11. Oktobris 19:00
MOGO
2:1
HK URIEKSTES PINGVĪNI HK PATRIOTI 2
Vārti
1st Period
00:38 UPG Normunds Ošs (21)  
2nd Period
3rd Period
28:26 PT2 Kristaps Pirvics (13)  
28:37 UPG Valters Noviks (29)  Assist: Armands Ozoliņš (88)
Noraidījumi
1st Period
2nd Period
14:24 UPG Oskars Stankēvičs (7) : Slashing - 2 min
19:21 PT2 Mārtiņš Ivanovs (16) : Tripping - 2 min
3rd Period
25:17 UPG () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
34:26 PT2 Kajs Jakabsons (81) : Holding - 2 min
Spēlētāju Statistika
UPG > POS G A P PIM
Valters Noviks (29) FW 1 0 1 0
Oskars Stankēvičs (7) FW 0 0 0 2
Normunds Ošs (21) D 1 0 1 0
Armands Ozoliņš (88) FW 0 1 1 0
Andis Anspoks (11) D 0 0 0 0
Arvis Ezergailis (69) D 0 0 0 0
Agris Kalniņš (10) FW 0 0 0 0
Oļegs Katajevs (8) FW 0 0 0 0
Kārlis Kirilko (18) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Kruglovs (16) D 0 0 0 0
Nikolajs Lebedevs (44) FW 0 0 0 0
Jānis Lipiņš (17) FW 0 0 0 0
Mareks Noviks (39) FW 0 0 0 0
Kristaps Ozoliņš (6) D 0 0 0 0
Helmuts Lapa (00) G 0 0 0 0
PT2 > POS G A P PIM
Kristaps Pirvics (13) FW 1 0 1 0
Kajs Jakabsons (81) D 0 0 0 2
Mārtiņš Ivanovs (16) FW 0 0 0 2
Kaspars Bērziņš (46) D 0 0 0 0
Kārlis Briedis (88) FW 0 0 0 0
Edgars Gindra (91) FW 0 0 0 0
Mareks Kraucis (91) FW 0 0 0 0
Janis Kraucis (94) FW 0 0 0 0
Ēriks Liflands (77) D 0 0 0 0
Emīls Ņikitins (33) FW 0 0 0 0
Pēteris Šmits (17) FW 0 0 0 0
Aivis Sušins (86) FW 0 0 0 0
Andris Turks (99) FW 0 0 0 0
Kārlis Vancovičs (22) FW 0 0 0 0
Toms Otisons (30) G 0 0 0 0

Metieni
UPG 28
PT2 17

Citi Fakti
Tiesneši Artūrs Artamonovs, Juris Balodis 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv