31. Oktobris 22:10
OGRE
3:5
HK VARAN HK LEDUS LĀČI
Vārti
1st Period
7:13 LEL Edgars Šķēls (8)  Assist: Jānis Baldunčiks (83) Mairis Bērziņš (33)  
10:00 LEL Mairis Bērziņš (33)  Assist: Ingars Gulbis (73) Jānis Baldunčiks (83)  
2nd Period
15:05 VRN Gints Ešenvalds (51)  Assist: Oskars Brikulis (27)  
16:34 VRN Aleksejs Dmitrišins (4)  
21:52 VRN Ardis Martinsons (91)  Assist: Aigars Mantejs (97) Vladimirs Korņejevs (66)  
3rd Period
27:32 LEL Ingars Gulbis (73)  
28:59 LEL Jānis Ozoliņš (12)  Assist: Radimirs Blaževičs (21)  
30:45 LEL Gatis Bite (77)
Noraidījumi
1st Period
11:16 LEL () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
2nd Period
14:42 LEL Oskars Krakts (13) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
VRN > POS G A P PIM
Oskars Brikulis (27) FW 0 1 1 0
Gints Ešenvalds (51) D 1 0 1 0
Vladimirs Korņejevs (66) FW 0 1 1 0
Aigars Mantejs (97) D 0 1 1 0
Ardis Martinsons (91) FW 1 0 1 0
Aleksejs Dmitrišins (4) D 1 0 1 0
Oskars Ārgalis (8) FW 0 0 0 0
Ingus Bārs (7) D 0 0 0 0
Aleksandrs Beluhins (24) FW 0 0 0 0
Robins Dedzis (9) D 0 0 0 0
Mārtiņš Kasparāns (28) FW 0 0 0 0
Dainis Miglāns (11) FW 0 0 0 0
Austris Škoba (39) D 0 0 0 0
Andrejs Kļemenkovs (1) G 0 0 0 0
LEL > POS G A P PIM
Edgars Šķēls (8) FW 1 0 1 0
Mairis Bērziņš (33) FW 1 1 2 0
Jānis Baldunčiks (83) FW 0 2 2 0
Gatis Bite (77) FW 1 0 1 0
Jānis Ozoliņš (12) D 1 0 1 0
Oskars Krakts (13) D 0 0 0 2
Radimirs Blaževičs (21) FW 0 1 1 0
Ingars Gulbis (73) D 1 1 2 0
Raivis Cinglers (93) FW 0 0 0 0
Didzis Dekters (75) D 0 0 0 0
Ivo Mercs (31) D 0 0 0 0
Vadims Molohovskis (37) D 0 0 0 0
Roberts Norīts (45) D 0 0 0 0
Kārlis Salenieks (14) FW 0 0 0 0
Roberts Zvejnieks (58) FW 0 0 0 0
Aivars Bērziņš (1) G 0 0 0 0

Metieni
VRN 21
LEL 33

Citi Fakti
Tiesneši Ainārs Bitens, Sergejs Subočs 

KomandasGPPTS
LNS1130
BLC1329
CRK1323
HLG1220
HKP1217
PAF1215
WLF1315
OLN1213
JST1110
MDN136
SpēlētājiPTS
17
Salmiņš17
Jēkabsons16
Daubers16
Kozlovskis16
Baltgalvis 14
Krauklis14
Melbārdis14
Alferovs12

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv