2. Oktobris 22:30
VOLVO
0:4
HK NA HK ICE WARRIORS 2
Vārti
1st Period
05:26 WRS Aleksandrs Ščemeļevs (20)  Assist: Maksims Kasjanovs (3)  
09:00 WRS Dmitrijs Dobrovoļskis (91)  Assist: Stanislavs Kuzmičs (92) Aleksejs Baranovs (72)  
2nd Period
12:15 WRS Aleksandrs Ščemeļevs (20)  Assist: Maksims Kasjanovs (3)  
3rd Period
32:14 WRS Aigars Sončiks (16)  Assist: Uldis Žeidurs (42)
Noraidījumi
1st Period
06:28 WRS () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
07:49 HNA Reno Potašs (8) : Tripping - 2 min
09:57 WRS Aleksandrs Ščemeļevs (20) : Interference - 2 min
11:29 HNA Rolands Tīzenbergs (6) : Interference - 2 min
2nd Period
15:08 WRS Romans Belikovs (89) : Cross-checking - 2 min
16:55 HNA () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
18:21 HNA () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
19:21 WRS Maksims Kasjanovs (3) : Cross-checking - 2 min
22:49 WRS Dmitrijs Smirnovs (23) : Charging - 2 min
3rd Period
34:00 WRS Juris Kaļinovskis (67) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
HNA > POS G A P PIM
Mārcis Tīzenbergs (13) G 0 0 0 0
Jānis Urlovskis (10) FW 0 0 0 0
Ivars Unda (84) FW 0 0 0 0
Egīls Tīzenbergs (9) D 0 0 0 0
Andrejs Šatkovskis (80) D 0 0 0 0
Ainārs Pastars (24) FW 0 0 0 0
Artūrs Paņko (5) FW 0 0 0 0
Andis Miezītis (11) FW 0 0 0 0
Edmunds Mazlazdiņš (83) D 0 0 0 0
Reinis Lucis (21) FW 0 0 0 0
Matīs Lucis (69) D 0 0 0 0
Jānis Kļava (27) FW 0 0 0 0
Guntars Blušs (3) D 0 0 0 0
Alberts Adītājs (7) FW 0 0 0 0
Reno Potašs (8) FW 0 0 0 2
Rolands Tīzenbergs (6) D 0 0 0 2
WRS > POS G A P PIM
Igors Šipuļins (30) G 0 0 0 0
Dmitrijs Muntjans (77) FW 0 0 0 0
Orests Jumtiņš (63) D 0 0 0 0
Boļeslavs Kilgasts (80) D 0 0 0 0
Pavel Moroz (34) FW 0 0 0 0
Viktors Malcevs (25) FW 0 0 0 0
Uldis Žeidurs (42) D 0 1 1 0
Maksims Kasjanovs (3) FW 0 2 2 2
Aleksejs Baranovs (72) FW 0 1 1 0
Juris Kaļinovskis (67) D 0 0 0 2
Aigars Sončiks (16) FW 1 0 1 0
Romans Belikovs (89) FW 0 0 0 2
Aleksandrs Ščemeļevs (20) FW 2 0 2 2
Stanislavs Kuzmičs (92) FW 0 1 1 0
Dmitrijs Dobrovoļskis (91) FW 1 0 1 0
Dmitrijs Smirnovs (23) FW 0 0 0 2

Metieni
HNA 23
WRS 29

Citi Fakti
Tiesneši Juris Balodis, Guntars Pāls 

KomandasGPPTS
NMP1835
WF21834
WOL1732
HAS1831
PVB1830
HKZ1729
BBR1828
KPB1726
RTS1824
LGZ1721
SpēlētājiPTS
26
Grīnbergs22
Jaunzems 20
Prāvs19
Ozoliņš 18
Treijs17
Ameriks16
Āboms16
Štendenbergs16

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv