20. Septembris 21:00
OGRE
2:4
HK HAOSS 2 HK SĀGA
Vārti
1st Period
8:33 HA2 Guntis Ločmelis (91)  Assist: Edgars Geide (84)  
2nd Period
12:59 SHS Raivis Olavs (51)  
18:02 HA2 Guntis Ločmelis (91)  
3rd Period
30:39 SHS Jānis Komarovskis (47)  Assist: Raivis Konstantinovičs (14) Mārtiņš Peterlevics (74)  
33:34 SHS Raivis Konstantinovičs (14)  Assist: Jevgenijs Volobujevs (16)  
35:58 SHS Raivis Olavs (51)  Assist: Andris Andersons (17)
Noraidījumi
1st Period
6:30 SHS Jānis Komarovskis (47) : Tripping - 2 min
2nd Period
3rd Period
25:00 SHS Mārtiņš Peterlevics (74) : Hooking - 2 min
31:30 HA2 Māris Laganovskis (26) : Cross-checking - 2 min
Spēlētāju Statistika
HA2 > POS G A P PIM
Guntis Ločmelis (91) FW 2 0 2 0
Edgars Geide (84) FW 0 1 1 0
Māris Laganovskis (26) D 0 0 0 2
Aigars Geide (33) D 0 0 0 0
Normunds Gustiņš (18) D 0 0 0 0
Kalvis Krastiņš (21) FW 0 0 0 0
Ēriks Kujalovs (67) FW 0 0 0 0
Armands Ločmelis (8) FW 0 0 0 0
Māris Ozoliņš-Ozols (87) FW 0 0 0 0
Ģirts Rožkalns (79) D 0 0 0 0
Edgars Rožulejs (17) FW 0 0 0 0
Maksims Saveļjevs (88) FW 0 0 0 0
Guntars Siliņš (25) D 0 0 0 0
Viktors Vasiļjevs (27) FW 0 0 0 0
Jānis Zablockis (55) FW 0 0 0 0
Jānis Kravalis (3) G 0 0 0 0
SHS > POS G A P PIM
Mārtiņš Peterlevics (74) FW 0 1 1 2
Jānis Komarovskis (47) FW 1 0 1 2
Andris Andersons (17) FW 0 1 1 0
Raivis Olavs (51) FW 2 0 2 0
Jevgenijs Volobujevs (16) FW 0 1 1 0
Raivis Konstantinovičs (14) FW 1 1 2 0
Lita Barone (25) D 0 0 0 0
Agnis Jakovļevs (3) FW 0 0 0 0
Vitālijs Jonins (19) D 0 0 0 0
Mārtiņš Kālis (13) FW 0 0 0 0
Reinis Neļķe (8) FW 0 0 0 0
Andris Sirmais (28) FW 0 0 0 0
Beāte Spalva (80) FW 0 0 0 0
Inese Šteimaka (9) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Vecvanags (37) FW 0 0 0 0
Aivars Bērziņš (23) G 0 0 0 0

Metieni
HA2 22
SHS 21

Citi Fakti
Tiesneši Sergejs Subočs, Jānis Rasiņš 

KomandasGPPTS
TMB1327
LDV1225
WRS1425
PRE1323
USN1422
ZIB1321
MTR1219
CGS1319
MT21419
SHM1318
SpēlētājiPTS
20
Vītols16
Pone 15
Epners15
Zvejnieks14
Bušs12
Otto12
Pone 11
Zahars 11

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv