25. Septembris 21:15
VOLVO
1:3
HK JUST HK LANOS
Vārti
1st Period
2nd Period
14:22 LNS Miks Golubovičs (61)  Assist: Alberts Golubovičs (6)  
23:23 LNS Alberts Golubovičs (6)  Assist: Miks Golubovičs (61)  
3rd Period
26:50 LNS Arvis Purviņš (5)  
28:10 JST Inguss Strods (4)  Assist: Andrejs Pļuščiks (7)
Noraidījumi
1st Period
02:32 JST Mārtiņš Bahmanis (79) : Hooking - 2 min
2nd Period
13:04 LNS Juris Ozols (69) : Slashing - 2 min
19:35 LNS Raimonds Klimovičs (33) : Interference - 2 min
22:58 JST Māris Pumpurs (36) : Charging - 2 min
3rd Period
27:24 JST Mārtiņš Bahmanis (79) : Interference - 2 min
31:24 LNS Indars Vasiļevskis (2) : Slashing - 2 min
31:24 LNS Indars Vasiļevskis (2) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
Spēlētāju Statistika
JST > POS G A P PIM
Andrejs Pļuščiks (7) FW 0 1 1 0
Inguss Strods (4) FW 1 0 1 0
Mārtiņš Bahmanis (79) FW 0 0 0 4
Māris Pumpurs (36) D 0 0 0 2
Dmitrijs Asafovs (12) FW 0 0 0 0
Ivars Bārenis (44) FW 0 0 0 0
Vadims Beloglazovs (47) D 0 0 0 0
Kaspars Indriksons (18) FW 0 0 0 0
Valērijs Ivasenko (14) D 0 0 0 0
Sergejs Krivoručko (11) FW 0 0 0 0
Lauris Pekstiņš (88) D 0 0 0 0
Igors Satkovs (16) FW 0 0 0 0
Denis Sokolovs (9) D 0 0 0 0
Valdis Spurķis (81) D 0 0 0 0
Deniss Tolstiks (10) D 0 0 0 0
Maksims Furss (31) G 0 0 0 0
LNS > POS G A P PIM
Miks Golubovičs (61) FW 1 1 2 0
Raimonds Klimovičs (33) D 0 0 0 2
Indars Vasiļevskis (2) D 0 0 0 12
Juris Ozols (69) D 0 0 0 2
Alberts Golubovičs (6) FW 1 1 2 0
Arvis Purviņš (5) D 1 0 1 0
Kristaps Baltgalvis (13) FW 0 0 0 0
Mareks Kapteinis (35) FW 0 0 0 0
Miks Ķenavs (64) FW 0 0 0 0
Aigars Ķēpulis (41) FW 0 0 0 0
Imants Rudens (9) FW 0 0 0 0
Toms Sergejevs (10) FW 0 0 0 0
Pēteris Skrastiņš (27) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Umbraško (14) D 0 0 0 0
Aigars Vēdzele (3) FW 0 0 0 0
Armands Logins (79) G 0 0 0 0

Metieni
JST 23
LNS 27

Citi Fakti
Tiesneši Juris Balodis, Jevgēnijs Griškevičs  

KomandasGPPTS
PCK1432
IZ21432
HA21431
SHS1427
LNL1426
UPG1424
FRZ1419
CRK1418
MZO1513
WF4148
SpēlētājiPTS
22
Ločmelis20
Dzērve17
Bērzs14
Ozoliņš 13
Rupmejs13
Sutra13
Rubīns13
Konstantinovičs12

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv