12. Janvāris 20:45
KURBADS LEDUS HALLE
0:3
HK SHAMANS HK PRIEDAINE
Vārti
1st Period
10:42 PRE Vitālijs Zahars (8)  Assist: Kristaps Otto (14) Denis Dementjevs (79)  
2nd Period
15:45 PRE Kristaps Otto (14)  
3rd Period
29:30 PRE Vitālijs Zahars (8)  Assist: Kristaps Otto (14)
Noraidījumi
1st Period
00:52 PRE Ingars Sils (74) : Tripping - 2 min
03:24 SHM Andrejs Lobikovs (7) : Tripping - 2 min
03:47 SHM Jurijs Podskočijs (93) : Slashing - 2 min
06:21 SHM Mihails Lesņevskis (44) : Tripping - 2 min
10:22 SHM Andrejs Lobikovs (7) : Tripping - 2 min
11:16 PRE Armands Strazdiņš (69) : Tripping - 2 min
2nd Period
12:50 PRE Sergejs Vasins (62) : Interference - 2 min
21:18 SHM Aleksejs Smirnovs (71) : Slashing - 2 min
23:40 SHM Jurijs Podskočijs (93) : Tripping - 2 min
3rd Period
32:36 SHM Andrejs Ostrovskis (90) : Boarding - 2 min
33:57 SHM Pjotrs Šibajevs () : Slashing - 2 min
Spēlētāju Statistika
SHM > POS G A P PIM
Jurijs Podskočijs (93) FW 0 0 0 4
Andrejs Lobikovs (7) FW 0 0 0 4
Andrejs Ostrovskis (90) D 0 0 0 2
Pjotrs Šibajevs () FW 0 0 0 2
Mihails Lesņevskis (44) D 0 0 0 2
Aleksejs Smirnovs (71) D 0 0 0 2
Deniss Rožkovs (80) FW 0 0 0 0
Andrejs Ščerbakovs (27) FW 0 0 0 0
Boris Šknevskis (77) D 0 0 0 0
Maksim Stolyarov (47) FW 0 0 0 0
Vladimirs Strucovskis (10) FW 0 0 0 0
Oļegs Jemeļjanovs (1) G 0 0 0 0
Leonīds Georgijevs (33) FW 0 0 0 0
Deniss Gusarovs (18) D 0 0 0 0
Jurijs Kulikovs (24) D 0 0 0 0
Vladislavs Kuzmičs (91) FW 0 0 0 0
Artjoms Mastihins (69) FW 0 0 0 0
PRE > POS G A P PIM
Armands Strazdiņš (69) FW 0 0 0 2
Ingars Sils (74) FW 0 0 0 2
Sergejs Vasins (62) D 0 0 0 2
Vitālijs Zahars (8) FW 2 0 2 0
Arturs Aleksandrijskijs (89) FW 0 0 0 0
Grigorij Fedotov (73) D 0 0 0 0
Igors Gorbacovs (4) D 0 0 0 0
Edgars Jermaks (66) D 0 0 0 0
Viktors Rikovs (76) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Silajevs (90) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Sipulins (97) FW 0 0 0 0
Sergejs Vincelovičs (46) FW 0 0 0 0
Aleksejs Volkovs (17) FW 0 0 0 0
Emīls Paplavskis (51) G 0 0 0 0
Kristaps Otto (14) FW 1 2 3 0
Denis Dementjevs (79) FW 0 1 1 0

Metieni
SHM 21
PRE 30

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Germanovičs, Vladimirs Ostaņins 

KomandasGPPTS
MBV1333
BRC1327
FLC1321
MLP1418
PRD1417
OLB1316
NTK1015
RPC1215
TRS1211
TTR1411
SpēlētājiPTS
27
Zembergs 20
Melders17
Saušs15
Andersons13
Azikovs13
Firsovs13
Indēvics13
Krūskops13

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv