6. Novembris 21:00
MĀRUPE
1:3
HK LEDUS LĀČI HK RIX
Vārti
1st Period
2nd Period
19:00 RIX Ādolfs Mārtiņš Krauklis (89)  Assist: Timotejs Volfs (13) Sandris Ozoliņš (15)  
19:17 LEL Vunders Zitāns (29)  Assist: Edgars Šķēls (8) Ingars Gulbis (73)  
3rd Period
25:14 RIX Nikolajs Zeļenko (11)  Assist: Ivars Ulmanis (2) Aleksandrs Kopilovs (17)  
35:42 RIX Vitālijs Tuniks (68)
Noraidījumi
1st Period
03:21 RIX Valdis Pauniņš (71) : Hooking - 2 min
10:45 RIX () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
2nd Period
18:24 LEL Kaspars Kalējs (89) : Tripping - 2 min
3rd Period
24:38 LEL Jānis Baldunčiks (83) : Tripping - 2 min
28:05 LEL Gatis Bite (77) : Charging - 2 min
34:27 RIX Valdis Pauniņš (71) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
LEL > POS G A P PIM
Aivars Bērziņš (1) G 0 0 0 0
Jānis Ozoliņš (12) D 0 0 0 0
Vadims Molohovskis (37) D 0 0 0 0
Rihards Salaks (88) D 0 0 0 0
Didzis Dekters (75) D 0 0 0 0
Kārlis Salenieks (14) FW 0 0 0 0
Oskars Norīts (20) D 0 0 0 0
Roberts Norīts (45) D 0 0 0 0
Roberts Zvejnieks (58) FW 0 0 0 0
Zigmārs Sproģis (30) FW 0 0 0 0
Kaspars Kalējs (89) FW 0 0 0 2
Ingars Gulbis (73) D 0 1 1 0
Gatis Bite (77) FW 0 0 0 2
Vunders Zitāns (29) D 1 0 1 0
Jānis Baldunčiks (83) FW 0 0 0 2
Edgars Šķēls (8) FW 0 1 1 0
RIX > POS G A P PIM
Igors Žuks (31) G 0 0 0 0
Alvis Šerenda (67) FW 0 0 0 0
Arturs Virvinskis (12) FW 0 0 0 0
Raimonds Mikšis (33) D 0 0 0 0
Andris Kokins (21) FW 0 0 0 0
Ričards Racins (28) FW 0 0 0 0
Roberts Lapiņš (66) D 0 0 0 0
Vitālijs Tuniks (68) FW 1 0 1 0
Aleksandrs Kopilovs (17) FW 0 1 1 0
Valdis Pauniņš (71) D 0 0 0 4
Sandris Ozoliņš (15) FW 0 1 1 0
Ādolfs Mārtiņš Krauklis (89) FW 1 0 1 0
Ivars Ulmanis (2) D 0 1 1 0
Nikolajs Zeļenko (11) FW 1 0 1 0
Timotejs Volfs (13) FW 0 1 1 0

Metieni
LEL 24
RIX 19

Citi Fakti
Tiesneši Andris Dzenis, Juris Laicāns 

KomandasGPPTS
TMB1943
LDV1938
WRS1935
ZIB1935
BL21932
LL21931
SHM1929
USN1928
PRE1926
MT21925
SpēlētājiPTS
28
Vītols23
Pone 19
Dzalbs19
Epners18
Šķēls16
Goba16
Pone 15
Veikša15

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv