24. Septembris 20:15
MOGO
3:1
HK ĶENGARAGS 2 HK ICE WARRIORS 2
Vārti
1st Period
07:23 KNG Mairis Nuķis (21)  Assist: Jurijs Šteinbergs (85)  
11:24 KNG Ritvars Šteins (4)  
2nd Period
22:27 WRS Juris Kaļinovskis (67)  Assist: Pavel Moroz (34) Viktors Malcevs (25)  
3rd Period
27:32 KNG Dāvis Sārs (51)  Assist: Artūrs Brunavs (81)
Noraidījumi
1st Period
05:07 KNG Roberts Bite (6) : Charging - 2 min
06:10 KNG () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
2nd Period
16:34 WRS Dmitrijs Muntjans (77) : Charging - 2 min
23:36 WRS Aleksandrs Ščemeļevs (20) : Tripping - 2 min
3rd Period
27:24 WRS Uldis Žeidurs (42) : Tripping - 2 min
29:25 WRS Arams Ezdanjans (88) : Tripping - 2 min
33:19 KNG () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
Spēlētāju Statistika
KNG > POS G A P PIM
Valdis Ilguns (1) G 0 0 0 0
Kaspars Treilons (29) FW 0 0 0 0
Andris Rēders (36) D 0 0 0 0
Ronalds Skulme (42) FW 0 0 0 0
Uģis Liepiņš (91) D 0 0 0 0
Reinis Grīnbergs (19) FW 0 0 0 0
Dināra Rudan (69) FW 0 0 0 0
Juris Švarcs (23) D 0 0 0 0
Mārtiņš Roze (89) FW 0 0 0 0
Arnolds Zemnieks (65) FW 0 0 0 0
Jurijs Šteinbergs (85) FW 0 1 1 0
Mairis Nuķis (21) D 1 0 1 0
Ritvars Šteins (4) FW 1 0 1 0
Dāvis Sārs (51) FW 1 0 1 0
Roberts Bite (6) C 0 0 0 2
Artūrs Brunavs (81) D 0 1 1 0
WRS > POS G A P PIM
Sergejs Mogutovs (31) G 0 0 0 0
Dmitrijs Dobrovoļskis (91) FW 0 0 0 0
Aleksejs Baranovs (72) FW 0 0 0 0
Edgars Preijurs (9) FW 0 0 0 0
Maksims Kasjanovs (3) FW 0 0 0 0
Orests Jumtiņš (63) D 0 0 0 0
Boļeslavs Kilgasts (80) D 0 0 0 0
Aigars Sončiks (16) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Smirnovs (23) FW 0 0 0 0
Uldis Žeidurs (42) D 0 0 0 2
Dmitrijs Muntjans (77) FW 0 0 0 2
Arams Ezdanjans (88) FW 0 0 0 2
Juris Kaļinovskis (67) D 1 0 1 0
Pavel Moroz (34) FW 0 1 1 0
Viktors Malcevs (25) FW 0 1 1 0
Aleksandrs Ščemeļevs (20) FW 0 0 0 2

Metieni
KNG 17
WRS 19

Citi Fakti
Tiesneši Andrejs Kudrjašovs, Oļegs Kokins 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv