13. Novembris 22:15
MĀRUPES LEDUS HALLE
2:4
HK ŪSIŅŠ HK SHAMANS
Vārti
1st Period
06:23 SHM Vladislavs Kuzmičs (91)  
09:47 SHM Jurijs Kulikovs (24)  Assist: Vladislavs Kuzmičs (91)  
2nd Period
16:25 SHM Andrejs Ščerbakovs (27)  Assist: Vladislavs Kuzmičs (91) Deniss Rožkovs (80)  
18:07 USN Raivo Antrops (27)  Assist: Imants Jankužs (17)  
3rd Period
30:52 USN Juris Ķiršs (14)  Assist: Gatis Lubāns (87)  
31:51 SHM Jurijs Kulikovs (24)  Assist: Vladislavs Kuzmičs (91)
Noraidījumi
1st Period
02:44 SHM Mihails Lesņevskis (44) : Kneeing - 2 min
05:19 USN Aldis Gusārovs (92) : Tripping - 2 min
2nd Period
18:52 USN Ģirts Puķītis (28) : Tripping - 2 min
24:00 USN Aldis Gusārovs (92) : Roughing - 2 min
3rd Period
33:53 USN Toms Muižnieks (19) : Interference - 2 min
Spēlētāju Statistika
USN > POS G A P PIM
Gatis Lubāns (87) D 0 1 1 0
Raivo Antrops (27) D 1 0 1 0
Ģirts Puķītis (28) FW 0 0 0 2
Imants Jankužs (17) D 0 1 1 0
Juris Ķiršs (14) FW 1 0 1 0
Toms Muižnieks (19) FW 0 0 0 2
Aldis Gusārovs (92) D 0 0 0 4
Kristaps Grietiņš (8) D 0 0 0 0
Sandis Freibergs (11) D 0 0 0 0
Artis Teibe (13) FW 0 0 0 0
Lotārs Šalgūns (93) FW 0 0 0 0
Renārs Tilībs (14) FW 0 0 0 0
Artis Grīnvalds (77) FW 0 0 0 0
Edgars Andersons (73) FW 0 0 0 0
Haralds Eglītis ( 81) FW 0 0 0 0
Žanis Dubrovskis (31) G 0 0 0 0
SHM > POS G A P PIM
Vladislavs Kuzmičs (91) FW 1 3 4 0
Deniss Rožkovs (80) FW 0 1 1 0
Mihails Lesņevskis (44) D 0 0 0 2
Jurijs Kulikovs (24) D 2 0 2 0
Andrejs Ščerbakovs (27) FW 1 0 1 0
Konstantīns Smirnovs (30) FW 0 0 0 0
Vladimirs Giļtaičuks (11) FW 0 0 0 0
Aleksejs Boroviks (25) FW 0 0 0 0
Vladislavs Kasperovičs (28) FW 0 0 0 0
Vladimirs Strucovskis (10) FW 0 0 0 0
Andrejs Lobikovs (7) FW 0 0 0 0
Vjačeslavs Kapusto (89) FW 0 0 0 0
Aleksejs Smirnovs (71) D 0 0 0 0
Roberts Kruglikovs (8) D 0 0 0 0
Jurijs Podskočijs (93) FW 0 0 0 0
Igors Gavrilovs (1) G 0 0 0 0

Metieni
USN 18
SHM 27

Citi Fakti
Tiesneši Edvards Briedis, Jānis Eglītis 

KomandasGPPTS
KNG2048
LEL1844
VRN2040
MTH2140
DRG2240
WF32132
RIX2131
KKR2131
HAR2131
NFR2026
SpēlētājiPTS
27
Zvejnieks24
Bleidelis23
Lidemanis21
Langemanis20
Skrebels18
Mantejs 18
Ohnovskis17
Adovičs16

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv