8. Oktobris 20:15
INBOX
3:4
HK PREDATORS HK TRIMEN TRACTORS
Vārti
1st Period
05:37 PRD Maksims Kondratenko (4)  
06:41 TTR Raitis Daugelis (27)  Assist: Rinalds Audzišs (7) Aigars Pauče (44)  
07:12 TTR Toms Laus (69)  
08:56 TTR Aigars Pauče (44)  Assist: Pāvels Tribuncovs (62) Rinalds Audzišs (7)  
2nd Period
18:29 PRD Artūrs Romančuks (32)  Assist: Raivis Ruģelis (16)  
3rd Period
27:11 TTR Dāvids Jakovičs (71)  Assist: Valdis Kuzmins (19)  
33:21 PRD Vadims Paņkovs (17)  Assist: Ivars Ruģelis (21) Mārtiņš Gerke (44)
Noraidījumi
1st Period
08:41 PRD Maksims Kondratenko (4) : High-sticking - 2 min
09:55 PRD Ivars Ruģelis (21) : Interference - 2 min
2nd Period
24:00 TTR Sandis Špundžāns (33) : Tripping - 2 min
3rd Period
28:57 PRD Ainārs Špogis (12) : Hooking - 2 min
31:35 TTR Romāns Vitkalovs (18) : Charging - 2 min
32:06 TTR Artūrs Šteinbergs (75) : Interference - 2 min
35:59 TTR Pāvels Tribuncovs (62) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
PRD > POS G A P PIM
Aleksandrs Žagars () G 0 0 0 0
Eduards Artemjevs (7) FW 0 0 0 0
Gatis Liepiņš (71) FW 0 0 0 0
Sandis Lagzdiņš (55) FW 0 0 0 0
Jānis Tenbergs (2) D 0 0 0 0
Krists Ezerlīcis (88) FW 0 0 0 0
Jānis Grebežniks (33) D 0 0 0 0
Edgars Romanovičs (19) FW 0 0 0 0
Reinis Salmiņš (13) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Gerke (44) FW 0 1 1 0
Artūrs Romančuks (32) FW 1 0 1 0
Raivis Ruģelis (16) FW 0 1 1 0
Ainārs Špogis (12) D 0 0 0 2
Maksims Kondratenko (4) FW 1 0 1 2
Ivars Ruģelis (21) D 0 1 1 2
Vadims Paņkovs (17) FW 1 0 1 0
TTR > POS G A P PIM
Jānis Liepa (35) G 0 0 0 0
Eduards Zēniņš (93) FW 0 0 0 0
Juris Šarfs (12) D 0 0 0 0
Mikus Luka-Indāns (83) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Marauska (82) D 0 0 0 0
Jānis Motte (8) FW 0 0 0 0
Artūrs Šteinbergs (75) FW 0 0 0 2
Sandis Špundžāns (33) D 0 0 0 2
Aigars Pauče (44) FW 1 1 2 0
Romāns Vitkalovs (18) FW 0 0 0 2
Valdis Kuzmins (19) D 0 1 1 0
Rinalds Audzišs (7) FW 0 2 2 0
Toms Laus (69) FW 1 0 1 0
Pāvels Tribuncovs (62) D 0 1 1 2
Dāvids Jakovičs (71) FW 1 0 1 0
Raitis Daugelis (27) FW 1 0 1 0

Metieni
PRD 16
TTR 22

Citi Fakti
Tiesneši Oļegs Kokins, Edvards Briedis 

KomandasGPPTS
PCK2049
IZ22043
HA22041
SHS2035
LNL2034
FRZ2031
UPG2029
CRK2026
MZO2017
WF42015
SpēlētājiPTS
30
Ločmelis23
Konstantinovičs22
Dzērve22
Bērzs20
Ozoliņš 19
Rubīns19
Sutra17
Kirilko16

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv