22. Septembris 21:15
VOLVO
6:0
HK ĪSTS ZVĒRS 2 HK L&L
Vārti
1st Period
01:30 IZ2 Eduards Zviedris (12)  Assist: Mārtiņš Īle (15)  
2nd Period
3rd Period
26:20 IZ2 Mārtiņš Īle (15)  Assist: Eduards Zviedris (12) Artūrs Stāmurs (3)  
27:17 IZ2 Kalvis Bērzs (6)  Assist: Arturs Goldšmits (47)  
28:42 IZ2 Eduards Zviedris (12)  Assist: Artūrs Stāmurs (3) Raitis Kalniņš (9)  
30:11 IZ2 Kalvis Bērzs (6)  Assist: Vjačeslavs Lazdāns (33)  
33:20 IZ2 Kalvis Bērzs (6)  Assist: Arturs Goldšmits (47)
Noraidījumi
1st Period
02:33 IZ2 Matīss Filipsons (10) : Tripping - 2 min
09:51 IZ2 Vjačeslavs Lazdāns (33) : Tripping - 2 min
2nd Period
13:17 LNL Jaroslavs Šapošņikovs (60) : Tripping - 2 min
15:41 LNL Jānis Pudulis (70) : Interference - 2 min
18:06 LNL Elīza Platā (11) : Tripping - 2 min
3rd Period
27:54 LNL Nauris Zaļkalns (95) : Roughing - 4 min
27:54 IZ2 Matīss Filipsons (10) : Roughing - 2 min
27:54 LNL Nauris Zaļkalns (95) : Game Misconduct (disciplinārais sods 20 min) - 20 min
Spēlētāju Statistika
IZ2 > POS G A P PIM
Askolds Molotoks (87) G 0 0 0 0
Deniss Plaunovs (69) D 0 0 0 0
Aleksejs Ņitavskis (35) FW 0 0 0 0
Aldis Spāģis (75) D 0 0 0 0
Mikus Vecināns (19) D 0 0 0 0
Andis Gilučs (77) FW 0 0 0 0
Ivo Dzenis (45) FW 0 0 0 0
Jānis Dancis (7) D 0 0 0 0
Vjačeslavs Lazdāns (33) FW 0 1 1 2
Eduards Zviedris (12) FW 2 1 3 0
Artūrs Stāmurs (3) D 0 2 2 0
Kalvis Bērzs (6) FW 3 0 3 0
Arturs Goldšmits (47) FW 0 2 2 0
Matīss Filipsons (10) FW 0 0 0 4
Raitis Kalniņš (9) D 0 1 1 0
Mārtiņš Īle (15) FW 1 1 2 0
LNL > POS G A P PIM
Guna Estere Gailīte (1) G 0 0 0 0
Aleksandrs Dorogojs (94) FW 0 0 0 0
Liene Roopa (96) FW 0 0 0 0
Jānis Karzjuks (99) FW 0 0 0 0
Madara Ērgle (6) FW 0 0 0 0
Madara Bīriņa (31) FW 0 0 0 0
Una Kalnīte (3) FW 0 0 0 0
Vilnis Druva (66) D 0 0 0 0
Samanta Pudule (8) FW 0 0 0 0
Laima Elizabete Lukašēvica (19) FW 0 0 0 0
Gustavs Pētersons (24) FW 0 0 0 0
Jānis Naglis (17) FW 0 0 0 0
Elīza Platā (11) D 0 0 0 2
Jaroslavs Šapošņikovs (60) FW 0 0 0 2
Nauris Zaļkalns (95) FW 0 0 0 24
Jānis Pudulis (70) D 0 0 0 2

Metieni
IZ2 24
LNL 14

Citi Fakti
Tiesneši Jānis Pastars, Guntars Pāls 

KomandasGPPTS
LEL2153
KNG2148
VRN2246
MTH2241
DRG2240
RIX2234
WF32232
HAR2231
KKR2231
NFR2129
SpēlētājiPTS
32
Zvejnieks29
Bleidelis23
Lidemanis21
Langemanis20
Mantejs 19
Martinsons19
Skrebels18
Ohnovskis18

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv