3. Oktobris 19:45
MĀRUPES LEDUS HALLE
3:1
HK NMPD HK BOMBARDIER
Vārti
1st Period
04:02 BBR Eduards Balodis (59)  Assist: Krists Paulovičs (93)  
2nd Period
14:53 NMP Ronalds Kravalis (3)  Assist: Viesturs Cenkurs (13)  
3rd Period
25:05 NMP Andrejs Laipnieks (9)  
30:33 NMP Ronalds Kravalis (3)  Assist: Viesturs Cenkurs (13) Andrejs Laipnieks (9)
Noraidījumi
1st Period
2nd Period
15:25 BBR Arturs Andersons (69) : Tripping - 2 min
16:49 NMP Ādolfs Mārtiņš Krauklis () : Charging - 2 min
17:57 BBR Andris Smilšarājs (25) : Slashing - 2 min
17:57 NMP Roberts Fūrmanis (19) : Slashing - 2 min
18:18 BBR Edgars Jirgensons (18) : Tripping - 2 min
3rd Period
31:05 NMP Emīls Rokjānis (20) : Hooking - 2 min
Spēlētāju Statistika
NMP > POS G A P PIM
Emīls Rokjānis (20) FW 0 0 0 2
Ronalds Kravalis (3) FW 2 0 2 0
Viesturs Cenkurs (13) FW 0 2 2 0
Andrejs Laipnieks (9) FW 1 1 2 0
Ādolfs Mārtiņš Krauklis () FW 0 0 0 2
Roberts Fūrmanis (19) FW 0 0 0 2
Artūrs Buzijans (10) FW 0 0 0 0
Kristiāns Dāvis (91) FW 0 0 0 0
Jānis Dāvis (83) FW 0 0 0 0
Rihards Graumanis (86) FW 0 0 0 0
Miķelis Jansons (22) FW 0 0 0 0
Edvīns Jirgensons (15) FW 0 0 0 0
Deniss Miļts () FW 0 0 0 0
Rihards Vugulis (1) G 0 0 0 0
BBR > POS G A P PIM
Edgars Jirgensons (18) D 0 0 0 2
Eduards Balodis (59) FW 1 0 1 0
Krists Paulovičs (93) FW 0 1 1 0
Arturs Andersons (69) D 0 0 0 2
Andris Smilšarājs (25) D 0 0 0 2
Kaspars Ansons (8) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Druvkalns (21) FW 0 0 0 0
Kārlis Ekbaums (7) FW 0 0 0 0
Jānis Grasmanis (33) FW 0 0 0 0
Aivars Griezītis (5) FW 0 0 0 0
Arturs Jaunzems (91) FW 0 0 0 0
Jānis Kokins (28) FW 0 0 0 0
Kaspars Ritums (3) D 0 0 0 0
Andris Skuja (50) FW 0 0 0 0
Rodions Tukhvatulins (15) FW 0 0 0 0
Andris Villers (19) FW 0 0 0 0
Renārs Vītols (13) FW 0 0 0 0
Egīls Zvejnieks (78) FW 0 0 0 0
Guntis Cēsnieks (1) G 0 0 0 0

Metieni
NMP 24
BBR 27

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Germanovičs, Jānis Eglītis 

KomandasGPPTS
NMP1327
WOL1122
WF21322
PVB1321
HKZ1120
HAS1219
KPB1018
BBR1217
LGZ1115
RTS1213
SpēlētājiPTS
16
Prāvs15
Ozoliņš 14
Treijs13
Štendenbergs13
Jaunzems 12
Grīnbergs11
Āboms11
Ribkinskis11

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv