26. Septembris 22:15
MĀRUPE
6:4
HK TRIMEN TRACTORS HK MĀLPILS
Vārti
1st Period
00:34 MLP Adrians Matisons (21)  Assist: Dāvis Zembergs (71) Silvestrs Kūliņš (26)  
03:18 TTR Toms Laus (69)  Assist: Pāvels Tribuncovs (62)  
08:33 TTR Raitis Daugelis (27)  Assist: Aigars Pauče (44)  
09:08 MLP Adrians Matisons (21)  Assist: Miks Opelts (16) Dāvis Zembergs (71)  
2nd Period
16:07 TTR Toms Laus (69)  Assist: Artūrs Šteinbergs (75) Romāns Vitkalovs (18)  
20:39 TTR Aigars Pauče (44)  Assist: Pāvels Tribuncovs (62) Raitis Daugelis (27)  
21:23 MLP Maikls Valters (10)  Assist: Ivo Rancāns (88) Normunds Paipals (84)  
21:44 TTR Artūrs Šteinbergs (75)  Assist: Arvis Berkolds (86)  
23:19 MLP Edgars Lejnieks (27)  Assist: Maikls Valters (10)  
3rd Period
29:06 TTR Romāns Vitkalovs (18)  Assist: Toms Laus (69)
Noraidījumi
1st Period
02:17 TTR Juris Šarfs (12) : Cross-checking - 2 min
02:27 MLP Silvestrs Kūliņš (26) : Interference - 2 min
05:10 TTR () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
05:57 MLP Pāvils Dāvis (13) : Hooking - 2 min
07:29 MLP Normunds Paipals (84) : Slashing - 2 min
08:33 MLP Normunds Paipals (84) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
08:36 TTR Artūrs Šteinbergs (75) : Roughing - 2 min
08:36 MLP Silvestrs Kūliņš (26) : Roughing - 2 min
2nd Period
17:19 TTR Raitis Daugelis (27) : Hooking - 2 min
19:20 MLP Roberts Šampans (17) : Hooking - 2 min
19:58 MLP Miks Opelts (16) : Slashing - 2 min
22:07 MLP Roberts Šampans (17) : Charging - 2 min
23:08 TTR Aigars Pauče (44) : Slashing - 2 min
3rd Period
32:06 MLP Jānis Indriksons (55) : Delay of game - 2 min
33:12 MLP Maikls Valters (10) : High-sticking - 2 min
36:00 MLP Silvestrs Kūliņš (26) : Misconduct (disciplinārais sods 10 min) - 10 min
Spēlētāju Statistika
TTR > POS G A P PIM
Jānis Liepa (35) G 0 0 0 0
Rinalds Audzišs (7) FW 0 0 0 0
Valdis Kuzmins (19) D 0 0 0 0
Mikus Luka-Indāns (83) FW 0 0 0 0
Ainārs Urmanis (17) FW 0 0 0 0
Jānis Grencions (21) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Marauska (82) D 0 0 0 0
Jānis Motte (8) FW 0 0 0 0
Juris Šarfs (12) D 0 0 0 2
Artūrs Šteinbergs (75) FW 1 1 2 2
Aigars Pauče (44) FW 1 1 2 2
Romāns Vitkalovs (18) FW 1 1 2 0
Arvis Berkolds (86) D 0 1 1 0
Toms Laus (69) FW 2 1 3 0
Pāvels Tribuncovs (62) D 0 2 2 0
Raitis Daugelis (27) FW 1 1 2 2
MLP > POS G A P PIM
Roberts Strauss (29) G 0 0 0 0
Ernests Francis Irbe (97) FW 0 0 0 0
Jānis Irbe (99) FW 0 0 0 0
Valdis Gavars (69) D 0 0 0 0
Edgars Balodis (41) C 0 0 0 0
Normunds Paipals (84) FW 0 1 1 12
Edgars Lejnieks (27) D 1 0 1 0
Silvestrs Kūliņš (26) FW 0 1 1 14
Roberts Šampans (17) D 0 0 0 4
Jānis Indriksons (55) D 0 0 0 2
Maikls Valters (10) FW 1 1 2 2
Ivo Rancāns (88) FW 0 1 1 0
Miks Opelts (16) D 0 1 1 2
Adrians Matisons (21) FW 2 0 2 0
Dāvis Zembergs (71) FW 0 2 2 0
Pāvils Dāvis (13) FW 0 0 0 2

Metieni
TTR 21
MLP 27

Citi Fakti
Tiesneši Andris Dzenis, Juris Laicāns 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv