8. Oktobris 20:45
KURBADS LEDUS HALLE
0:3
HK R1 HK MAMMOTHS
Vārti
1st Period
01:04 MTH Kristaps Gailišs (50)  Assist: Rihards Adovičs (6)  
2nd Period
3rd Period
24:46 MTH Rihards Adovičs (6)  Assist: Aleksandrs Maļins (34) Viktors Kazaks (10)  
29:36 MTH Viktors Kazaks (10)  Assist: Kristaps Gailišs (50) Rihards Adovičs (6)
Noraidījumi
1st Period
2:17 R1 Imants Bitmets (4) : Hooking - 2 min
5:09 MTH Sergej Mukhin (37) : Holding - 2 min
5:52 MTH Aleksandrs Maļins (34) : Tripping - 2 min
8:16 MTH Leonīds Georgijevs (33) : Tripping - 2 min
9:23 R1 Uģis Skuja (8) : Roughing - 2 min
9:23 MTH Vitaly Fateev (24) : Roughing - 2 min
2nd Period
13:49 R1 Mareks Barsovs (50) : Charging - 2 min
14:56 R1 Edgars Skuja (88) : Tripping - 2 min
21:02 MTH Viktors Gusevs (9) : Interference - 2 min
3rd Period
30:56 R1 Mareks Barsovs (50) : Cross-checking - 2 min
34:49 R1 Toms Tenteris (21) : Cross-checking - 2 min
Spēlētāju Statistika
R1 > POS G A P PIM
Edgars Skuja (88) FW 0 0 0 2
Uģis Skuja (8) FW 0 0 0 2
Toms Tenteris (21) FW 0 0 0 2
Mareks Barsovs (50) FW 0 0 0 4
Imants Bitmets (4) D 0 0 0 2
Kristaps Andersons (76) D 0 0 0 0
Juris Avens (16) FW 0 0 0 0
Armīns Fjodorovs (95) FW 0 0 0 0
Edvards Lidemanis (91) FW 0 0 0 0
Pēteris Pastars (14) FW 0 0 0 0
Artūrs Skuja (55) FW 0 0 0 0
Kārlis Supe (24) FW 0 0 0 0
Valts Tomiņš (11) D 0 0 0 0
Rinalds Zaķis (33) D 0 0 0 0
Ādams Zinģis (10) FW 0 0 0 0
Edgars Pauls (1) G 0 0 0 0
MTH > POS G A P PIM
Viktors Kazaks (10) FW 1 1 2 0
Leonīds Georgijevs (33) FW 0 0 0 2
Sergej Mukhin (37) D 0 0 0 2
Rihards Adovičs (6) D 1 2 3 0
Kristaps Gailišs (50) FW 1 1 2 0
Aleksandrs Maļins (34) D 0 1 1 2
Viktors Gusevs (9) D 0 0 0 2
Vitaly Fateev (24) D 0 0 0 2
Aleksandrs Buls (8) FW 0 0 0 0
Andrejs Canders (68) D 0 0 0 0
Denis Čuiko (7) FW 0 0 0 0
Toms Gailišs (43) FW 0 0 0 0
Vjačeslavs Špakovskis (97) FW 0 0 0 0
Jurijs Oļesjko (1) G 0 0 0 0

Metieni
R1 25
MTH 21

Citi Fakti
Tiesneši Armands Bedrītis, Artūrs Artamonovs 

KomandasGPPTS
KNG1633
WRS1527
FRZ1627
VR21625
PC21523
LV21518
LNL1514
HNA169
SpēlētājiPTS
12
Lucis12
Olingovičs12
Rullis11
Reiniks 11
Šteins10
Krūmiņš10

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv