9. Oktobris 21:30
MOGO
1:4
HK MŪSA RACELAND * HK LATVIJAS GĀZE
Vārti
1st Period
02:06 RLM Gatis Vorkalis (15)  
05:02 LGZ Intars Spīķis (79)  Assist: Jevgēnijs Petkēvičs (73)  
11:30 LGZ Intars Spīķis (79)  
2nd Period
23:18 LGZ Aivars Jermolovičs (86)  Assist: Ivars Jermolovičs (15)  
3rd Period
27:44 LGZ Matiss Vilsons (88)  Assist: Andis Ozoliņš (8) Andris Siksnis (22)
Noraidījumi
1st Period
08:10 RLM Ivars Čirva (8) : Charging - 2 min
2nd Period
17:25 LGZ Ivars Jermolovičs (15) : Cross-checking - 2 min
17:25 RLM Kaspars Liepa (84) : Cross-checking - 2 min
3rd Period
24:34 RLM Ivars Čirva (8) : Slashing - 2 min
26:50 RLM Jānis Sūcis (77) : Tripping - 2 min
27:24 LGZ Rihards Trautmanis (17) : Interference - 2 min
33:08 LGZ Intars Spīķis (79) : Slashing - 2 min
33:08 LGZ Intars Spīķis (79) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
Spēlētāju Statistika
RLM > POS G A P PIM
Reinis Kukuls (26) G 0 0 0 0
Ivo Rasa (66) FW 0 0 0 0
Elviss Lapiņš (96) FW 0 0 0 0
Andis Pētersons (6) D 0 0 0 0
Artis Zuika (47) FW 0 0 0 0
Ģirts Smiltenis (16) D 0 0 0 0
Mārtiņš Putans (11) FW 0 0 0 0
Atis Grāmatnieks (17) FW 0 0 0 0
Gustavs Dreimanis (27) FW 0 0 0 0
Nauris Kraupša (55) D 0 0 0 0
Māris Limbergs (9) D 0 0 0 0
Inguss Pētersons (80) D 0 0 0 0
Gatis Vorkalis (15) FW 1 0 1 0
Kaspars Liepa (84) FW 0 0 0 2
Ivars Čirva (8) D 0 0 0 4
Jānis Sūcis (77) FW 0 0 0 2
LGZ > POS G A P PIM
Andis Znatnajs (43) G 0 0 0 0
Aleksandrs Kolčanovs (44) FW 0 0 0 0
Ilmārs Staršinskis (87) FW 0 0 0 0
Armands Berķis (44) FW 0 0 0 0
Gvido Sirmais (80) FW 0 0 0 0
Aivars Fleišmanis (9) FW 0 0 0 0
Guntars Jonass (7) FW 0 0 0 0
Ivars Ščerbickis (74) FW 0 0 0 0
Ivars Jermolovičs (15) FW 0 1 1 2
Andis Ozoliņš (8) FW 0 1 1 0
Aivars Jermolovičs (86) FW 1 0 1 0
Intars Spīķis (79) FW 2 0 2 12
Andris Siksnis (22) FW 0 1 1 0
Matiss Vilsons (88) FW 1 0 1 0
Rihards Trautmanis (17) FW 0 0 0 2
Jevgēnijs Petkēvičs (73) D 0 1 1 0

Metieni
RLM 12
LGZ 19

Citi Fakti
Tiesneši Ainārs Bitens, Aleksandrs Borisovs 

KomandasGPPTS
NMP1835
WF21834
WOL1732
HAS1831
PVB1830
HKZ1729
BBR1828
KPB1726
RTS1824
LGZ1721
SpēlētājiPTS
26
Grīnbergs22
Jaunzems 20
Prāvs19
Ozoliņš 18
Treijs17
Ameriks16
Āboms16
Štendenbergs16

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv