12. Janvāris 20:45
KURBADS
0:3
HK SHAMANS HK PRIEDAINE
Vārti
1st Period
10:42 PRE Vitālijs Zahars (8)  Assist: Kristaps Otto (14) Denis Dementjevs (79)  
2nd Period
15:45 PRE Kristaps Otto (14)  
3rd Period
29:30 PRE Vitālijs Zahars (8)  Assist: Kristaps Otto (14)
Noraidījumi
1st Period
00:52 PRE Ingars Sils (74) : Tripping - 2 min
03:24 SHM Andrejs Lobikovs (7) : Tripping - 2 min
03:47 SHM Jurijs Podskočijs (98) : Slashing - 2 min
06:21 SHM Mihails Lesņevskis (44) : Tripping - 2 min
10:22 SHM Andrejs Lobikovs (7) : Tripping - 2 min
11:16 PRE Armands Strazdiņš (69) : Tripping - 2 min
2nd Period
12:50 PRE Sergejs Vasins (62) : Interference - 2 min
21:18 SHM Aleksejs Smirnovs (71) : Slashing - 2 min
23:40 SHM Jurijs Podskočijs (98) : Tripping - 2 min
3rd Period
32:36 SHM Andrejs Ostrovskis (90) : Boarding - 2 min
33:57 SHM Pjotrs Šibajevs (22) : Slashing - 2 min
Spēlētāju Statistika
SHM > POS G A P PIM
Oļegs Jemeļjanovs (31) G 0 0 0 0
Andrejs Lobikovs (7) FW 0 0 0 4
Leonīds Georgijevs (33) FW 0 0 0 0
Andrejs Ščerbakovs (27) FW 0 0 0 0
Deniss Rožkovs (80) FW 0 0 0 0
Artjoms Mastihins (69) FW 0 0 0 0
Jurijs Podskočijs (98) FW 0 0 0 4
Pjotrs Šibajevs (22) FW 0 0 0 2
Maksim Stolyarov (47) FW 0 0 0 0
Vladislavs Kuzmičs (91) FW 0 0 0 0
Vladimirs Strucovskis (10) FW 0 0 0 0
Boris Šknevskis (77) D 0 0 0 0
Jurijs Kulikovs (24) D 0 0 0 0
Aleksejs Smirnovs (71) D 0 0 0 2
Mihails Lesņevskis (44) D 0 0 0 2
Andrejs Ostrovskis (90) D 0 0 0 2
Deniss Gusarovs (18) D 0 0 0 0
PRE > POS G A P PIM
Emīls Paplavskis (51) G 0 0 0 0
Armands Strazdiņš (69) FW 0 0 0 2
Vitālijs Zahars (8) FW 2 0 2 0
Denis Dementjevs (79) FW 0 1 1 0
Ingars Sils (74) FW 0 0 0 2
Kristaps Otto (14) FW 1 2 3 0
Sergejs Vincelovičs (46) FW 0 0 0 0
Arturs Aleksandrijskijs (89) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Sipulins (97) FW 0 0 0 0
Aleksejs Volkovs (91) FW 0 0 0 0
Dmitrijs Silajevs (90) FW 0 0 0 0
Viktors Rikovs (76) FW 0 0 0 0
Sergejs Vasins (62) D 0 0 0 2
Edgars Jermaks (66) D 0 0 0 0
Igors Gorbacovs (4) D 0 0 0 0
Grigorij Fedotov (73) D 0 0 0 0

Metieni
SHM 21
PRE 30

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Germanovičs, Vladimirs Ostaņins 

KomandasGPPTS
TMB1943
LDV1938
WRS1935
ZIB1935
BL21932
LL21931
SHM1929
USN1928
PRE1926
MT21925
SpēlētājiPTS
28
Vītols23
Pone 19
Dzalbs19
Epners18
Šķēls16
Goba16
Pone 15
Veikša15

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv