8. Oktobris 20:15
INBOX
3:4
HK PREDATORS HK TRIMEN TRACTORS
Vārti
1st Period
05:37 PRD Maksims Kondratenko (4)  
06:41 TTR Raitis Daugelis (27)  Assist: Rinalds Audzišs (7) Aigars Pauče (44)  
07:12 TTR Toms Laus (69)  
08:56 TTR Aigars Pauče (44)  Assist: Pāvels Tribuncovs (62) Rinalds Audzišs (7)  
2nd Period
18:29 PRD Artūrs Romančuks (32)  Assist: Raivis Ruģelis (16)  
3rd Period
27:11 TTR Dāvids Jakovičs (71)  Assist: Valdis Kuzmins (19)  
33:21 PRD Vadims Paņkovs (17)  Assist: Ivars Ruģelis (21) Mārtiņš Gerke (44)
Noraidījumi
1st Period
08:41 PRD Maksims Kondratenko (4) : High-sticking - 2 min
09:55 PRD Ivars Ruģelis (21) : Interference - 2 min
2nd Period
24:00 TTR Sandis Špundžāns (33) : Tripping - 2 min
3rd Period
28:57 PRD Ainārs Špogis (12) : Hooking - 2 min
31:35 TTR Romāns Vitkalovs (18) : Charging - 2 min
32:06 TTR Artūrs Šteinbergs (75) : Interference - 2 min
35:59 TTR Pāvels Tribuncovs (62) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
PRD > POS G A P PIM
Vadims Paņkovs (17) FW 1 0 1 0
Ivars Ruģelis (21) D 0 1 1 2
Maksims Kondratenko (4) FW 1 0 1 2
Ainārs Špogis (12) D 0 0 0 2
Artūrs Romančuks (32) FW 1 0 1 0
Raivis Ruģelis (16) FW 0 1 1 0
Mārtiņš Gerke (44) FW 0 1 1 0
Eduards Artemjevs (7) FW 0 0 0 0
Krists Ezerlīcis (88) FW 0 0 0 0
Jānis Grebežniks (33) D 0 0 0 0
Sandis Lagzdiņš (55) FW 0 0 0 0
Gatis Liepiņš (71) FW 0 0 0 0
Edgars Romanovičs (19) FW 0 0 0 0
Reinis Salmiņš (13) FW 0 0 0 0
Jānis Tenbergs (2) D 0 0 0 0
Aleksandrs Žagars () G 0 0 0 0
TTR > POS G A P PIM
Raitis Daugelis (27) FW 1 0 1 0
Dāvids Jakovičs (71) FW 1 0 1 0
Pāvels Tribuncovs (62) D 0 1 1 2
Toms Laus (69) FW 1 0 1 0
Rinalds Audzišs (7) FW 0 2 2 0
Valdis Kuzmins (19) D 0 1 1 0
Romāns Vitkalovs (18) FW 0 0 0 2
Aigars Pauče (44) FW 1 1 2 0
Sandis Špundžāns (33) D 0 0 0 2
Artūrs Šteinbergs (75) FW 0 0 0 2
Mikus Luka-Indāns (83) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Marauska (82) D 0 0 0 0
Jānis Motte (8) FW 0 0 0 0
Juris Šarfs (12) D 0 0 0 0
Eduards Zēniņš (93) FW 0 0 0 0
Jānis Liepa (35) G 0 0 0 0

Metieni
PRD 16
TTR 22

Citi Fakti
Tiesneši Oļegs Kokins, Edvards Briedis 

KomandasGPPTS
MBV1230
BRC1327
FLC1221
MLP1418
PRD1316
NTK1015
OLB1214
RPC1112
TRS1211
TTR1311
SpēlētājiPTS
23
Zembergs 20
Melders15
Andersons13
Azikovs13
Firsovs13
Indēvics13
Saušs13
Krūskops13

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv