6. Oktobris 20:00
VOLVO
2:1
HK FLC HK OGRES LEDUS BRĀĻI
Vārti
1st Period
06:39 FLC Nikolajs Jakovļevs (55)  Assist: Ņikita Krilovs (61) Mihails Škņevskijs (95)  
2nd Period
18:43 OLB Dzintars Stūresteps (95)  Assist: Emīls Kaspars Damroze (9) Ainis Latisš (10)  
23:32 FLC Vadims Solovjovs (5)  Assist: Mihails Škņevskijs (95)
Noraidījumi
1st Period
10:14 FLC Nikolajs Jakovļevs (55) : Roughing - 2 min
2nd Period
12:47 FLC Kirils Penclins (21) : Holding - 2 min
13:48 OLB Arvis Petunovs (20) : Tripping - 2 min
14:23 FLC Aleksejs Iskrovs (74) : Tripping - 2 min
22:49 OLB Emīls Kaspars Damroze (9) : Tripping - 2 min
3rd Period
25:18 FLC Artūrs Savrinovičs (22) : Charging - 2 min
26:26 OLB Kārlis Plakans (17) : Cross-checking - 2 min
26:26 FLC Nikolajs Jakovļevs (55) : Cross-checking - 2 min
27:24 FLC Aleksejs Iskrovs (74) : Unsportsmanlike conduct - 2 min
30:33 FLC Dmitrijs Iskrovs (72) : Slashing - 2 min
31:44 OLB Kārlis Plakans (17) : Roughing - 2 min
Spēlētāju Statistika
FLC > POS G A P PIM
Vladislavs Ivenkovs (3) FW 0 0 0 0
Leonīds Maslobojevs (13) FW 0 0 0 0
Genādijs Ivanovs (22) D 0 0 0 0
Deniss Mireckijs (34) D 0 0 0 0
Artūrs Klimkāns (11) FW 0 0 0 0
Ņikita Krilovs (61) FW 0 1 1 0
Mihails Škņevskijs (95) D 0 2 2 0
Vadims Solovjovs (5) FW 1 0 1 0
Aleksejs Iskrovs (74) FW 0 0 0 4
Artūrs Savrinovičs (22) FW 0 0 0 2
Nikolajs Jakovļevs (55) D 1 0 1 4
Dmitrijs Iskrovs (72) FW 0 0 0 2
Kirils Penclins (21) FW 0 0 0 2
Vitālijs Trigubovs (32) G 0 0 0 0
OLB > POS G A P PIM
Martins Bisnieks (8) FW 0 0 0 0
Pēteris Gerke (67) FW 0 0 0 0
Kārlis Eglītis (13) D 0 0 0 0
Māris Legzdiņš (69) FW 0 0 0 0
Jānis Ulrihs (16) FW 0 0 0 0
Arvis Petunovs (20) D 0 0 0 2
Kārlis Plakans (17) FW 0 0 0 4
Ainis Latisš (10) D 0 1 1 0
Emīls Kaspars Damroze (9) FW 0 1 1 2
Dzintars Stūresteps (95) D 1 0 1 0
Rauls Rozenlauks (1) G 0 0 0 0
Pauls Akmentiņš (71) FW 0 0 0 0
Reinis Tilaks (47) D 0 0 0 0
Kaspars Salnājs (33) FW 0 0 0 0

Metieni
FLC 17
OLB 21

Citi Fakti
Tiesneši Juris Balodis, Andrejs Jakovļevs 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv