11. Oktobris 21:45
HS RĪGA
6:0
HK MĀLPILS HK RUPUČI
Vārti
1st Period
10:06 MLP Eduards Krustiņš (6)  Assist: Ernests Francis Irbe (97)  
2nd Period
12:23 MLP Edgars Balodis (41)  Assist: Eduards Krustiņš (6) Jānis Irbe (99)  
22:25 MLP Silvestrs Kūliņš (26)  Assist: Dāvis Zembergs (71)  
3rd Period
26:48 MLP Eduards Krustiņš (6)  Assist: Jānis Irbe (99) Ivo Rancāns (88)  
27:10 MLP Adrians Matisons (21)  Assist: Silvestrs Kūliņš (26) Dāvis Zembergs (71)  
34:09 MLP Maikls Valters (10)  Assist: Sandis Saulīte (19) Jānis Jasenovičs (44)
Noraidījumi
1st Period
05:19 RPC Vitauts Valantis () : Boarding - 2 min
2nd Period
14:38 RPC Kārlis Mucenieks (25) : Tripping - 2 min
15:09 RPC Osvalds Lapsa (21) : Kneeing - 2 min
17:35 RPC Osvalds Lapsa (21) : Tripping - 2 min
17:51 RPC Vitauts Valantis () : Slashing - 2 min
3rd Period
30:49 RPC Vitauts Valantis () : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
MLP > POS G A P PIM
Sandis Saulīte (19) C 0 1 1 0
Ernests Francis Irbe (97) FW 0 1 1 0
Eduards Krustiņš (6) FW 2 1 3 0
Jānis Jasenovičs (44) FW 0 1 1 0
Dāvis Zembergs (71) FW 0 2 2 0
Edgars Balodis (41) C 1 0 1 0
Adrians Matisons (21) FW 1 0 1 0
Ivo Rancāns (88) FW 0 1 1 0
Maikls Valters (10) FW 1 0 1 0
Jānis Irbe (99) FW 0 2 2 0
Silvestrs Kūliņš (26) FW 1 1 2 0
Valdis Gavars (69) D 0 0 0 0
Madars Lapčenoks (23) C 0 0 0 0
Edgars Lejnieks (27) D 0 0 0 0
Roberts Šampans (17) D 0 0 0 0
Roberts Strauss (29) G 0 0 0 0
RPC > POS G A P PIM
Kārlis Mucenieks (25) FW 0 0 0 2
Osvalds Lapsa (21) FW 0 0 0 4
Vitauts Valantis () D 0 0 0 6
Helvijs Cēbers () FW 0 0 0 0
Aigars Cibuļskis (44) FW 0 0 0 0
Kaspars Freimanis (13) FW 0 0 0 0
Edgars Ivbulis () D 0 0 0 0
Mārtiņš Kazanovs () FW 0 0 0 0
Jurģis Kiršholcs (81) FW 0 0 0 0
Rūdolfs Ozoliņš (8) FW 0 0 0 0
Rūdolfs Pētersons (9) FW 0 0 0 0
Armands Rudņickis (5) D 0 0 0 0
Ernests Sinkevičs (7) D 0 0 0 0
Sergejs Šķerbergs () FW 0 0 0 0
Edmunds Valantis () D 0 0 0 0
Toms Broks () G 0 0 0 0

Metieni
MLP 30
RPC 16

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Borisovs, Jānis Eglītis 

KomandasGPPTS
IZ21228
PCK1125
HA21123
SHS1121
UPG1221
LNL1118
CRK1118
FRZ1216
MZO1210
WF4125
SpēlētājiPTS
17
Dzērve15
Ločmelis14
Rupmejs13
Konstantinovičs12
Rubīns12
Bērzs11
Zeltiņš11
Ozoliņš 10

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv