5. Oktobris 19:30
KURBADS LEDUS HALLE
4:2
HK RUPUČI HK TAURUS
Vārti
1st Period
2nd Period
17:17 TRS Ingus Staltmanis (21)  Assist: Henrijs Ančs (33)  
21:09 RPC Mārtiņš Kazanovs ()  Assist: Armands Rudņickis (5) Kaspars Freimanis (13)  
22:05 TRS Raitis Ūdris (20)  Assist: Sandis Miltovičs (55) Rihards Geidāns (14)  
3rd Period
25:49 RPC Armands Rudņickis (5)  Assist: Kaspars Freimanis (13) Sergejs Šķerbergs ()  
28:49 RPC Jurģis Kiršholcs (81)  Assist: Armands Rudņickis (5)  
35:00 RPC Armands Rudņickis (5)
Noraidījumi
1st Period
2nd Period
13:26 TRS Alvis Šukste (10) : Slashing - 2 min
14:03 RPC Kaspars Freimanis (13) : Charging - 2 min
16:08 TRS Alvis Šukste (10) : Roughing - 2 min
16:08 TRS Alvis Šukste (10) : Roughing - 2 min
17:25 TRS Henrijs Ančs (33) : Delay of game - 2 min
3rd Period
26:17 RPC Armands Rudņickis (5) : Tripping - 2 min
29:40 RPC () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
Spēlētāju Statistika
RPC > POS G A P PIM
Sergejs Šķerbergs () FW 0 1 1 0
Mārtiņš Kazanovs () FW 1 0 1 0
Kaspars Freimanis (13) FW 0 2 2 2
Armands Rudņickis (5) D 2 2 4 2
Jurģis Kiršholcs (81) FW 1 0 1 0
Dainis Aunkrogers (90) D 0 0 0 0
Helvijs Cēbers () FW 0 0 0 0
Aigars Cibuļskis (44) FW 0 0 0 0
Artūrs Freibergs (28) FW 0 0 0 0
Edgars Ivbulis () D 0 0 0 0
Osvalds Lapsa (21) FW 0 0 0 0
Kārlis Mucenieks (25) FW 0 0 0 0
Rūdolfs Ozoliņš (8) FW 0 0 0 0
Rūdolfs Pētersons (9) FW 0 0 0 0
Ivars Plaudis-Lasmanis () D 0 0 0 0
Aigars Rušiņš (71) D 0 0 0 0
Ernests Sinkevičs (7) D 0 0 0 0
Toms Broks () G 0 0 0 0
TRS > POS G A P PIM
Henrijs Ančs (33) G 0 1 1 2
Raitis Ūdris (20) FW 1 0 1 0
Sandis Miltovičs (55) FW 0 1 1 0
Rihards Geidāns (14) D 0 1 1 0
Alvis Šukste (10) FW 0 0 0 6
Ingus Staltmanis (21) FW 1 0 1 0
Dāvis Dālmanis (86) FW 0 0 0 0
Andris Dreiškens (11) FW 0 0 0 0
Roberts Ernests Goldmanis (50) D 0 0 0 0
Reinis Graurs (69) FW 0 0 0 0
Edgars Jermaks (26) FW 0 0 0 0
Matīss Kļaviņš (84) D 0 0 0 0
Aivars Ozoliņš (2) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Palejs (17) FW 0 0 0 0
Guntars Ruseckis (65) D 0 0 0 0
Alberts Zemzāle (34) D 0 0 0 0

Metieni
RPC 19
TRS 23

Citi Fakti
Tiesneši Andrejs Kudrjašovs, Vladimirs Ostaņins 

KomandasGPPTS
TMB1327
LDV1225
WRS1425
PRE1323
USN1422
ZIB1321
MTR1219
CGS1319
MT21419
SHM1318
SpēlētājiPTS
20
Vītols16
Pone 15
Epners15
Zvejnieks14
Bušs12
Otto12
Pone 11
Zahars 11

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv