā spēlē dominēja pār Sāgu un izcīnija pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4:0. Regulāro sezonu Sāga noslēdza 4.vietā ar 35 punktiem, savukārt L&L 5.vietā ar 34 punktiem. Kas interesanti - L&L reg.sezonā nekādīgi nespēja tikt galā ar Sāgu un abos savstarpējos mačos tika gūti zaudējumi. Sērijas otrā spēle 20.martā 21:00 Mārupes ledus hallē.
 
 
2. nedēļa
 
R7
Gados jaunā un bezbailīgā L&L, tāpat kā R6 divīzijas Tukuma Brāļi, playoff sēriju pret Sāgu iesāka iespaidīgi - ar divām sausajām spēlēm, un, tieši tāpat kā Tukumnieki - 4:0 un 2:0, taču pieredzes bagātā Sāga nedomā uz ledus mest balto dvieli un sērijas trešajā spēlē ar rezultātu 3:1 izcīnija uzvaru un sērijā 1:2. Sērijas nākamā, ceturtā spēle 31.martā 18:30 Mārupes ledus hallē.
 
Haoss 2 četrās spēlēs ar mainīgām sekmēm tiek galā ar Frozen un droši iesoļo pusfinālā. Frozen klupšanas akmenis bija momentu realizācija un iespēju Frozen bija atliku likām, bet tikai vienā no spēlēm sanāca gūt vairāk par vieniem vārtiem, tajā pašā tika gūta arī vienīgā uzvara. Nav vārtu  - nav uzvaru. 3:1 sērijā.
 
Tikmēr R7 divīzijas sīvākajā sērijā - Uriekstes Pingvīni pret Īsts Zvērs 2 - vadību atkal pārņēmuši Zvēri. Sērijas otrajā spēlē savās mājās uzvaru guva un rezultātu sērijā izlīdzināja Pingvīni ar 3:2, taču Zvēri atbildi parādā nepalika un sērijas trešajā spēlē ar vienu vārtu guvumu pilnīgi pietika, lai komandai sagādātu otro uzvaru sērijā un nonāktu viena soļa attālumā no pusfināla - 2:1 sērijā. Ceturtais mačs trešdien, 19:00 Mogo hallē.
 
Cirks Uz Ledus 2018.gada Oskara kausa izcīņā, diemžēl, ir noslēdzies - Piečuki ar 3:0 sērijā atstāj Cirku bez nevienas uzvaras šajā playoff un ar abām kājām iesoļo iekšā R7 divīzijas pusfinālā! Tiesa , lai arī 3:0 izskatās pārliecinoši, nervoza un stresaina Piečukiem bija šī sērija, gan ar pēcspēles metieniem, gan neieskaitītiem vārtiem un Cirku kurš nu nekādi nebija gatavs padoties līderiem… playoffs!
 
 
3. nedēļa
 
R7
Sērijas 4.spēlē starp Sāgu un LNL playoff drāma sita augstu vilni - LNL nonāca 55 sekunžu attālumā no pusfināla, taču Sāgai bija citi plāni padomā.. Sāga “ar gaļu” spēja izlīdzināt spēles rezultātu un dramatiskā bullīšu sērijā panāca GAME 5. Vai LNL izdosies beidzot pielikt punktu sērijai, vai tomēr Sāga paveiks varoņdarbu un pabeigs atspēlēšanos no 0:2 sērijā un iesoļos pusfinālā? Izšķirošā spēle otrdien, 3.aprīlī plkst. 21:00 Mārupes ledus hallē! 
 
 
Būdami vadībā sērijā ar 2:1, Īsts Zvērs 2 lūkojās iesoļot pusfinālā, kamēr Uriekstes Pingvīniem nebija padomā nekas cits kā sērijas piektā spēle. Zvēri atklāja ceturtās spēles rezultātu, taču Pingvīni pirms otrās trešdaļas beigām izlīdzināja - 1:1. Zvēri jau atkal pārņēma vadību trešajā periodā, Pigvīni jau atkal izlīdzina - 2:2! Bullīšu sērijā Zvēri tomēr pārāki un izcīna ilgi gaidīto trešo uzvaru un pusfinālā tiksies ar Piečukiem, taču Pingvīniem - liels paldies par sezonu un tiekamies Challenge Cup!
 
4. nedēļa
 
R7
Nekas nav beidzies, kamēr tas tiešām ir beidzies - Sāga, nonākusi iedzinējos sērijā ar 0:2 pret L&L, nevienā brīdī nenolaida rokas - sekoja divas uzvaras pēc kārtas un tika izrauta sērijas piektā spēle, kurā Sāga demonstrēja pārliecinošu sniegumu un izcīnija uzvaru ar rezutātu 4:1. Šoreiz pieredze izrādijās pārāka par jaunību un meistarību.. Nākamajā kārtā Sāgai pretim stāsies Piečuki, pirmā spēle jau šovakar 22:00 Volvo hallē!
 
Savu pirmo maču pusfinālā šovakar aizvadīs Haoss 2 un Īsts Zvērs 2, spēles sākumss 21:15 INBOX ledus hallē!
 
5. nedēļa
 
R7
Divas ļoti līdzvērtīgas komandas - Īsts Zvērs 2 un Haoss 2, aizvadījušas divas ļoti līdzvērtīgas spēles, katrai no komandām izcīnot pa vienai uzvarai - pirmie uzvaru guva Īsts Zvērs ar 2:1, Haoss atbildēja ar 3:2 uzvaru savās mājās Ogrē. Kā notikumi izvērtīsies sērijas trešajā spēlē? To uzzināsim jau šovakar, plkst 21:15 tiešraidē no Inbox ledus halles!
 
 
Piečuki pusfinālu pret Sāgu iesāka pārliecinoši - pirmajā spēlē uzvara ar rezultātu 4:2 un sērijā panākts 1:0, taču Sāga pēc piedzīvotā zaudējuma nepaliek atbildi parādā un ar graujošu 5:1 izlīdzina rezultātu sērijā, Sāgas spēlētājam Andrim Sirmajam izceļoties ar Hat-Trick.
 
6. nedēļa
 
R7
R7 divīzija iztika bez īpašiem pārsteigumiem, kurā abas favorīt-komandas - gan Īsts Zvērs 2, gan Piečuki četrās spēlēs izcīnija biļetes uz finālsēriju. Zvērs četrās smagās pusfinālā cīņās pārspēja Haosu 2, visām četrām spēlēm beidzoties tikai ar vienu vārtu pārsvaru. Lai gan sērijā rezultāts pārliecinošs, abas komadas spēlēja kā līdzīgs ar līdzīgu. Tāds pats stāsts arī Piečuku un Sāgas sērijā - četras grūtas kaujas, rezultāts 3:1, taču visas trīs uzvaras nāca smagi. Finālā tiksies Piečuki un Zvērs, abām komandām ļoti daudz laika, lai sagatavotos gan fiziski, gan psiholoģiski - pirmā spēle 7.maijā!
 
7. nedēļa
 
R7
HK Piečuki un HK Īsts Zvērs 2 pirmā cīņa notiks 7. Maijā un septiņu spēļu sērija var ieilgt pat līdz 28. Maijam.
 
KomandasGPPTS
TMB1943
LDV1938
WRS1935
ZIB1935
BL21932
LL21931
SHM1929
USN1928
PRE1926
MT21925
SpēlētājiPTS
28
Vītols23
Pone 19
Dzalbs19
Epners18
Šķēls16
Goba16
Pone 15
Veikša15

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

 • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
  27033996
  janis@entuziasti.lv
 • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
  28881115
  roberts@entuziasti.lv
 • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
  29359757
  haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

 • Haralds Apinis - 29359757
  haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

 • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
  26399495
  kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

 • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
 • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv