2. Oktobris 21:00
MĀRUPE
4:0
HK LEDUS LĀČI HK KAMIKADZES
Vārti
1st Period
06:11 LEL Rihards Štībelis (32)  Assist: Oskars Norīts (20) Edgars Šķēls (8)  
2nd Period
20:43 LEL Rihards Štībelis (32)  Assist: Rihards Salaks (88) Aleksandrs Antiņš (2)  
3rd Period
27:38 LEL Roberts Zvejnieks (58)  Assist: Oskars Krakts (13)  
32:25 LEL Roberts Zvejnieks (58)  Assist: Gatis Bite (77) Kaspars Kalējs (89)
Noraidījumi
1st Period
01:40 KDZ Druvis Mūrmanis (10) : Cross-checking - 2 min
07:30 KDZ Ginters Hmeļevskis (41) : Interference - 2 min
2nd Period
13:23 LEL Kārlis Salenieks (14) : Cross-checking - 2 min
17:57 LEL Ingars Gulbis (73) : Slashing - 2 min
18:31 KDZ Māris Zariņš (9) : Charging - 2 min
18:31 LEL Gatis Bite (77) : High-sticking - 2 min
23:12 LEL Rihards Štībelis (32) : Cross-checking - 2 min
23:47 LEL Oskars Krakts (13) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
LEL > POS G A P PIM
Vadims Molohovskis (37) D 0 0 0 0
Jānis Baldunčiks (83) FW 0 0 0 0
Mairis Bērziņš (33) FW 0 0 0 0
Vunders Zitāns (29) D 0 0 0 0
Zigmārs Sproģis (30) FW 0 0 0 0
Kaspars Kalējs (89) FW 0 1 1 0
Ingars Gulbis (73) D 0 0 0 2
Rihards Salaks (88) D 0 1 1 0
Oskars Krakts (13) D 0 1 1 2
Aleksandrs Antiņš (2) G 0 1 1 0
Rihards Štībelis (32) FW 2 0 2 2
Oskars Norīts (20) D 0 1 1 0
Kārlis Salenieks (14) FW 0 0 0 2
Gatis Bite (77) FW 0 1 1 2
Roberts Zvejnieks (58) FW 2 0 2 0
Edgars Šķēls (8) FW 0 1 1 0
KDZ > POS G A P PIM
Aivis Andersons (79) G 0 0 0 0
Jānis Brūveris (12) FW 0 0 0 0
Edmunds Eizentāls (94) FW 0 0 0 0
Gundars Jakovļevs (92) FW 0 0 0 0
Gustavs Jansons (99) FW 0 0 0 0
Ilgvars Irbe (36) D 0 0 0 0
Arvīds Irbe (4) D 0 0 0 0
Arnis Grintāls (3) D 0 0 0 0
Māris Kalniņš (55) FW 0 0 0 0
Valdis Zariņš (72) FW 0 0 0 0
Jānis Skrebelis (11) D 0 0 0 0
Ainis Kursišs (43) FW 0 0 0 0
Normunds Kābelis (75) D 0 0 0 0
Druvis Mūrmanis (10) D 0 0 0 2
Ginters Hmeļevskis (41) FW 0 0 0 2
Māris Zariņš (9) D 0 0 0 2

Metieni
LEL 36
KDZ 19

Citi Fakti
Tiesneši Armands Bedrītis, Vitālijs Vorona 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv