26. Septembris 22:10
OGRE
3:4
HK VARAN HK DRAUGIEM GROUP
Vārti
1st Period
3:47 VRN Dainis Miglāns (11)  Assist: Uģis Skopāns (29)  
4:26 DRG Matīss Freibergs (6)  
5:21 VRN Vladimirs Korņejevs (66)  
6:31 DRG Jānis Muitinieks (77)  
2nd Period
16:41 DRG Ainārs Zariņš (17)  Assist: Jānis Muitinieks (77)  
3rd Period
24:49 DRG Ainārs Zariņš (17)  Assist: Matīss Freibergs (6)  
26:03 VRN Dainis Miglāns (11)  Assist: Roberts Straume (81)
Noraidījumi
1st Period
00:37 VRN Uģis Skopāns (29) : Tripping - 2 min
2:23 DRG Edgars Kišuro (31) : Delay of game - 2 min
6:50 VRN Uģis Skopāns (29) : Hooking - 2 min
9:16 DRG Kristaps Šulcs (39) : Charging - 2 min
2nd Period
14:11 VRN Vladimirs Korņejevs (66) : Delay of game - 2 min
16:51 VRN Roberts Straume (81) : Roughing - 2 min
20:40 DRG Mārtiņš Pikšens (13) : Hooking - 2 min
22:04 DRG Mārtiņš Pikšens (13) : Cross-checking - 2 min
3rd Period
29:54 DRG Kristaps Šulcs (39) : High-sticking - 2 min
32:14 VRN Dainis Miglāns (11) : Roughing - 2 min
32:14 DRG Toms Muzikants (69) : Roughing - 2 min
32:34 VRN Uģis Skopāns (29) : High-sticking - 2 min
Spēlētāju Statistika
VRN > POS G A P PIM
Andrejs Kļemenkovs (1) G 0 0 0 0
Aleksandrs Kurgan (12) FW 0 0 0 0
Uģis Skopāns (29) FW 0 1 1 6
Dainis Miglāns (11) FW 2 0 2 2
Vladimirs Korņejevs (66) FW 1 0 1 2
Roberts Straume (81) FW 0 1 1 2
Austris Škoba (39) D 0 0 0 0
Mārtiņš Kasparāns (28) FW 0 0 0 0
Oskars Brikulis (27) FW 0 0 0 0
Ardis Martinsons (91) FW 0 0 0 0
Edgars Megnis (90) FW 0 0 0 0
DRG > POS G A P PIM
Jānis Akmentiņš (8) FW 0 0 0 0
Jānis Baiks (9) FW 0 0 0 0
Alvis Rozenbergs (21) FW 0 0 0 0
Kristaps Šulcs (39) FW 0 0 0 4
Jānis Muitinieks (77) FW 1 1 2 0
Ainārs Zariņš (17) FW 2 0 2 0
Edgars Kišuro (31) G 0 0 0 2
Matīss Freibergs (6) D 1 1 2 0
Mārtiņš Pikšens (13) D 0 0 0 4
Toms Muzikants (69) FW 0 0 0 2
Mārtiņš Binde (83) D 0 0 0 0
Bruno Langemanis (19) FW 0 0 0 0
Krišjānis Zumbergs (15) FW 0 0 0 0
Gatis Pikšens (11) D 0 0 0 0
Kārlis Roziņš (16) FW 0 0 0 0
Gatis Klemencis (14) C 0 0 0 0

Metieni
VRN 21
DRG 22

Citi Fakti
Tiesneši Jānis Rasiņš, Sergejs Subočs 

KomandasGPPTS
BLC1844
LNS1840
CRK1829
HLG1827
OLN1826
WLF1822
HKP1821
PAF1820
JST1819
MDN1811
SpēlētājiPTS
30
Salmiņš24
Baltgalvis 22
Kozlovskis21
Krauklis21
Daubers19
Purviņš 19
Jēkabsons18
Golubovičs18

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv