12. Janvāris 20:45
KURBADS
0:3
HK SHAMANS HK PRIEDAINE
Vārti
1st Period
10:42 PRE Vitālijs Zahars (8)  Assist: Kristaps Otto (14) Denis Dementjevs (79)  
2nd Period
15:45 PRE Kristaps Otto (14)  
3rd Period
29:30 PRE Vitālijs Zahars (8)  Assist: Kristaps Otto (14)
Noraidījumi
1st Period
00:52 PRE Ingars Sils (74) : Tripping - 2 min
03:24 SHM Andrejs Lobikovs (7) : Tripping - 2 min
03:47 SHM Jurijs Podskočijs (98) : Slashing - 2 min
06:21 SHM Mihails Lesņevskis (44) : Tripping - 2 min
10:22 SHM Andrejs Lobikovs (7) : Tripping - 2 min
11:16 PRE Armands Strazdiņš (69) : Tripping - 2 min
2nd Period
12:50 PRE Sergejs Vasins (62) : Interference - 2 min
21:18 SHM Aleksejs Smirnovs (71) : Slashing - 2 min
23:40 SHM Jurijs Podskočijs (98) : Tripping - 2 min
3rd Period
32:36 SHM Andrejs Ostrovskis (90) : Boarding - 2 min
33:57 SHM Pjotrs Šibajevs (22) : Slashing - 2 min
Spēlētāju Statistika
SHM > POS G A P PIM
Jurijs Podskočijs (98) FW 0 0 0 4
Andrejs Lobikovs (7) FW 0 0 0 4
Andrejs Ostrovskis (90) D 0 0 0 2
Aleksejs Smirnovs (71) D 0 0 0 2
Pjotrs Šibajevs (22) FW 0 0 0 2
Mihails Lesņevskis (44) D 0 0 0 2
Vladimirs Strucovskis (10) FW 0 0 0 0
Leonīds Georgijevs (33) FW 0 0 0 0
Andrejs Ščerbakovs (27) FW 0 0 0 0
Deniss Rožkovs (80) FW 0 0 0 0
Artjoms Mastihins (69) FW 0 0 0 0
Deniss Gusarovs (18) D 0 0 0 0
Oļegs Jemeļjanovs (31) G 0 0 0 0
Boris Šknevskis (77) D 0 0 0 0
Jurijs Kulikovs (24) D 0 0 0 0
Maksim Stolyarov (47) FW 0 0 0 0
Vladislavs Kuzmičs (91) FW 0 0 0 0
PRE > POS G A P PIM
Sergejs Vasins (62) D 0 0 0 2
Ingars Sils (74) FW 0 0 0 2
Armands Strazdiņš (69) FW 0 0 0 2
Arturs Aleksandrijskijs (89) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Sipulins (97) FW 0 0 0 0
Aleksejs Volkovs (91) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Silajevs (90) FW 0 0 0 0
Kristaps Otto (14) FW 1 2 3 0
Edgars Jermaks (66) D 0 0 0 0
Igors Gorbacovs (4) D 0 0 0 0
Grigorij Fedotov (73) D 0 0 0 0
Vitālijs Zahars (8) FW 2 0 2 0
Denis Dementjevs (79) FW 0 1 1 0
Viktors Rikovs (76) FW 0 0 0 0
Emīls Paplavskis (51) G 0 0 0 0
Sergejs Vincelovičs (46) FW 0 0 0 0

Metieni
SHM 21
PRE 30

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Germanovičs, Vladimirs Ostaņins 

KomandasGPPTS
PCK2049
IZ22043
HA22041
SHS2035
LNL2034
FRZ2031
UPG2029
CRK2026
MZO2017
WF42015
SpēlētājiPTS
30
Ločmelis23
Konstantinovičs22
Dzērve22
Bērzs20
Ozoliņš 19
Rubīns19
Sutra17
Kirilko16

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv