6. Novembris 21:00
MĀRUPES LEDUS HALLE
1:3
HK LEDUS LĀČI HK RIX
Vārti
1st Period
2nd Period
19:00 RIX Ādolfs Mārtiņš Krauklis (89)  Assist: Timotejs Volfs (13) Sandris Ozoliņš (15)  
19:17 LEL Vunders Zitāns (29)  Assist: Edgars Šķēls (8) Ingars Gulbis (73)  
3rd Period
25:14 RIX Nikolajs Zeļenko (11)  Assist: Aleksandrs Kopilovs (17) Ivars Ulmanis (2)  
35:42 RIX Vitālijs Tuniks (68)
Noraidījumi
1st Period
03:21 RIX Valdis Pauniņš (71) : Hooking - 2 min
10:45 RIX () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
2nd Period
18:24 LEL Kaspars Kalējs (89) : Tripping - 2 min
3rd Period
24:38 LEL Jānis Baldunčiks (83) : Tripping - 2 min
28:05 LEL Gatis Bite (77) : Charging - 2 min
34:27 RIX Valdis Pauniņš (71) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
LEL > POS G A P PIM
Edgars Šķēls (8) FW 0 1 1 0
Vunders Zitāns (29) D 1 0 1 0
Jānis Baldunčiks (83) FW 0 0 0 2
Gatis Bite (77) FW 0 0 0 2
Ingars Gulbis (73) D 0 1 1 0
Kaspars Kalējs (89) FW 0 0 0 2
Didzis Dekters (75) D 0 0 0 0
Vadims Molohovskis (37) D 0 0 0 0
Roberts Norīts (45) D 0 0 0 0
Oskars Norīts (20) D 0 0 0 0
Jānis Ozoliņš (12) D 0 0 0 0
Rihards Salaks (88) D 0 0 0 0
Kārlis Salenieks (14) FW 0 0 0 0
Zigmārs Sproģis (30) FW 0 0 0 0
Roberts Zvejnieks (58) FW 0 0 0 0
Aivars Bērziņš (1) G 0 0 0 0
RIX > POS G A P PIM
Timotejs Volfs (13) FW 0 1 1 0
Nikolajs Zeļenko (11) FW 1 0 1 0
Ivars Ulmanis (2) D 0 1 1 0
Valdis Pauniņš (71) D 0 0 0 4
Sandris Ozoliņš (15) FW 0 1 1 0
Ādolfs Mārtiņš Krauklis (89) FW 1 0 1 0
Aleksandrs Kopilovs (17) FW 0 1 1 0
Vitālijs Tuniks (68) FW 1 0 1 0
Andris Kokins (21) FW 0 0 0 0
Roberts Lapiņš (66) D 0 0 0 0
Raimonds Mikšis (33) D 0 0 0 0
Ričards Racins (28) FW 0 0 0 0
Alvis Šerenda (67) FW 0 0 0 0
Arturs Virvinskis (12) FW 0 0 0 0
Igors Žuks (31) G 0 0 0 0

Metieni
LEL 24
RIX 19

Citi Fakti
Tiesneši Andris Dzenis, Juris Laicāns 

KomandasGPPTS
KNG1633
FRZ1527
WRS1424
VR21523
PC21523
LV21417
LNL1514
HNA169
SpēlētājiPTS
12
Olingovičs12
Kilgasts11
Reiniks 11
Rullis11
Šteins10
Krūmiņš10

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv