9. Oktobris 18:45
INBOX
(SO)3:2
HK PRIEDAINE HK CAPITALIS
Vārti
1st Period
05:34 CAP Jānis Ārends (90)  Assist: Kārlis Eberhards (8)  
06:42 PRE Dmitrijs Andrejevs (71)  Assist: Sergejs Bazenovs (68)  
2nd Period
18:29 CAP Kārlis Eberhards (8)  Assist: Alvis Laviņš (72)  
23:26 PRE Kristaps Otto (14)  Assist: Denis Dementjevs (79) Vitālijs Zahars (8)  
3rd Period
36:40 PRE Denis Dementjevs (79)  Assist: Kristaps Otto (14)
Noraidījumi
1st Period
08:03 CAP Ēriks Skrūskops (44) : Roughing - 2 min
08:03 PRE Dmitrijs Silajevs (90) : Roughing - 2 min
09:02 CAP () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
2nd Period
18:35 CAP Andris Barkāns (33) : Charging - 2 min
3rd Period
25:15 CAP Edmunds Krampāns (40) : Charging - 2 min
27:01 PRE Kristaps Otto (14) : High-sticking - 2 min
27:15 CAP Edmunds Krampāns (40) : Charging - 2 min
Spēlētāju Statistika
PRE > POS G A P PIM
Sandris Paplavskis (30) G 0 0 0 0
Arturs Aleksandrijskijs (89) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Sipulins (97) FW 0 0 0 0
Viktors Rikovs (76) FW 0 0 0 0
Andrejs Ivančiks (9) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Egorenkovs (10) FW 0 0 0 0
Vents Veinbergs (16) D 0 0 0 0
Edgars Jermaks (66) D 0 0 0 0
Igors Gorbacovs (4) D 0 0 0 0
Grigorij Fedotov (73) D 0 0 0 0
Denis Dementjevs (79) FW 1 1 2 0
Sergejs Bazenovs (68) D 0 1 1 0
Vitālijs Zahars (8) FW 0 1 1 0
Dmitrijs Silajevs (90) FW 0 0 0 2
Dmitrijs Andrejevs (71) FW 1 0 1 0
Kristaps Otto (14) FW 1 1 2 2
CAP > POS G A P PIM
Ģirts Senkāns (21) G 0 0 0 0
Mārtiņš Eversons (29) FW 0 0 0 0
Arnis Blūmfelds (5) FW 0 0 0 0
Juris Plantus (31) FW 0 0 0 0
Aldis Kalinks (79) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Poēma (99) FW 0 0 0 0
Kristaps Renga (15) FW 0 0 0 0
Kaspars Krūmiņš (41) FW 0 0 0 0
Valters Ozols (37) D 0 0 0 0
Tonijs Toze (88) FW 0 0 0 0
Jānis Ābols (4) FW 0 0 0 0
Alvis Laviņš (72) D 0 1 1 0
Jānis Ārends (90) FW 1 0 1 0
Andris Barkāns (33) D 0 0 0 2
Kārlis Eberhards (8) D 1 1 2 0
Edmunds Krampāns (40) D 0 0 0 4
Ēriks Skrūskops (44) D 0 0 0 2

Metieni
PRE 15
CAP 13

Citi Fakti
Tiesneši Ārijs Gedrovics, Vitālijs Vorona 

KomandasGPPTS
PCK2049
IZ22043
HA22041
SHS2035
LNL2034
FRZ2031
UPG2029
CRK2026
MZO2017
WF42015
SpēlētājiPTS
30
Ločmelis23
Konstantinovičs22
Dzērve22
Bērzs20
Ozoliņš 19
Rubīns19
Sutra17
Kirilko16

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv