16. Novembris 18:45
INBOX
1:0
HK PRIEDAINE HK METEORS
Vārti
1st Period
2nd Period
3rd Period
27:36 PRE Sergejs Vincelovičs (46)  Assist: Grigorij Fedotov (73)
Noraidījumi
1st Period
10:13 MTR Jānis Helvigs (31) : Tripping - 2 min
2nd Period
15:21 PRE Ingars Sils (74) : Interference - 2 min
20:51 MTR Ivars Šestakovs (37) : Fighting - 5 min
20:51 PRE Andrejs Reiss (78) : Fighting - 5 min
20:51 PRE Dmitrijs Andrejevs (71) : Interference - 2 min
3rd Period
28:12 PRE Denis Dementjevs (79) : Elbowing - 2 min
28:12 MTR Arsenijs Averjanovs (95) : Roughing - 2 min
30:12 MTR Arsenijs Averjanovs (95) : Roughing - 2 min
30:12 PRE Denis Dementjevs (79) : Kicking - 25 min
30:13 MTR Emīls Ozoliņš (10) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
Spēlētāju Statistika
PRE > POS G A P PIM
Andrejs Reiss (78) FW 0 0 0 5
Dmitrijs Andrejevs (71) FW 0 0 0 2
Grigorij Fedotov (73) D 0 1 1 0
Ingars Sils (74) FW 0 0 0 2
Denis Dementjevs (79) FW 0 0 0 27
Sergejs Vincelovičs (46) FW 1 0 1 0
Igors Gorbacovs (4) D 0 0 0 0
Edgars Jermaks (66) D 0 0 0 0
Andrejs Ivančiks (9) FW 0 0 0 0
Viktors Rikovs (76) FW 0 0 0 0
Armands Strazdiņš (69) FW 0 0 0 0
Vitālijs Zahars (8) FW 0 0 0 0
Aleksejs Volkovs (17) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Sipulins (97) FW 0 0 0 0
Kristaps Otto (14) FW 0 0 0 0
Emīls Paplavskis (51) G 0 0 0 0
MTR > POS G A P PIM
Emīls Ozoliņš (10) D 0 0 0 10
Ivars Šestakovs (37) FW 0 0 0 5
Jānis Helvigs (31) D 0 0 0 2
Arsenijs Averjanovs (95) D 0 0 0 4
Nils Rēders (17) D 0 0 0 0
Jevgēnijs Popovs (19) D 0 0 0 0
Māris Bomins (57) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Burcevs (89) FW 0 0 0 0
Sergejs Engels (90) FW 0 0 0 0
Fēlikss Jefimovs (8) FW 0 0 0 0
Romans Baltmakis (29) FW 0 0 0 0
Andris Janovičs (2) FW 0 0 0 0
Dainis Avens (97) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Deņisovs (9) FW 0 0 0 0
Kristiāns Kazinieks (20) FW 0 0 0 0
Igors Žuks (1) G 0 0 0 0

Metieni
PRE 19
MTR 23

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Borisovs, Armands Bedrītis 

KomandasGPPTS
BLC1741
LNS1536
HLG1727
CRK1726
OLN1521
WLF1619
JST1719
HKP1618
PAF1617
MDN1610
SpēlētājiPTS
26
Salmiņš24
Krauklis21
Kozlovskis20
Daubers19
Purviņš 19
Baltgalvis 19
Jēkabsons18
Alferovs16

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv