12. Oktobris 20:00
VOLVO
(SO)2:1
HK BRIEDIS HK MAMMOTHS
Vārti
1st Period
2nd Period
13:57 BRD Jegors Vladimirovs (25)  Assist: Armands Ozdobs (37)  
18:15 MTH Denis Čuiko (7)  Assist: Aleksandrs Buls (8)  
3rd Period
36:00 BRD Edijs Briedis (27)  Assist: Ivans Mucenieks (8) Ritvars Ohnovskis (69)
Noraidījumi
1st Period
09:27 MTH Andrejs Karpovs (88) : Slashing - 2 min
2nd Period
22:22 MTH Kristaps Gailišs (50) : Tripping - 2 min
23:38 BRD Salvis Pinnis (72) : Tripping - 2 min
3rd Period
25:02 MTH Sergej Mukhin (37) : Holding - 2 min
26:47 BRD Mareks Ezerkalns (24) : Tripping - 2 min
32:02 MTH Andrejs Canders (68) : Hooking - 2 min
Spēlētāju Statistika
BRD > POS G A P PIM
Ritvars Ohnovskis (69) FW 0 1 1 0
Jegors Vladimirovs (25) C 1 0 1 0
Mareks Ezerkalns (24) D 0 0 0 2
Edijs Briedis (27) FW 1 0 1 0
Ivans Mucenieks (8) D 0 1 1 0
Armands Ozdobs (37) FW 0 1 1 0
Salvis Pinnis (72) D 0 0 0 2
Emīls Kalniņš (64) FW 0 0 0 0
Eduards Laudams (13) D 0 0 0 0
Elvijs Ošs (96) FW 0 0 0 0
Hermanis Penkalovs (90) C 0 0 0 0
Rojs Pinnis (5) FW 0 0 0 0
Ritvars Rācenājs (10) FW 0 0 0 0
Arnis Tauriņš (47) D 0 0 0 0
Jānis Treziņš (89) C 0 0 0 0
Guntars Godiņš (99) G 0 0 0 0
MTH > POS G A P PIM
Denis Čuiko (7) FW 1 0 1 0
Andrejs Karpovs (88) FW 0 0 0 2
Andrejs Canders (68) D 0 0 0 2
Sergej Mukhin (37) D 0 0 0 2
Aleksandrs Buls (8) FW 0 1 1 0
Kristaps Gailišs (50) FW 0 0 0 2
Maksims Čeborahs (99) FW 0 0 0 0
Vitaly Fateev (24) D 0 0 0 0
Toms Gailišs (43) FW 0 0 0 0
Leonīds Georgijevs (33) FW 0 0 0 0
Viktors Gusevs (9) D 0 0 0 0
Ainārs Lejāns (70) D 0 0 0 0
Aleksandrs Maļins (34) D 0 0 0 0
Arturs Mass (91) D 0 0 0 0
Vjačeslavs Špakovskis (97) FW 0 0 0 0
Jurijs Oļesjko (1) G 0 0 0 0

Metieni
BRD 22
MTH 21

Citi Fakti
Tiesneši Armands Bedrītis, Aleksandrs Borisovs 

KomandasGPPTS
PCK1025
IZ21125
HA21123
UPG1221
SHS1018
LNL1118
CRK1118
FRZ1113
MZO1110
WF4115
SpēlētājiPTS
17
Dzērve15
Ločmelis14
Konstantinovičs12
Zeltiņš11
Bērzs10
Ozoliņš 10
Sutra10
Noviks9

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv