16. Oktobris 21:00
MĀRUPES LEDUS HALLE
3:0
HK LEDUS LĀČI HK NO FEAR
Vārti
1st Period
05:36 LEL Jānis Ozoliņš (12)  Assist: Zigmārs Sproģis (30)  
2nd Period
3rd Period
24:06 LEL Edgars Šķēls (8)  Assist: Jānis Baldunčiks (83)  
31:59 LEL Gatis Bite (77)  Assist: Roberts Zvejnieks (58)
Noraidījumi
1st Period
02:00 NFR Pāvels Korols (71) : Hooking - 2 min
11:06 NFR Jānis Konons (6) : Tripping - 2 min
2nd Period
3rd Period
26:16 LEL Zigmārs Sproģis (30) : Interference - 2 min
27:35 LEL Gatis Bite (77) : Tripping - 2 min
28:42 NFR Māris Ploriņš (16) : Elbowing - 2 min
35:04 NFR Andris Šerens (77) : Hooking - 2 min
Spēlētāju Statistika
LEL > POS G A P PIM
Edgars Šķēls (8) FW 1 0 1 0
Roberts Zvejnieks (58) FW 0 1 1 0
Zigmārs Sproģis (30) FW 0 1 1 2
Jānis Baldunčiks (83) FW 0 1 1 0
Gatis Bite (77) FW 1 0 1 2
Jānis Ozoliņš (12) D 1 0 1 0
Didzis Dekters (75) D 0 0 0 0
Ingars Gulbis (73) D 0 0 0 0
Kaspars Kalējs (89) FW 0 0 0 0
Ivo Mercs (31) D 0 0 0 0
Vadims Molohovskis (37) D 0 0 0 0
Rihards Salaks (88) D 0 0 0 0
Kārlis Salenieks (14) FW 0 0 0 0
Jānis Saulītis (24) FW 0 0 0 0
Vunders Zitāns (29) D 0 0 0 0
Aivars Bērziņš (1) G 0 0 0 0
NFR > POS G A P PIM
Andris Šerens (77) FW 0 0 0 2
Jānis Konons (6) FW 0 0 0 2
Pāvels Korols (71) FW 0 0 0 2
Māris Ploriņš (16) D 0 0 0 2
Jānis Alainis (18) FW 0 0 0 0
Roberts Altenzels (33) D 0 0 0 0
Vitālijs Arbatskis (26) D 0 0 0 0
Atis Blūmanis (29) FW 0 0 0 0
Verners Eihmanis (99) D 0 0 0 0
Ģirts Gailums (15) FW 0 0 0 0
Normunds Krūmiņš () FW 0 0 0 0
Edijs Lāns (19) FW 0 0 0 0
Normunds Melnbārdis (40) FW 0 0 0 0
Jānis Ošmucnieks (11) FW 0 0 0 0
Jurijs Prokopenoks (84) C 0 0 0 0
Oskars Šulcs (80) FW 0 0 0 0

Metieni
LEL 16
NFR 11

Citi Fakti
Tiesneši Juris Laicāns, Ainārs Gedrovics 

KomandasGPPTS
LNS1130
BLC1329
CRK1323
HLG1220
HKP1217
PAF1215
WLF1315
OLN1213
JST1110
MDN136
SpēlētājiPTS
17
Salmiņš17
Jēkabsons16
Daubers16
Kozlovskis16
Baltgalvis 14
Krauklis14
Melbārdis14
Alferovs12

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv