8. Oktobris 21:00
MĀRUPE
3:2
HK WOLF HK MŪSA RACELAND *
Vārti
1st Period
10:34 WOL Normunds Ozoliņš (68)  
2nd Period
23:08 RLM Artis Zuika (47)  Assist: Gustavs Dreimanis (27)  
3rd Period
27:36 WOL Toms Vandzbergs (7)  Assist: Andris Ķikulis (23)  
28:37 WOL Armands Cinis (55)  Assist: Arnis Blūms (44)  
33:45 RLM Gatis Vorkalis (15)
Noraidījumi
1st Period
00:33 WOL Raivis Laizāns (4) : Charging - 2 min
07:28 WOL Arnis Blūms (44) : High-sticking - 2 min
2nd Period
12:39 WOL Aivars Ozoliņš (15) : Slashing - 2 min
12:39 RLM Jānis Vītiņš (13) : Charging - 2 min
14:25 WOL Raivis Laizāns (4) : Slashing - 2 min
16:34 RLM Mārtiņš Putans (11) : Tripping - 2 min
17:51 WOL () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
3rd Period
25:26 WOL Andris Štendenbergs (92) : Slashing - 2 min
25:26 RLM Ivars Čirva (8) : Charging - 2 min
36:59 WOL Raivis Laizāns (4) : Charging - 2 min
Spēlētāju Statistika
WOL > POS G A P PIM
Kārlis Bluķis (1) G 0 0 0 0
Vladimirs Rumjancevs (17) FW 0 0 0 0
Andris Katkovskis (46) FW 0 0 0 0
Andris Čapiņš (20) D 0 0 0 0
Raivis Pētersons (28) FW 0 0 0 0
Armands Risters (88) FW 0 0 0 0
Ričards Ozoliņš (9) FW 0 0 0 0
Didzis Krūmiņš (72) D 0 0 0 0
Arnis Blūms (44) D 0 1 1 2
Aivars Ozoliņš (15) FW 0 0 0 2
Normunds Ozoliņš (68) D 1 0 1 0
Toms Vandzbergs (7) FW 1 0 1 0
Andris Ķikulis (23) D 0 1 1 0
Andris Štendenbergs (92) FW 0 0 0 2
Armands Cinis (55) FW 1 0 1 0
Raivis Laizāns (4) D 0 0 0 6
RLM > POS G A P PIM
Reinis Kukuls (26) G 0 0 0 0
Ivo Rasa (66) FW 0 0 0 0
Elviss Lapiņš (96) FW 0 0 0 0
Andis Pētersons (6) D 0 0 0 0
Atis Grāmatnieks (17) FW 0 0 0 0
Krists Vorkalis (67) FW 0 0 0 0
Jānis Sūcis (77) FW 0 0 0 0
Nauris Kraupša (55) D 0 0 0 0
Inguss Pētersons (80) D 0 0 0 0
Gatis Vorkalis (15) FW 1 0 1 0
Mārtiņš Putans (11) FW 0 0 0 2
Jānis Vītiņš (13) D 0 0 0 2
Artis Zuika (47) FW 1 0 1 0
Ivars Čirva (8) D 0 0 0 2
Gustavs Dreimanis (27) FW 0 1 1 0

Metieni
WOL 23
RLM 16

Citi Fakti
Tiesneši Juris Balodis, Andrejs Jakovļevs 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv