1. Oktobris 20:30
VOLVO
1:5
HK FROZEN HK ĪSTS ZVĒRS 2
Vārti
1st Period
03:22 IZ2 Kalvis Bērzs (6)  Assist: Deniss Plaunovs (69) Jānis Dancis (7)  
06:31 IZ2 Kalvis Bērzs (6)  Assist: Vjačeslavs Lazdāns (33)  
2nd Period
18:05 IZ2 Ivo Dzenis (45)  Assist: Mārtiņš Īle (15) Eduards Zviedris (12)  
19:20 IZ2 Deniss Plaunovs (69)  Assist: Arturs Goldšmits (47)  
22:55 FRZ Jānis Avots (21)  Assist: Emīls Rubīns (91)  
3rd Period
32:42 IZ2 Vjačeslavs Lazdāns (33)  Assist: Kalvis Bērzs (6)
Noraidījumi
1st Period
02:25 FRZ () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
04:09 FRZ Edgars Rubīns (55) : Tripping - 2 min
2nd Period
13:18 IZ2 Matīss Filipsons (10) : Tripping - 2 min
3rd Period
31:13 IZ2 Artūrs Stāmurs (3) : Tripping - 2 min
32:27 FRZ Emīls Rubīns (91) : Tripping - 2 min
33:24 IZ2 Māris Mārks (88) : Cross-checking - 2 min
35:57 IZ2 Deniss Plaunovs (69) : Cross-checking - 2 min
Spēlētāju Statistika
FRZ > POS G A P PIM
Dzintars Šternbergs (38) G 0 0 0 0
Vilmārs Endzelis (22) D 0 0 0 0
Jānis Bebrišs (73) FW 0 0 0 0
Armīns Paupe (89) FW 0 0 0 0
Artūrs Rupmejs (13) FW 0 0 0 0
Māris Urbāns (18) D 0 0 0 0
Dāvis Ozoliņš (20) D 0 0 0 0
Ēriks Skrūskops (44) D 0 0 0 0
Mārcis Garuts (19) FW 0 0 0 0
Kārlis Matisons (27) FW 0 0 0 0
Jānis Ārends (90) FW 0 0 0 0
Madara Zosāre (7) D 0 0 0 0
Ilze Apeltone-Skarnele (83) FW 0 0 0 0
Jānis Avots (21) FW 1 0 1 0
Emīls Rubīns (91) FW 0 1 1 2
Edgars Rubīns (55) FW 0 0 0 2
IZ2 > POS G A P PIM
Askolds Molotoks (87) G 0 0 0 0
Mikus Vecināns (19) D 0 0 0 0
Sergejs Karabanovs (84) FW 0 0 0 0
Māris Karpovs (22) D 0 0 0 0
Raitis Kalniņš (9) D 0 0 0 0
Eduards Zviedris (12) FW 0 1 1 0
Vjačeslavs Lazdāns (33) FW 1 1 2 0
Artūrs Stāmurs (3) D 0 0 0 2
Kalvis Bērzs (6) FW 2 1 3 0
Arturs Goldšmits (47) FW 0 1 1 0
Matīss Filipsons (10) FW 0 0 0 2
Māris Mārks (88) D 0 0 0 2
Deniss Plaunovs (69) D 1 1 2 2
Jānis Dancis (7) D 0 1 1 0
Mārtiņš Īle (15) FW 0 1 1 0
Ivo Dzenis (45) FW 1 0 1 0

Metieni
FRZ 16
IZ2 28

Citi Fakti
Tiesneši Edvards Briedis, Oļegs Kokins 

KomandasGPPTS
LEL2153
KNG2148
VRN2246
MTH2241
DRG2240
RIX2234
WF32232
HAR2231
KKR2231
NFR2129
SpēlētājiPTS
32
Zvejnieks29
Bleidelis23
Lidemanis21
Langemanis20
Mantejs 19
Martinsons19
Skrebels18
Ohnovskis18

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv