8. Oktobris 13:30
MĀRUPE
2:3
HK ICE WARRIORS HK LEDUS LĀČI 2
Vārti
1st Period
07:53 LL2 Edgars Šķēls (8)  Assist: Miks Apinis (5)  
2nd Period
13:13 LL2 Rihards Salaks (88)  Assist: Vunders Zitāns (29)  
21:25 LL2 Mairis Bērziņš (33)  Assist: Kārlis Salenieks (14) Vunders Zitāns (29)  
3rd Period
24:11 WRS Jurijs Štirjovs (29)  
28:07 WRS Antons Ulasevičs (24)  Assist: Roberts Rožkalns (14)
Noraidījumi
1st Period
2nd Period
19:00 LL2 () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
3rd Period
25:19 WRS () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
25:44 WRS Roberts Rožkalns (14) : Hooking - 2 min
29:08 WRS Jānis Upītis (15) : Roughing - 2 min
29:08 LL2 Jānis Pakalns (99) : Roughing - 2 min
34:57 LL2 Jānis Pakalns (99) : Cross-checking - 2 min
35:15 LL2 Roberts Norīts (45) : Cross-checking - 2 min
Spēlētāju Statistika
WRS > POS G A P PIM
Mārtiņš Keturka (13) FW 0 0 0 0
Mārcis Viškints (22) FW 0 0 0 0
Oļegs Kolupajevs (11) D 0 0 0 0
Dmitrijs Drozdeckis (2) FW 0 0 0 0
Artjoms Gurovs (26) D 0 0 0 0
Aleksejs Nekrasovs (10) FW 0 0 0 0
Viktors Babahins (17) FW 0 0 0 0
Antons Ulasevičs (24) FW 1 0 1 0
Jurijs Štirjovs (29) FW 1 0 1 0
Roberts Rožkalns (14) FW 0 1 1 2
Jānis Upītis (15) FW 0 0 0 2
Igors Šipuļins (30) G 0 0 0 0
Alexey Obukhov (90) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Ščemeļevs (20) FW 0 0 0 0
Maksim Kasjanov (3) FW 0 0 0 0
Aigars Sončiks (16) D 0 0 0 0
LL2 > POS G A P PIM
Vadims Molohovskis (37) D 0 0 0 0
Jānis Pakalns (99) D 0 0 0 4
Mairis Bērziņš (33) FW 1 0 1 0
Roberts Norīts (45) D 0 0 0 2
Edgars Šķēls (8) FW 1 0 1 0
Miks Apinis (5) FW 0 1 1 0
Vunders Zitāns (29) FW 0 2 2 0
Rihards Salaks (88) D 1 0 1 0
Kārlis Salenieks (14) FW 0 1 1 0
Aivars Bērziņš (1) G 0 0 0 0
Radimirs Blaževičs (21) FW 0 0 0 0
Ivo Mercs (31) D 0 0 0 0
Jurģis Pavlovskis (78) FW 0 0 0 0

Metieni
WRS 12
LL2 32

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Borisovs, Artūrs Artamonovs 

KomandasGPPTS
TMB1943
LDV1938
WRS1935
ZIB1935
BL21932
LL21931
SHM1929
USN1928
PRE1926
MT21925
SpēlētājiPTS
28
Vītols23
Pone 19
Dzalbs19
Epners18
Šķēls16
Goba16
Pone 15
Veikša15

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv