9. Oktobris 21:15
INBOX
1:4
HK ĪSTS ZVĒRS / BFT HK LEDUS LĀČI
Vārti
1st Period
2nd Period
14:27 LEL Kaspars Kalējs (89)  Assist: Didzis Dekters (75) Jānis Saulītis (24)  
14:59 BFT Jānis Riters (8)  Assist: Kaspars Tillers (13)  
3rd Period
28:34 LEL Zigmārs Sproģis (30)  Assist: Jānis Baldunčiks (83) Jānis Saulītis (24)  
33:07 LEL Kaspars Kalējs (89)  Assist: Roberts Zvejnieks (58)  
35:47 LEL Gatis Bite (77)  Assist: Rihards Salaks (88)
Noraidījumi
1st Period
04:31 LEL Gatis Bite (77) : Interference - 2 min
06:54 BFT Oskars Pūcītis (99) : Tripping - 2 min
10:32 BFT Klāvs Krišjānovs (93) : High-sticking - 2 min
2nd Period
19:50 LEL Oskars Krakts (13) : Holding the stick - 2 min
19:50 BFT Gatis Petrovs (82) : Misconduct (disciplinārais sods 2 min) - 2 min
3rd Period
29:45 BFT Gints Golmeisters (33) : Tripping - 2 min
35:01 BFT Rinalds Sirmais (22) : Holding - 2 min
35:01 LEL Didzis Dekters (75) : Holding - 2 min
Spēlētāju Statistika
BFT > POS G A P PIM
Gatis Petrovs (82) FW 0 0 0 2
Jānis Riters (8) FW 1 0 1 0
Kaspars Tillers (13) FW 0 1 1 0
Rinalds Sirmais (22) FW 0 0 0 2
Gints Golmeisters (33) D 0 0 0 2
Klāvs Krišjānovs (93) FW 0 0 0 2
Oskars Pūcītis (99) FW 0 0 0 2
Dairis Blūmentāls (15) D 0 0 0 0
Raitis Cakuls (86) FW 0 0 0 0
Kristaps Cepurītis (3) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Karolis (9) FW 0 0 0 0
Klāvs Korņejevs (44) D 0 0 0 0
Ainārs Mednis (38) FW 0 0 0 0
Ansis Ozoliņš (80) FW 0 0 0 0
Kristaps Zvidris (74) FW 0 0 0 0
Māris Balčūns (89) G 0 0 0 0
LEL > POS G A P PIM
Roberts Zvejnieks (58) FW 0 1 1 0
Jānis Saulītis (24) FW 0 2 2 0
Jānis Baldunčiks (83) FW 0 1 1 0
Gatis Bite (77) FW 1 0 1 2
Oskars Krakts (13) D 0 0 0 2
Zigmārs Sproģis (30) FW 1 0 1 0
Rihards Salaks (88) D 0 1 1 0
Kaspars Kalējs (89) FW 2 0 2 0
Didzis Dekters (75) D 0 1 1 2
Ingars Gulbis (73) D 0 0 0 0
Ivo Mercs (31) D 0 0 0 0
Vadims Molohovskis (37) D 0 0 0 0
Edgars Šķēls (8) FW 0 0 0 0
Rihards Štībelis (32) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Antiņš (2) G 0 0 0 0

Metieni
BFT 13
LEL 26

Citi Fakti
Tiesneši Ārijs Gedrovics, Vitālijs Vorona 

KomandasGPPTS
MBV1333
BRC1327
FLC1221
MLP1418
PRD1417
OLB1316
NTK1015
RPC1112
TRS1211
TTR1411
SpēlētājiPTS
27
Zembergs 20
Melders17
Saušs15
Andersons13
Azikovs13
Firsovs13
Indēvics13
Krūskops13

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv