4. Oktobris 21:00
OGRE
3:2
HK HAOSS 2 HK URIEKSTES PINGVĪNI
Vārti
1st Period
5:24 HA2 Aigars Geide (33)  Assist: Guntis Ločmelis (91) Ēriks Kujalovs (67)  
2nd Period
12:44 HA2 Kalvis Krastiņš (21)  Assist: Jānis Zablockis (55) Armands Ločmelis (8)  
23:45 HA2 Maksims Saveļjevs (88)  Assist: Viktors Vasiļjevs (27) Ēriks Kujalovs (67)  
3rd Period
24:54 UPG Andis Anspoks (11)  Assist: Guntis Banders (22) Agris Kalniņš (10)  
32:29 UPG Valters Noviks (29)
Noraidījumi
1st Period
7:39 HA2 Viktors Vasiļjevs (27) : Tripping - 2 min
9:49 HA2 Jānis Zablockis (55) : Tripping - 2 min
2nd Period
3rd Period
26:17 UPG Guntis Banders (22) : Holding - 2 min
30:57 UPG Mareks Noviks (39) : Tripping - 2 min
33:55 HA2 Maksims Saveļjevs (88) : Interference - 2 min
35:31 HA2 () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
Spēlētāju Statistika
HA2 > POS G A P PIM
Kalvis Krastiņš (21) FW 1 0 1 0
Jānis Kravalis (3) G 0 0 0 0
Guntars Siliņš (25) D 0 0 0 0
Edgars Geide (84) FW 0 0 0 0
Toms Skujiņš (82) FW 0 0 0 0
Edgars Rožulejs (17) FW 0 0 0 0
Normunds Gustiņš (18) D 0 0 0 0
Māris Laganovskis (26) D 0 0 0 0
Ģirts Rožkalns (79) D 0 0 0 0
Guntis Ločmelis (91) FW 0 1 1 0
Ēriks Kujalovs (67) FW 0 2 2 0
Viktors Vasiļjevs (27) FW 0 1 1 2
Jānis Zablockis (55) FW 0 1 1 2
Maksims Saveļjevs (88) FW 1 0 1 2
Aigars Geide (33) D 1 0 1 0
Armands Ločmelis (8) FW 0 1 1 0
UPG > POS G A P PIM
Mareks Noviks (39) FW 0 0 0 2
Valters Noviks (29) FW 1 0 1 0
Mārcis Čerpinskis (31) G 0 0 0 0
Mārtiņš Stankēvičs (13) FW 0 0 0 0
Armands Ozoliņš (88) FW 0 0 0 0
Kārlis Kirilko (18) FW 0 0 0 0
Arvis Ezergailis (69) D 0 0 0 0
Andris Bergmanis (91) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Kruglovs (16) D 0 0 0 0
Jānis Lipiņš (17) FW 0 0 0 0
Oskars Stankēvičs (7) FW 0 0 0 0
Normunds Ošs (21) D 0 0 0 0
Kristaps Ozoliņš (6) D 0 0 0 0
Guntis Banders (22) D 0 1 1 2
Andis Anspoks (11) D 1 0 1 0
Agris Kalniņš (10) FW 0 1 1 0

Metieni
HA2 19
UPG 13

Citi Fakti
Tiesneši Ainārs Bitens, Aleksandrs Borisovs 

KomandasGPPTS
MBV1840
BRC1735
RPC1730
MLP1827
FLC1827
NTK1821
OLB1820
PRD1819
TRS1819
TTR1817
SpēlētājiPTS
29
Zembergs 25
Pētersons23
Azikovs20
Melders19
Firsovs19
Andersons18
Indēvics18
Daugela17

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv