8. Oktobris 13:30
MĀRUPES LEDUS HALLE
2:3
HK ICE WARRIORS HK LEDUS LĀČI 2
Vārti
1st Period
07:53 LL2 Edgars Šķēls (8)  Assist: Miks Apinis (5)  
2nd Period
13:13 LL2 Rihards Salaks (88)  Assist: Vunders Zitāns (29)  
21:25 LL2 Mairis Bērziņš (33)  Assist: Kārlis Salenieks (14) Vunders Zitāns (29)  
3rd Period
24:11 WRS Jurijs Štirjovs (29)  
28:07 WRS Antons Ulasevičs (24)  Assist: Roberts Rožkalns (14)
Noraidījumi
1st Period
2nd Period
19:00 LL2 () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
3rd Period
25:19 WRS () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
25:44 WRS Roberts Rožkalns (14) : Hooking - 2 min
29:08 LL2 Jānis Pakalns (99) : Roughing - 2 min
29:08 WRS Jānis Upītis (15) : Roughing - 2 min
34:57 LL2 Jānis Pakalns (99) : Cross-checking - 2 min
35:15 LL2 Roberts Norīts (45) : Cross-checking - 2 min
Spēlētāju Statistika
WRS > POS G A P PIM
Jānis Upītis (15) FW 0 0 0 2
Roberts Rožkalns (14) FW 0 1 1 2
Jurijs Štirjovs (29) FW 1 0 1 0
Antons Ulasevičs (24) FW 1 0 1 0
Viktors Babahins (17) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Drozdeckis (2) FW 0 0 0 0
Artjoms Gurovs (26) D 0 0 0 0
Maksim Kasjanov (3) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Keturka (13) FW 0 0 0 0
Oļegs Kolupajevs (11) D 0 0 0 0
Aleksejs Nekrasovs (10) FW 0 0 0 0
Alexey Obukhov (90) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Ščemeļevs (20) FW 0 0 0 0
Aigars Sončiks (16) D 0 0 0 0
Mārcis Viškints (22) FW 0 0 0 0
Igors Šipuļins (30) G 0 0 0 0
LL2 > POS G A P PIM
Kārlis Salenieks (14) FW 0 1 1 0
Rihards Salaks (88) D 1 0 1 0
Vunders Zitāns (29) FW 0 2 2 0
Miks Apinis (5) FW 0 1 1 0
Edgars Šķēls (8) FW 1 0 1 0
Roberts Norīts (45) D 0 0 0 2
Mairis Bērziņš (33) FW 1 0 1 0
Jānis Pakalns (99) D 0 0 0 4
Radimirs Blaževičs (21) FW 0 0 0 0
Ivo Mercs (31) D 0 0 0 0
Vadims Molohovskis (37) D 0 0 0 0
Jurģis Pavlovskis (78) FW 0 0 0 0
Aivars Bērziņš (1) G 0 0 0 0

Metieni
WRS 12
LL2 32

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Borisovs, Artūrs Artamonovs 

KomandasGPPTS
NMP1327
WOL1122
WF21322
PVB1321
HKZ1120
HAS1219
KPB1018
BBR1217
LGZ1115
RTS1213
SpēlētājiPTS
16
Prāvs15
Ozoliņš 14
Treijs13
Štendenbergs13
Jaunzems 12
Grīnbergs11
Āboms11
Ribkinskis11

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv