8. Oktobris 18:00
HS RĪGA
1:4
HK MAMMOTHS 2 HK METEORS
Vārti
1st Period
02:24 MTR Dmitrijs Burcevs (89)  Assist: Māris Bomins (57)  
02:44 MTR Andris Melnis (15)  Assist: Dainis Avens (97) Aleksandrs Deņisovs (9)  
03:52 MTR Ivars Šestakovs (37)  Assist: Romans Baltmakis (29)  
2nd Period
3rd Period
34:31 MT2 Maksims Mihejevs (16)  Assist: Aldis Adovičs (55)  
35:59 MTR Ivars Šestakovs (37)  Assist: Romans Baltmakis (29)
Noraidījumi
1st Period
04:25 MT2 Maksims Mihejevs (16) : Charging - 2 min
10:21 MT2 Sergejs Gladkovs (2) : Cross-checking - 2 min
2nd Period
12:44 MT2 Sergejs Gladkovs (2) : Tripping - 2 min
16:37 MTR Jevgēnijs Popovs (19) : Tripping - 2 min
19:58 MTR Juris Daņiļevičs (23) : Roughing - 2 min
21:09 MT2 Andrejs Miloserdovs (73) : Hooking - 2 min
3rd Period
25:26 MTR Ivars Šestakovs (37) : Interference - 2 min
25:51 MT2 Ēriks Locs (47) : Boarding - 2 min
30:09 MT2 Ēriks Locs (47) : Hooking - 2 min
Spēlētāju Statistika
MT2 > POS G A P PIM
Ēriks Locs (47) FW 0 0 0 4
Maksims Mihejevs (16) FW 1 0 1 2
Andrejs Miloserdovs (73) D 0 0 0 2
Aldis Adovičs (55) D 0 1 1 0
Sergejs Gladkovs (2) D 0 0 0 4
Ēriks Andersons (36) D 0 0 0 0
Maksims Čeborahs (99) FW 0 0 0 0
Viktors Daļeckis (58) FW 0 0 0 0
Kristaps Gailišs (50) FW 0 0 0 0
Andrejs Guļko (87) FW 0 0 0 0
Andrejs Karpovs (88) FW 0 0 0 0
Andrejs Korenevs (96) D 0 0 0 0
Ainārs Lejāns (70) D 0 0 0 0
Arturs Mass (91) D 0 0 0 0
Vladimirs Ņikuļšins (13) FW 0 0 0 0
Aleksejs Krasjukovs (90) G 0 0 0 0
MTR > POS G A P PIM
Ivars Šestakovs (37) FW 2 0 2 2
Jevgēnijs Popovs (19) D 0 0 0 2
Aleksandrs Deņisovs (9) FW 0 1 1 0
Andris Melnis (15) FW 1 0 1 0
Juris Daņiļevičs (23) D 0 0 0 2
Dainis Avens (97) FW 0 1 1 0
Dmitrijs Burcevs (89) FW 1 0 1 0
Māris Bomins (57) FW 0 1 1 0
Romans Baltmakis (29) FW 0 2 2 0
Arsenijs Averjanovs (95) D 0 0 0 0
Jānis Helvigs (31) D 0 0 0 0
Andris Janovičs (2) FW 0 0 0 0
Fēlikss Jefimovs (8) FW 0 0 0 0
Kristaps Melnis (16) FW 0 0 0 0
Emīls Ozoliņš (10) D 0 0 0 0
Nils Rēders (17) D 0 0 0 0
Igors Žuks (1) G 0 0 0 0

Metieni
MT2 17
MTR 26

Citi Fakti
Tiesneši Oļegs Kokins, Edvards Briedis 

KomandasGPPTS
PCK1432
IZ21432
HA21431
SHS1427
LNL1426
UPG1424
FRZ1419
CRK1418
MZO1513
WF4148
SpēlētājiPTS
22
Ločmelis20
Dzērve17
Bērzs14
Ozoliņš 13
Rupmejs13
Sutra13
Rubīns13
Konstantinovičs12

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv