Lasermaxx jaunais lāzerpeintbols Rīgā Zelta boulingā

Pati jaunākā Lasermaxx EVO 5 sistēma, 270m^2 arēna ar dūmu, gaismas un stereo efektiem. Jauna, svaiga un kvalitatīva iekārta. Lieliska atpūta ar sportisku un azartisku piegaršu kopā ar draugiem, klasesbiedriem, kolēģiem un ģimeni...

Video tiešraide no arēnas ar ekrānu mūsu vestibilā.

Atpūtas telpa.

Vecpuišu/vecmeitu ballītes, dzimšanas dienu ballītes, korporatīvie pasākumi un citi pasākumi pēc jūsu ieskatiem.

Ir iespēja arī izīrēt tikai mūsu arēnu kādam pasākumam.

Esam Zelta boulinga telpās, blakus bārs, boulings, biliards un vēl viss, ko piedāvā Zelta boulinga un skvoša centrs, bezmaksas stāvvieta klientiem.
Uzvaras bulvārsis 10
http://www.laserpaintball.lv/

Atlaide 10%
 

 

Airsoft Latvia CQB iekštelpas Akvalande

Individuāli scenāriji: dzimšanas dienām, vecpuišu ballītēm, korporatīvajiem/saliedēšanas pasākumiem
Pieaugušajiem(min 10, max 15 cilvēki):
Darba dienās 15Eur/par personu
Brīvdienās 18Eur/par personu

Piesaki savu spēli!

Tel: 26593396

Email: airsoftlatvia@gmail.com

airsoftlatvia.lv

 

<p style="\\&quot;margin-right:" 0cm;="" margin-left:="" font-size:="" 12pt;="" font-family:="" "times="" new="" roman",="" serif;\\"=""> EHL kartes ipasniekiem 10% atlaide.

 

BalticTAXI

Turpmāk visiem braucieniem ar Entuziastu biedru karti pienāksies 10% atlaide (biedra karte jāparāda pirms brauciena uzsākšanas).

Tarifi AR atlaidi:

1,80 EUR - iekāpšana
0,58 EUR – KM
0,12 EUR – Min

 

 

Failiem.lv

Ērtākais veids foto, video un audio failu glabāšanai un apmaiņai internetā.

 

A Aptiekas

Ar A Aptiekas zīmolu šobrīd darbojas 72 aptiekas Latvijā. Puse no tām atrodas Rīgā, bet pārējās – citās lielākajās Latvijas pilsētās – Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Daugavpilī un Rēzeknē. Mūsu aptiekas atradīsit kā nozīmīgākos transporta mezglos – Rīgas Starptautiskajā Lidostā unRīgas Starptautiskajā Autoostā, tā arī daudzos iecienītos tirdzniecības centros, tādos, kā t/c Spice un izklaides centrs Riga Plaza.

Saviem klientiem nodrošinām augsti kvalificētu farmaceitisko aprūpi moderni iekārtotās aptiekās un piedāvājam plašu recepšu un bezrecepšu zāļu, uztura bagātinātāju, medicīnas ierīču, higiēnas preču un ārstniecisko augu tēju klāstu. 

Pret ārsta izrakstītu recepti iespējams iegādāties psihotropās zāles un valsts kompensējamās zāles. Sadarbojamies ar vadošajām veselības apdrošināšanas kompānijām ERGO, BALTA, BALVA, BTA, Gjensidige un IF.

Labai veselībai, labam garastāvoklim!


A Aptiekas

 

Pizza Fly

Pizza Fly - gardākā pica Rīgā. Netici? Pamēģini!

Piedāvājām Jums dažādas picas Jebkurai gaumei. Picu sagatavošanā tiek izmantoti tikai paši svaigākie produkti, tādēļ to kvalitāte paliek nemainīgi augsta. Rīgas robežās picas arī piegādājam. Uz vietas picērijā Peldu ielā 21 iespējams baudīt arī citus ēdienus, kā arī gardu kafiju, tēju un dažādus citus dzērienus. Jūsu komfortam drēgnajos rudens un ziemas vakaros ir iespēja sildīties pie kamīna, kā arī kavēt laiku skatoties sev interesējošas pārraides lielā TV ekrānā.

Mūsu darba laiks:

Svētdiena - trešdiena 11:00 - 23:00

 

Ceturtdiena - sestdiena 11:00 - 04:00 (vai līdz pēdējam klientam)

 

Piegāde darbojas 11:00 - 23:00


Jūsu Pizza Fly

Vecrīga, Peldu iela 21, 22333839, www.pizzafly.lv

 

Ķīpsalas peldbaseins

Ķīpsalas peldbaseins

Uzturi sevi formā Ķīpsalas peldbaseinā un sporta centrā! Tas atrodas pavisam netālu no Rīgas centra, un tajā ir 50 metru un 13 metru baseini, trenažieru un aerobikas zāle, klinšu kāpšanas siena un bērnu sporta klubs.

Peldēšana ir sporta veids, kas palīdz ne vien uzlabot fizisko formu, bet arī norūdīties un būt veselam visu gadu. Lai nostiprinātu imunitāti un vairotu pozitīvas emocijas, nāc peldēties uz Ķīpsalas lielo peldbaseinu!

Ķīpsalas lielais peldbaseins:

 • garums: 50 metri
 • platums: 21 metrs
 • dziļums: 2.20 – 2.30 metri 
 • celiņi: 8 
 • ūdens temperatūra: 27.5°C

Ķīpsalas Sporta komplekss piedāvā arī iespēju sportot trenažieru zālē, kur sev piemērotas aktivitātes atradīs gan tie, kas tikai nesen sākuši sportot, gan tie, kas jau nopietni pievērsušies fitnesam. Bez tam, sporta kompleksa pieredzējušie treneri noteikti palīdzēs izvēlēties piemērotāko programmu un treniņu režīmu, lai ātrāk varētu sasniegt kārotos rezultātus.

 

Ādažu čipsi

Labākie , īstie un vienīgie - ĀDAŽU ČIPSI

 

Dinamo Rīga

Vismīlētākā komanda Latvijā - Rīgas Dinamo. Šogad arī mūsu oficiālie atbalstītāji! Par Dinamo, par uzvaru!

 

Skrundas Muiža

Ventas upes gleznainajā krastā, kur vienuviet saplūst lauku miers ar pilsētas šarmu, atrodas viena no senākajām Latvijas muižām. Skrundas muižas viesi rītausmā tiek modināti ar putnu dziesmām un, paveroties pa logu, var baudīt Latvijas gleznaino un mierpilno dabu.

Skrundas muiža atrodas unikālā vietā, nokļūšana līdz tai ir viegla un ērta, Rīgas-Liepājas šosejas malā ievijas ērts, bruģakmenī klāts ceļš, kurš aizved līdz pat muižas namdurvīm.

Skrundas muiža ir pilnībā renovēta un atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem, kļūstot par nozīmīgu objektu Latvijas kultūras vidē, nodrošinot aktīvu atpūtu un sabiedrisko pasākumu organizēšanu.

Šodien Skrundas muižā viesiem ir pieejama viesnīca ar 12 labiekārtotiem numuriem, kā arī banketu zāles un konferenču telpas. Skrundas muižas patīkamā vēsturiskā atmosfēra, apvienojumā ar mūsdienīgām tehnoloģijām un iekārtojumu, ļaus Jums izbaudīt pagātnes auru, neatraujoties no mūsdienām. Viesu ērtībai Skrundas muižā autobraucējiem ir izveidota bezmaksas plaša, apgaismota auto stāvvieta.

 

Atlaide - 10 % viesnīcas un restorāna piedāvājumiem visiem entuziastu karšu īpašniekiem!

 

 

Hokejam.lv
Hokejam.lv ir interneta veikals, kas plašā sortimentā piedāvā hokeja spēles inventāru visiem, kuri hokeju spēlē profesionālā vai vaļasprieka līmenī, apgūst tā pamatus vai arī ir nolēmuši uzsākt treniņus. 7 darbības gadu laikā mēs esam pārliecinājušies, ka hokejs ir visiem spēlēt gribētājiem pieejams sporta veids, un mūsu mērķis ir nodrošināt hokejistus ar viskvalitatīvāko un visērtāko inventāru par vispieejamākajām cenām. Šogad hokejam.lv sortiments ir papildināts ar profesionālu florbola inventāru, tā cenšoties popularizēt un padarīt pieejamāku arī šo sporta veidu.  

Draugiem.lv
2004. gadā dibinātais un nu jau lielākais sociālais interneta partāls Latvijā ir viens no mūsu labākajiem draugiem un lielākajiem informatīvajiem atbalstītāiem, paldies viņiem par to. 

SPIN FM

 

Radio grupa The Comunicorp Group ir lielākā un komerciāli veiksmīgākā grupa Īrijā, kā arī visstraujāk augošā radio kompānija Eiropā. Atraduši jaunu nišu blīvajā radio tirgū, kopš 2002.gada spēj apmierināt jauniešu auditorijas vajadzības. Tas ir SPIN FM – Īrijā, Čehijā, Igaunijā, Helsinkos un tagad arī Rīgā! Galvenokārt raugāmies 14-25 gadus vecu jauniešu virzienā, taču nav izslēgts, ka mūs klausās tādi, kas jūtas jauni, neatkarīgi no sava vecuma, vai vēl nav sasnieguši tīneidžera vecumu. Šī ļoti vitālā, progresīvā un motivētā auditorijas daļa alkst pēc novitātēm ne tikai mūzikā, un SPIN FM to nodrošina. Klausies SPIN FM radio viļņos 90.0 vai www.spinfm.lv .

 
 

Red Bull
Red Bull Energy Drink ir funkcionāls dzēriens. Pateicoties unikālajai augstas kvalitātes sastāvdaļu kombinācijai, Red Bull Energy Drink uzmundrina ķermeni un prātu. Red Bull Energy Drink ir izstrādāts cilvēkiem, kam ir svarīgs skaidrs, koncentrēts prāts un fiziskas aktivitātes, kuri ir dinamiski un uz darbību orientēti, kuri vienlaikus nododas arī izklaidēm un aktīvam dzīvesveidam.Īsumā – Red Bull ceļ spārnos tos, kas vēlas būt garīgi un fiziski aktīvi un dzīvo ar aizrautību. Red Bull Energy Drink ir izstrādāts cilvēkiem, kam ir svarīgs skaidrs, koncentrēts prāts un fiziskas aktivitātes, kuri ir dinamiski un uz darbību orientēti, kuri vienlaikus nododas arī izklaidēm un aktīvam dzīvesveidam.Īsumā – Red Bull ceļ spārnos tos, kas vēlas būt garīgi un fiziski aktīvi un dzīvo ar aizrautību. 

Isostar
Ar vairāk kā 30 gadu pieredzi sporta uztura nozarē, ISOSTAR turpina strauji attīstīties, un ir kļuvis par sporta uztura līderi tādās Eiropas valstīs kā Vācija, Spānija, Francija, Itālija, Čehija, Polija, Portugāle u.c. ISOSTAR galvenā panākumu atslēga ir ilggadēji klīniskie pētījumi, sadarbībā ar labākajiem sporta medicīnas ekspertiem, kā rezultātā, tiek iegūti droši un inovatīvi produkti ar pierādītu ietekmi uz augstākiem sporta sasniegumiem. ISOSTAR mērķis ir pielāgot savus produktus visu sportistu uztura vajadzībām, nepārtraukti uzlabojot to sastāvu, kas sabalansētā un kompleksā veidā, spēj nodrošināt nepieciešamos vitamīnus, uzturvielas un mikroelementus. Mēs piedāvājam kompleksu produktu portfeli, kas sportistam nodrošina nepieciešamo uzturu un darbaspējas pirms slodzes, tās laikā un pēc tās. 

Sony Center
 

Geka
Konkurētspējīgs, mūsdienīgs, sociāli atbildīgs un uzticams uzņēmums saviem darbiniekiem, sadarbības partneriem un klientiem. GEKAs misija ir būt vadošajam apbalvošanas un aktīva dzīvesveida piekritēju preču ražotājam un pakalpojumu sniedzējam Baltijā, kas savā darbībā gadsimtos uzkrātās tradīcijas apvieno ar modernām ražošanas tehnoloģijām. GEKAs darbinieku spēja uzņemties atbildību un augstais sniegums ir garantija uzņēmuma vislabākajai darbībai. Prieks sadarboties. 

SportaCentrs.com
Lielākais sporta ziņu portāls Latvijā. 

Volvo Sporta Centrs
Volvo Sporta Centrs - Jūrmalas gatve 78d. 2005.gada augustā savas durvis apmeklētājiem atvēra "VOLVO" sporta centrs, taču sporta centra oficiālā atklāšana notika tikai 16. novembrī. Latvijā vienīgā ledus halle ar diviem mākslīgā ledus laukumiem, kas atrodas starp Imantas un Zolitūdes mikrorajoniem. 

KomandasGPPTS
LEL2153
KNG2148
VRN2246
MTH2241
DRG2240
RIX2234
WF32232
HAR2231
KKR2231
NFR2129
SpēlētājiPTS
32
Zvejnieks29
Bleidelis23
Lidemanis21
Langemanis20
Mantejs 19
Martinsons19
Skrebels18
Ohnovskis18

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

 • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
  27033996
  janis@entuziasti.lv
 • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
  28881115
  roberts@entuziasti.lv
 • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
  29359757
  haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

 • Haralds Apinis - 29359757
  haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

 • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
  26399495
  kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

 • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
 • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv