9. Decembris 18:30
MĀRUPE
1:4
HK L&L HK PIEČUKI
Vārti
1st Period
01:58 LNL Gustavs Pētersons (24)  Assist: Liene Roopa (96) Juris Mendziņš (55)  
2nd Period
12:52 PCK Ralfs Petruškevics (13)  Assist: Kārlis Lācis (89)  
16:45 PCK Ralfs Petruškevics (13)  Assist: Jānis Virsnītis (88)  
20:14 PCK Ralfs Petruškevics (13)  
3rd Period
25:05 PCK Viesturs Plētiens (28)  Assist: Emīls Ļevšins (90)
Noraidījumi
1st Period
05:10 PCK Roberts Stramkaļs (21) : Hooking - 2 min
2nd Period
16:03 LNL Laima Elizabete Lukašēvica (19) : Interference - 2 min
21:14 LNL Mārtiņš Krontāls (29) : Slashing - 2 min
21:28 PCK Emīls Ļevšins (90) : Hooking - 2 min
3rd Period
27:11 PCK Oskars Pundurs (80) : Hooking - 2 min
27:24 LNL Laima Elizabete Lukašēvica (19) : Hooking - 2 min
29:11 PCK Oskars Pundurs (80) : Slashing - 2 min
29:31 PCK Jānis Virsnītis (88) : Charging - 2 min
Spēlētāju Statistika
LNL > POS G A P PIM
Guna Estere Gailīte (1) G 0 0 0 0
Aleksandrs Dorogojs (94) FW 0 0 0 0
Jānis Karzjuks (99) FW 0 0 0 0
Madara Ērgle (6) FW 0 0 0 0
Dāvis Dzērve (88) FW 0 0 0 0
Kristians Sutra (9) FW 0 0 0 0
Andris Kuzņecovs (62) D 0 0 0 0
Gints Rozenbergs (77) D 0 0 0 0
Jānis Naglis (17) FW 0 0 0 0
Žanete Vasiļevska (91) D 0 0 0 0
Mārtiņš Krontāls (29) D 0 0 0 2
Juris Mendziņš (55) FW 0 1 1 0
Liene Roopa (96) FW 0 1 1 0
Laima Elizabete Lukašēvica (19) FW 0 0 0 4
Gustavs Pētersons (24) FW 1 0 1 0
PCK > POS G A P PIM
Žanis Dubrovskis (30) G 0 0 0 0
Ainārs Liecis (15) FW 0 0 0 0
Toms Braiens Bīlāns (97) FW 0 0 0 0
Mikus Bēvalds (18) D 0 0 0 0
Rihards Eriņš (12) FW 0 0 0 0
Raimonds Ozoliņš (8) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Dudniks (69) FW 0 0 0 0
Anrijs Zariņš (4) FW 0 0 0 0
Kaspars Smiltiņš (85) FW 0 0 0 0
Ralfs Petruškevics (13) FW 3 0 3 0
Oskars Pundurs (80) D 0 0 0 4
Viesturs Plētiens (28) FW 1 0 1 0
Emīls Ļevšins (90) FW 0 1 1 2
Kārlis Lācis (89) FW 0 1 1 0
Jānis Virsnītis (88) D 0 1 1 2
Roberts Stramkaļs (21) D 0 0 0 2

Metieni
LNL 22
PCK 26

Citi Fakti
Tiesneši Juris Laicāns, Ārijs Gedrovics 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv