8. Oktobris 20:30
VOLVO
3:2
HK FROZEN HK CIRKS UZ LEDUS
Vārti
1st Period
04:42 FRZ Artūrs Rupmejs (13)  
05:13 FRZ Kārlis Matisons (27)  Assist: Edgars Rubīns (55)  
2nd Period
17:52 FRZ Emīls Rubīns (91)  Assist: Oskars Skarnelis (84)  
3rd Period
27:12 CRK Armands Kalinks (33)  Assist: Oskars Krūze (10)  
31:34 CRK Vilnis Saulīts (95)  Assist: Jānis Priedītis (22)
Noraidījumi
1st Period
02:52 FRZ Elīna Brice-Matisone (86) : Tripping - 2 min
07:17 CRK Gints Čūders (24) : Hooking - 2 min
08:05 FRZ Armīns Paupe (89) : Slashing - 2 min
11:56 CRK Artūrs Vīksne (11) : Holding - 2 min
2nd Period
15:03 FRZ Jānis Ārends (90) : Tripping - 2 min
22:42 CRK Edgars Feldmanis (23) : Roughing - 2 min
3rd Period
25:03 CRK Edgars Feldmanis (23) : Holding - 2 min
25:16 FRZ Armīns Paupe (89) : Holding - 2 min
25:55 FRZ Ēriks Skrūskops (44) : Tripping - 2 min
32:05 FRZ Ēriks Skrūskops (44) : Clipping - 2 min
Spēlētāju Statistika
FRZ > POS G A P PIM
Elīna Brice-Matisone (86) D 0 0 0 2
Ēriks Skrūskops (44) D 0 0 0 4
Edgars Rubīns (55) FW 0 1 1 0
Emīls Rubīns (91) FW 1 0 1 0
Armīns Paupe (89) FW 0 0 0 4
Kārlis Matisons (27) FW 1 0 1 0
Oskars Skarnelis (84) FW 0 1 1 0
Jānis Ārends (90) FW 0 0 0 2
Artūrs Rupmejs (13) FW 1 0 1 0
Ilze Apeltone-Skarnele (83) FW 0 0 0 0
Jānis Avots (21) FW 0 0 0 0
Vilmārs Endzelis (22) D 0 0 0 0
Staņislavs Rabinovičs (25) FW 0 0 0 0
Māris Urbāns (18) D 0 0 0 0
Madara Zosāre (7) D 0 0 0 0
Dzintars Šternbergs (38) G 0 0 0 0
CRK > POS G A P PIM
Edgars Feldmanis (23) D 0 0 0 4
Gints Čūders (24) FW 0 0 0 2
Artūrs Vīksne (11) FW 0 0 0 2
Armands Kalinks (33) FW 1 0 1 0
Vilnis Saulīts (95) FW 1 0 1 0
Jānis Priedītis (22) FW 0 1 1 0
Oskars Krūze (10) C 0 1 1 0
Rūdolfs Andersons (88) FW 0 0 0 0
Jānis Jakševics (20) FW 0 0 0 0
Jānis Knipšis (00) C 0 0 0 0
Gatis Rutkovskis (34) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Salučka (28) C 0 0 0 0
Rolands Trukšāns (5) D 0 0 0 0
Aldis Vīksne (21) FW 0 0 0 0
Andrejs Zeltiņš (8) FW 0 0 0 0
Jānis Vuļs (69) G 0 0 0 0

Metieni
FRZ 19
CRK 14

Citi Fakti
Tiesneši Vadims Adoņjevs, Guntars Pāls 

KomandasGPPTS
MBV1230
BRC1327
FLC1221
MLP1418
PRD1316
NTK1015
OLB1214
RPC1112
TRS1211
TTR1311
SpēlētājiPTS
23
Zembergs 20
Melders15
Andersons13
Azikovs13
Firsovs13
Indēvics13
Saušs13
Krūskops13

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv