16. Novembris 23:00
HS RĪGA
3:1
HK ĶENGARAGS HK MAMMOTHS
Vārti
1st Period
04:11 KNG Andis Bleidelis (22)  Assist: Artūrs Jermolovičs (31)  
11:03 MTH Rūdolfs Kreicbergs (29)  Assist: Ainārs Lejāns (70) Rihards Adovičs (6)  
2nd Period
17:23 KNG Uldis Bleidelis (18)  
3rd Period
29:06 KNG Artūrs Jermolovičs (31)  Assist: Andis Bleidelis (22)
Noraidījumi
1st Period
06:34 MTH Vjačeslavs Špakovskis (97) : Cross-checking - 2 min
10:24 KNG Mareks Liepiņš (28) : Tripping - 2 min
11:58 MTH Aleksandrs Buls (8) : Tripping - 2 min
2nd Period
12:47 KNG Māris Liepiņš (20) : Hooking - 2 min
15:42 KNG Mareks Liepiņš (28) : Tripping - 2 min
17:55 KNG Kaspars Rozentāls (88) : Tripping - 2 min
19:09 KNG Māris Liepiņš (20) : Tripping - 2 min
21:22 MTH Andrejs Canders (68) : Charging - 2 min
3rd Period
28:11 MTH Toms Gailišs (43) : Tripping - 2 min
30:37 MTH Vjačeslavs Špakovskis (97) : Boarding - 2 min
32:51 MTH Toms Gailišs (43) : Roughing - 2 min
32:51 MTH Andrejs Canders (68) : Roughing - 2 min
32:51 MTH Viktors Gusevs (9) : Roughing - 2 min
32:51 MTH Eduards Popovs (3) : Roughing - 2 min
32:51 KNG Antons Lešinskis (25) : Roughing - 2 min
32:51 KNG Krišjānis Arājs (8) : Roughing - 2 min
32:51 KNG Kaspars Rozentāls (88) : Roughing - 5 min
32:51 KNG Edgars Valdmanis (15) : Roughing - 2 min
32:51 KNG Mārtiņš Eisaks (30) : Roughing - 2 min
32:51 MTH Aleksandrs Maļins (34) : Roughing - 2 min
36:00 MTH Andrejs Korenevs (96) : Match Penalty (disciplinārais sods 25 min) - 25 min
36:00 MTH Viktors Gusevs (9) : Match Penalty (disciplinārais sods 25 min) - 25 min
36:00 MTH Vjačeslavs Špakovskis (97) : Match Penalty (disciplinārais sods 25 min) - 25 min
36:00 KNG Edgars Valdmanis (15) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
36:00 KNG Antons Lešinskis (25) : Roughing - 2 min
36:00 KNG Antons Lešinskis (25) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
36:00 KNG Kaspars Rozentāls (88) : Game Misconduct (disciplinārais sods 20 min) - 20 min
36:00 KNG Krišjānis Arājs (8) : Roughing - 2 min
36:00 KNG Krišjānis Arājs (8) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
36:00 KNG Mārtiņš Eisaks (30) : Roughing - 2 min
36:00 MTH Toms Gailišs (43) : Roughing - 2 min
36:00 MTH Toms Gailišs (43) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
36:00 MTH Andrejs Canders (68) : Roughing - 2 min
36:00 KNG Mārtiņš Eisaks (30) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
36:00 MTH Andrejs Canders (68) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
36:00 MTH Viktors Gusevs (9) : Roughing - 2 min
36:00 KNG Edgars Valdmanis (15) : Roughing - 2 min
36:00 MTH Viktors Gusevs (9) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
36:00 MTH Eduards Popovs (3) : Roughing - 2 min
36:00 MTH Eduards Popovs (3) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
36:00 MTH Aleksandrs Maļins (34) : Roughing - 2 min
36:00 MTH Aleksandrs Maļins (34) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
Spēlētāju Statistika
KNG > POS G A P PIM
Edgars Valdmanis (15) FW 0 0 0 14
Uldis Bleidelis (18) C 1 0 1 0
Artūrs Jermolovičs (31) FW 1 1 2 0
Mārtiņš Eisaks (30) FW 0 0 0 14
Antons Lešinskis (25) C 0 0 0 14
Krišjānis Arājs (8) D 0 0 0 14
Māris Liepiņš (20) D 0 0 0 4
Kaspars Rozentāls (88) FW 0 0 0 27
Andis Bleidelis (22) FW 1 1 2 0
Mareks Liepiņš (28) FW 0 0 0 4
Edgars Eglītis (55) D 0 0 0 0
Nauris Enkuzens (59) FW 0 0 0 0
Tomass Kreicbergs (11) D 0 0 0 0
Uģis Kurpnieks (16) D 0 0 0 0
Artūrs Ranks (14) FW 0 0 0 0
Valdis Ilguns (1) G 0 0 0 0
MTH > POS G A P PIM
Rihards Adovičs (6) D 0 1 1 0
Eduards Popovs (3) D 0 0 0 14
Ainārs Lejāns (70) D 0 1 1 0
Viktors Gusevs (9) D 0 0 0 39
Rūdolfs Kreicbergs (29) FW 1 0 1 0
Toms Gailišs (43) FW 0 0 0 16
Aleksandrs Buls (8) FW 0 0 0 2
Andrejs Korenevs (96) D 0 0 0 25
Aleksandrs Maļins (34) D 0 0 0 14
Vjačeslavs Špakovskis (97) FW 0 0 0 29
Andrejs Canders (68) D 0 0 0 16
Aldis Adovičs (61) D 0 0 0 0
Maksims Čeborahs (99) FW 0 0 0 0
Kristaps Gailišs (50) FW 0 0 0 0
Leonīds Georgijevs (33) FW 0 0 0 0
Jurijs Oļesjko (1) G 0 0 0 0

Metieni
KNG 24
MTH 18

Citi Fakti
Tiesneši Armands Bedrītis, Aleksandrs Borisovs 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv