30. Septembris 18:00
TUKUMS
4:3
HK TUKUMA BRĀĻI HK BLACKOUT 2
Vārti
1st Period
05:41 BL2 Vitālijs Zavorotnijs (12)  Assist: Dainis Lūkins (4)  
05:53 TMB Juris Pone (19)  
2nd Period
12:26 TMB Māris Karstais (22)  Assist: Miks Zambergs (95)  
17:59 TMB Juris Pone (19)  Assist: Sandris Mertens (77)  
3rd Period
24:46 TMB Miks Zambergs (95)  Assist: Kaspars Ādamsons (25)  
33:50 BL2 Vitālijs Zavorotnijs (12)  
34:54 BL2 Sandijs Bukšs (91)
Noraidījumi
1st Period
00:33 TMB Gints Cinītis (76) : Charging - 2 min
11:12 BL2 Gatis Lancmanis (43) : Delay of game - 2 min
2nd Period
20:26 TMB Emīls Iesals (29) : Slashing - 2 min
21:45 BL2 Ilmārs Zausajevs (96) : Cross-checking - 2 min
23:04 BL2 () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
3rd Period
25:52 TMB Aigars Kalviņš (27) : Boarding - 2 min
25:57 TMB Māris Pone (88) : Delay of game - 2 min
26:22 TMB Gints Cinītis (76) : Kneeing - 2 min
28:11 BL2 Gatis Lancmanis (43) : Interference - 2 min
28:34 TMB Ģirts Austrums (71) : Delay of game - 2 min
32:11 BL2 Sandijs Bukšs (91) : Cross-checking - 2 min
33:20 TMB () : Team penalty - Too many men on ice - 3 min
Spēlētāju Statistika
TMB > POS G A P PIM
Sandijs Kodoliņš (27) G 0 0 0 0
Uldis Kauliņš (71) G 0 0 0 0
Gatis Klekers (17) FW 0 0 0 0
Gints Pone (93) FW 0 0 0 0
Linards Selivanovičs (87) FW 0 0 0 0
Edgars Andruss (5) D 0 0 0 0
Deivids Jaunītis (43) FW 0 0 0 0
Kaspars Ādamsons (25) D 0 1 1 0
Sandris Mertens (77) D 0 1 1 0
Māris Pone (88) FW 0 0 0 2
Aigars Kalviņš (27) D 0 0 0 2
Juris Pone (19) FW 2 0 2 0
Ģirts Austrums (71) D 0 0 0 2
Miks Zambergs (95) FW 1 1 2 0
Emīls Iesals (29) FW 0 0 0 2
Gints Cinītis (76) FW 0 0 0 4
Māris Karstais (22) FW 1 0 1 0
BL2 > POS G A P PIM
Sandis Kokins (1) G 0 0 0 0
Andris Vilciņš (63) FW 0 0 0 0
Aigars Ribe (62) FW 0 0 0 0
Rūdolfs Andersons (61) FW 0 0 0 0
Andrejs Kononovičs (45) D 0 0 0 0
Sandijs Bukšs (91) FW 1 0 1 2
Dainis Lūkins (4) FW 0 1 1 0
Vitālijs Zavorotnijs (12) FW 2 0 2 0
Gatis Lancmanis (43) FW 0 0 0 4
Ilmārs Zausajevs (96) D 0 0 0 2

Metieni
TMB 16
BL2 17

Citi Fakti
Tiesneši  

KomandasGPPTS
KNG2144
WRS2142
FRZ2136
PC22035
VR22128
LV22122
LNL2018
HNA2113
SpēlētājiPTS
18
Olingovičs17
Kilgasts15
Lucis14
Rabinovičs14
Baranovs 14
Krūmiņš13

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv