11. Oktobris 21:45
HS RĪGA
6:0
HK MĀLPILS HK RUPUČI
Vārti
1st Period
10:06 MLP Eduards Krustiņš (6)  Assist: Ernests Francis Irbe (97)  
2nd Period
12:23 MLP Edgars Balodis (41)  Assist: Eduards Krustiņš (6) Jānis Irbe (99)  
22:25 MLP Silvestrs Kūliņš (26)  Assist: Dāvis Zembergs (71)  
3rd Period
26:48 MLP Eduards Krustiņš (6)  Assist: Jānis Irbe (99) Ivo Rancāns (88)  
27:10 MLP Adrians Matisons (21)  Assist: Silvestrs Kūliņš (26) Dāvis Zembergs (71)  
34:09 MLP Maikls Valters (10)  Assist: Sandis Saulīte (19) Jānis Jasenovičs (44)
Noraidījumi
1st Period
05:19 RPC Vitauts Valantis (22) : Boarding - 2 min
2nd Period
14:38 RPC Kārlis Mucenieks (25) : Tripping - 2 min
15:09 RPC Osvalds Lapsa (21) : Kneeing - 2 min
17:35 RPC Osvalds Lapsa (21) : Tripping - 2 min
17:51 RPC Vitauts Valantis (22) : Slashing - 2 min
3rd Period
30:49 RPC Vitauts Valantis (22) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
MLP > POS G A P PIM
Roberts Strauss (29) G 0 0 0 0
Valdis Gavars (69) D 0 0 0 0
Edgars Lejnieks (27) D 0 0 0 0
Roberts Šampans (17) D 0 0 0 0
Madars Lapčenoks (23) C 0 0 0 0
Silvestrs Kūliņš (26) FW 1 1 2 0
Jānis Irbe (99) FW 0 2 2 0
Maikls Valters (10) FW 1 0 1 0
Ivo Rancāns (88) FW 0 1 1 0
Adrians Matisons (21) FW 1 0 1 0
Edgars Balodis (41) C 1 0 1 0
Jānis Jasenovičs (44) FW 0 1 1 0
Eduards Krustiņš (6) FW 2 1 3 0
Dāvis Zembergs (71) FW 0 2 2 0
Ernests Francis Irbe (97) FW 0 1 1 0
Sandis Saulīte (19) C 0 1 1 0
RPC > POS G A P PIM
Toms Broks (00) G 0 0 0 0
Edmunds Valantis (88) D 0 0 0 0
Helvijs Cēbers (91) FW 0 0 0 0
Armands Rudņickis (27) FW 0 0 0 0
Sergejs Šķerbergs (3) FW 0 0 0 0
Rūdolfs Pētersons (9) FW 0 0 0 0
Aigars Cibuļskis (44) FW 0 0 0 0
Edgars Ivbulis (35) D 0 0 0 0
Rūdolfs Ozoliņš (8) FW 0 0 0 0
Jurģis Kiršholcs (81) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Kazanovs (15) FW 0 0 0 0
Ernests Sinkevičs (7) D 0 0 0 0
Kaspars Freimanis (13) FW 0 0 0 0
Vitauts Valantis (22) D 0 0 0 6
Osvalds Lapsa (21) FW 0 0 0 4
Kārlis Mucenieks (25) FW 0 0 0 2

Metieni
MLP 30
RPC 16

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Borisovs, Jānis Eglītis 

KomandasGPPTS
BLC1844
LNS1840
CRK1829
HLG1827
OLN1826
WLF1822
HKP1821
PAF1820
JST1819
MDN1811
SpēlētājiPTS
30
Salmiņš24
Baltgalvis 22
Kozlovskis21
Krauklis21
Daubers19
Purviņš 19
Jēkabsons18
Golubovičs18

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv