8. Oktobris 20:45
KURBADS
0:3
HK R1 * HK MAMMOTHS
Vārti
1st Period
01:04 MTH Kristaps Gailišs (50)  Assist: Rihards Adovičs (6)  
2nd Period
3rd Period
24:46 MTH Rihards Adovičs (6)  Assist: Aleksandrs Maļins (34) Viktors Kazaks (10)  
29:36 MTH Viktors Kazaks (10)  Assist: Kristaps Gailišs (50) Rihards Adovičs (6)
Noraidījumi
1st Period
2:17 R1 Imants Bitmets (4) : Hooking - 2 min
5:09 MTH Sergej Mukhin (37) : Holding - 2 min
5:52 MTH Aleksandrs Maļins (34) : Tripping - 2 min
8:16 MTH Leonīds Georgijevs (33) : Tripping - 2 min
9:23 MTH Vitaly Fateev (24) : Roughing - 2 min
9:23 R1 Uģis Skuja (8) : Roughing - 2 min
2nd Period
13:49 R1 Mareks Barsovs (50) : Charging - 2 min
14:56 R1 Edgars Skuja (88) : Tripping - 2 min
21:02 MTH Viktors Gusevs (9) : Interference - 2 min
3rd Period
30:56 R1 Mareks Barsovs (50) : Cross-checking - 2 min
34:49 R1 Toms Tenteris (21) : Cross-checking - 2 min
Spēlētāju Statistika
R1 > POS G A P PIM
Edgars Pauls (1) G 0 0 0 0
Rinalds Zaķis (33) D 0 0 0 0
Juris Avens (16) FW 0 0 0 0
Kārlis Supe (24) FW 0 0 0 0
Armīns Fjodorovs (95) FW 0 0 0 0
Edvards Lidemanis (91) FW 0 0 0 0
Ādams Zinģis (10) FW 0 0 0 0
Pēteris Pastars (14) FW 0 0 0 0
Kristaps Andersons (76) D 0 0 0 0
Valts Tomiņš (11) D 0 0 0 0
Artūrs Skuja (55) FW 0 0 0 0
Imants Bitmets (4) D 0 0 0 2
Mareks Barsovs (50) FW 0 0 0 4
Uģis Skuja (8) FW 0 0 0 2
Toms Tenteris (21) FW 0 0 0 2
Edgars Skuja (88) FW 0 0 0 2
MTH > POS G A P PIM
Jurijs Oļesjko (1) G 0 0 0 0
Toms Gailišs (43) FW 0 0 0 0
Denis Čuiko (7) FW 0 0 0 0
Andrejs Canders (68) D 0 0 0 0
Aleksandrs Buls (8) FW 0 0 0 0
Vjačeslavs Špakovskis (97) FW 0 0 0 0
Viktors Gusevs (9) D 0 0 0 2
Vitaly Fateev (24) D 0 0 0 2
Aleksandrs Maļins (34) D 0 1 1 2
Kristaps Gailišs (50) FW 1 1 2 0
Rihards Adovičs (6) D 1 2 3 0
Sergej Mukhin (37) D 0 0 0 2
Leonīds Georgijevs (33) FW 0 0 0 2
Viktors Kazaks (10) FW 1 1 2 0

Metieni
R1 25
MTH 21

Citi Fakti
Tiesneši Armands Bedrītis, Artūrs Artamonovs 

KomandasGPPTS
PCK2049
IZ22043
HA22041
SHS2035
LNL2034
FRZ2031
UPG2029
CRK2026
MZO2017
WF42015
SpēlētājiPTS
30
Ločmelis23
Konstantinovičs22
Dzērve22
Bērzs20
Ozoliņš 19
Rubīns19
Sutra17
Kirilko16

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv