12. Janvāris 20:45
KURBADS LEDUS HALLE
0:3
HK SHAMANS HK PRIEDAINE
Vārti
1st Period
10:42 PRE Vitālijs Zahars (8)  Assist: Kristaps Otto (14) Denis Dementjevs (79)  
2nd Period
15:45 PRE Kristaps Otto (14)  
3rd Period
29:30 PRE Vitālijs Zahars (8)  Assist: Kristaps Otto (14)
Noraidījumi
1st Period
00:52 PRE Ingars Sils (74) : Tripping - 2 min
03:24 SHM Andrejs Lobikovs (7) : Tripping - 2 min
03:47 SHM Jurijs Podskočijs (93) : Slashing - 2 min
06:21 SHM Mihails Lesņevskis (44) : Tripping - 2 min
10:22 SHM Andrejs Lobikovs (7) : Tripping - 2 min
11:16 PRE Armands Strazdiņš (69) : Tripping - 2 min
2nd Period
12:50 PRE Sergejs Vasins (62) : Interference - 2 min
21:18 SHM Aleksejs Smirnovs (71) : Slashing - 2 min
23:40 SHM Jurijs Podskočijs (93) : Tripping - 2 min
3rd Period
32:36 SHM Andrejs Ostrovskis (90) : Boarding - 2 min
33:57 SHM Pjotrs Šibajevs () : Slashing - 2 min
Spēlētāju Statistika
SHM > POS G A P PIM
Andrejs Lobikovs (7) FW 0 0 0 4
Andrejs Ostrovskis (90) D 0 0 0 2
Pjotrs Šibajevs () FW 0 0 0 2
Mihails Lesņevskis (44) D 0 0 0 2
Jurijs Podskočijs (93) FW 0 0 0 4
Aleksejs Smirnovs (71) D 0 0 0 2
Leonīds Georgijevs (33) FW 0 0 0 0
Deniss Gusarovs (18) D 0 0 0 0
Jurijs Kulikovs (24) D 0 0 0 0
Vladislavs Kuzmičs (91) FW 0 0 0 0
Artjoms Mastihins (69) FW 0 0 0 0
Deniss Rožkovs (80) FW 0 0 0 0
Andrejs Ščerbakovs (27) FW 0 0 0 0
Boris Šknevskis (77) D 0 0 0 0
Maksim Stolyarov (47) FW 0 0 0 0
Vladimirs Strucovskis (10) FW 0 0 0 0
Oļegs Jemeļjanovs (1) G 0 0 0 0
PRE > POS G A P PIM
Vitālijs Zahars (8) FW 2 0 2 0
Kristaps Otto (14) FW 1 2 3 0
Denis Dementjevs (79) FW 0 1 1 0
Ingars Sils (74) FW 0 0 0 2
Arturs Aleksandrijskijs (89) FW 0 0 0 0
Grigorij Fedotov (73) D 0 0 0 0
Igors Gorbacovs (4) D 0 0 0 0
Edgars Jermaks (66) D 0 0 0 0
Viktors Rikovs (76) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Silajevs (90) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Sipulins (97) FW 0 0 0 0
Sergejs Vincelovičs (46) FW 0 0 0 0
Aleksejs Volkovs (17) FW 0 0 0 0
Sergejs Vasins (62) D 0 0 0 2
Emīls Paplavskis (51) G 0 0 0 0
Armands Strazdiņš (69) FW 0 0 0 2

Metieni
SHM 21
PRE 30

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Germanovičs, Vladimirs Ostaņins 

KomandasGPPTS
KNG1633
FRZ1527
WRS1424
VR21523
PC21523
LV21417
LNL1514
HNA169
SpēlētājiPTS
12
Olingovičs12
Kilgasts11
Reiniks 11
Rullis11
Šteins10
Krūmiņš10

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv