22. Septembris 21:30
MOGO
0:4
HK MŪSA RACELAND * HK SKILLE
Vārti
1st Period
2nd Period
17:32 SKL Audris Usenieks (27)  Assist: Edijs Lāns (88) Jānis Bebrišs (73)  
22:10 SKL Audris Usenieks (27)  Assist: Renārs Šēners (16)  
3rd Period
32:32 SKL Maksims Nikolajenko (4)  Assist: Mārtiņš Tihanovs (63) Renārs Šēners (16)  
35:59 SKL Maksims Nikolajenko (4)  Assist: Māris Ploriņš (1) Audris Usenieks (27)
Noraidījumi
1st Period
2nd Period
20:41 RLM () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
22:55 SKL Maksims Nikolajenko (4) : Tripping - 2 min
23:58 SKL Atis Blūmanis (29) : Roughing - 2 min
23:58 RLM Artis Zuika (47) : Roughing - 2 min
3rd Period
34:10 RLM Artis Zuika (47) : Charging - 2 min
34:33 SKL Didzis Usenieks (22) : Slashing - 2 min
Spēlētāju Statistika
RLM > POS G A P PIM
Reinis Kukuls (26) G 0 0 0 0
Elviss Lapiņš (96) FW 0 0 0 0
Kaspars Liepa (84) FW 0 0 0 0
Zigmunds Stelmaks (7) FW 0 0 0 0
Atis Grāmatnieks (17) FW 0 0 0 0
Raimonds Mikšis (33) FW 0 0 0 0
Gustavs Dreimanis (27) FW 0 0 0 0
Krists Vorkalis (67) FW 0 0 0 0
Gatis Vorkalis (15) FW 0 0 0 0
Jānis Sūcis (77) FW 0 0 0 0
Andris Mālnieks (82) D 0 0 0 0
Jānis Līsmanis (88) FW 0 0 0 0
Māris Limbergs (9) D 0 0 0 0
Ivars Čirva (8) D 0 0 0 0
Inguss Pētersons (80) D 0 0 0 0
Jānis Vītiņš (13) D 0 0 0 0
Artis Zuika (47) FW 0 0 0 4
SKL > POS G A P PIM
Ernests Tomass (1) G 0 0 0 0
Jānis Konons (6) FW 0 0 0 0
Jānis Alainis (15) FW 0 0 0 0
Atis Blūmanis (29) FW 0 0 0 2
Renārs Šēners (16) FW 0 2 2 0
Edijs Lāns (88) FW 0 1 1 0
Mārtiņš Tihanovs (63) C 0 1 1 0
Maksims Nikolajenko (4) FW 2 0 2 2
Audris Usenieks (27) FW 2 1 3 0
Māris Ploriņš (1) G 0 1 1 0
Jānis Bebrišs (73) C 0 1 1 0
Didzis Usenieks (22) FW 0 0 0 2

Metieni
RLM 19
SKL 17

Citi Fakti
Tiesneši Ainārs Bitens, Jānis Eglītis 

KomandasGPPTS
LEL2153
KNG2148
VRN2246
MTH2241
DRG2240
RIX2234
WF32232
HAR2231
KKR2231
NFR2129
SpēlētājiPTS
32
Zvejnieks29
Bleidelis23
Lidemanis21
Langemanis20
Mantejs 19
Martinsons19
Skrebels18
Ohnovskis18

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv