10. Oktobris 22:15
MĀRUPES LEDUS HALLE
(SO)3:3
HK TRIMEN TRACTORS HK OGRES LEDUS BRĀĻI
Vārti
1st Period
10:08 OLB Māris Legzdiņš (69)  Assist: Pauls Akmentiņš (71) Kārlis Plakans (17)  
10:20 TTR Rinalds Audzišs (7)  Assist: Aigars Pauče (44)  
11:52 OLB Māris Legzdiņš (69)  Assist: Kārlis Plakans (17)  
2nd Period
21:39 TTR Raitis Daugelis (27)  Assist: Rinalds Audzišs (7) Pāvels Tribuncovs (62)  
3rd Period
31:36 TTR Toms Laus (69)  Assist: Pāvels Tribuncovs (62)  
32:39 OLB Pauls Akmentiņš (71)  Assist: Māris Legzdiņš (69)
Noraidījumi
1st Period
01:48 TTR Mārtiņš Marauska (82) : Delay of game - 2 min
06:09 OLB Jānis Ulrihs (16) : Tripping - 2 min
2nd Period
23:10 TTR Sandis Špundžāns (33) : Tripping - 2 min
3rd Period
26:32 OLB Kārlis Eglītis (13) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
TTR > POS G A P PIM
Raitis Daugelis (27) FW 1 0 1 0
Sandis Špundžāns (33) D 0 0 0 2
Pāvels Tribuncovs (62) D 0 2 2 0
Aigars Pauče (44) FW 0 1 1 0
Toms Laus (69) FW 1 0 1 0
Rinalds Audzišs (7) FW 1 1 2 0
Mārtiņš Marauska (82) D 0 0 0 2
Jānis Grencions (21) FW 0 0 0 0
Dāvids Jakovičs (71) FW 0 0 0 0
Valdis Kuzmins (19) D 0 0 0 0
Mikus Luka-Indāns (83) FW 0 0 0 0
Juris Šarfs (12) D 0 0 0 0
Artūrs Šteinbergs (75) FW 0 0 0 0
Romāns Vitkalovs (18) FW 0 0 0 0
Eduards Zēniņš (93) FW 0 0 0 0
Jānis Liepa (35) G 0 0 0 0
OLB > POS G A P PIM
Kārlis Eglītis (13) D 0 0 0 2
Māris Legzdiņš (69) FW 2 1 3 0
Jānis Ulrihs (16) FW 0 0 0 2
Kārlis Plakans (17) FW 0 2 2 0
Pauls Akmentiņš (71) FW 1 1 2 0
Martins Bisnieks (8) FW 0 0 0 0
Emīls Kaspars Damroze () FW 0 0 0 0
Pēteris Gerke (67) FW 0 0 0 0
Māris Kapusts (24) FW 0 0 0 0
Ainis Latisš (10) D 0 0 0 0
Arvis Petunovs (20) D 0 0 0 0
Lauris Potāpovs (94) FW 0 0 0 0
Kaspars Salnājs (33) FW 0 0 0 0
Dzintars Stūresteps (95) D 0 0 0 0
Reinis Tilaks (47) D 0 0 0 0
Rauls Rozenlauks (1) G 0 0 0 0

Metieni
TTR 25
OLB 22

Citi Fakti
Tiesneši Vladimirs Ostaņins, Artūrs Artamonovs 

KomandasGPPTS
WOL1122
WF21222
NMP1021
HKZ1120
KPB1018
PVB1218
HAS1017
LGZ1115
RTS1113
BBR1011
SpēlētājiPTS
15
Ozoliņš 14
Treijs13
Štendenbergs13
Paulovičs12
Grīnbergs11
Āboms11
Ribkinskis11
Ameriks10

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv