25. Septembris 22:00
KURBADS
1:3
HK LEDUS VEČI 2 HK FROZEN 2
Vārti
1st Period
03:28 FRZ Edijs Krišāns (28)  Assist: Ronalds Možeiko (42)  
11:12 FRZ Pavels Grigorjevs (11)  Assist: Māris Mihailovs (2)  
2nd Period
15:12 FRZ Kārlis Matisons (27)  Assist: Jurijs Dzenis (33)  
3rd Period
27:41 LV2 Aigars Olavs (18)  Assist: Indulis Ločmelis (65)
Noraidījumi
1st Period
04:04 LV2 Mārtiņš Ceiziņš (12) : Roughing - 2 min
04:04 FRZ Māris Urbāns (18) : Roughing - 2 min
08:29 LV2 Indulis Ločmelis (65) : Hooking - 2 min
2nd Period
21:30 LV2 Dāvis Ločmelis (54) : Elbowing - 2 min
3rd Period
33:26 LV2 Mārtiņš Ansonskis (16) : Cross-checking - 2 min
Spēlētāju Statistika
LV2 > POS G A P PIM
Rolands Apinis (20) G 0 0 0 0
Andrejs Līcis (24) D 0 0 0 0
Māris Pepa (79) D 0 0 0 0
Artūrs Pravs (85) D 0 0 0 0
Rolands Naglis (30) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Raksts (94) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Sams (5) FW 0 0 0 0
Krišs Prūsis (21) FW 0 0 0 0
Didzis Ločmelis (45) D 0 0 0 0
Fēlikss Dziedātājs (80) FW 0 0 0 0
Askolds Jansons (63) D 0 0 0 0
Mārtiņš Ansonskis (16) FW 0 0 0 2
Indulis Ločmelis (65) D 0 1 1 2
Dāvis Ločmelis (54) FW 0 0 0 2
Aigars Olavs (18) FW 1 0 1 0
Mārtiņš Ceiziņš (12) FW 0 0 0 2
FRZ > POS G A P PIM
Viktors Buivids (92) D 0 0 0 0
Kaspars Denisovs (16) FW 0 0 0 0
Āris Lancmanis (80) D 0 0 0 0
Renārs Deņisovs (35) D 0 0 0 0
Staņislavs Rabinovičs (25) FW 0 0 0 0
Ilze Apeltone-Skarnele (83) FW 0 0 0 0
Artūrs Mozers (9) FW 0 0 0 0
Lolita Goldberga (4) D 0 0 0 0
Juris Osis (74) D 0 0 0 0
Māris Mihailovs (2) D 0 1 1 0
Edijs Krišāns (28) D 1 0 1 0
Jurijs Dzenis (33) FW 0 1 1 0
Māris Urbāns (18) D 0 0 0 2
Ronalds Možeiko (42) FW 0 1 1 0
Pavels Grigorjevs (11) FW 1 0 1 0
Kārlis Matisons (27) FW 1 0 1 0
Jānis Vuļs (69) G 0 0 0 0

Metieni
LV2 12
FRZ 20

Citi Fakti
Tiesneši Armands Bedrītis, Jānis Eglītis 

KomandasGPPTS
MBV1840
BRC1735
RPC1730
MLP1827
FLC1827
NTK1821
OLB1820
PRD1819
TRS1819
TTR1817
SpēlētājiPTS
29
Zembergs 25
Pētersons23
Azikovs20
Melders19
Firsovs19
Andersons18
Indēvics18
Daugela17

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv