7. Oktobris 22:15
MĀRUPE
0:4
HK L&L II HK FROZEN 2
Vārti
1st Period
2nd Period
16:31 FRZ Artūrs Rupmejs (13)  
3rd Period
26:49 FRZ Viktors Buivids (92)  Assist: Staņislavs Rabinovičs (25)  
33:47 FRZ Staņislavs Rabinovičs (25)  Assist: Ronalds Možeiko (42)  
34:26 FRZ Pavels Grigorjevs (11)
Noraidījumi
1st Period
04:24 LNL Nauris Zaļkalns (95) : Holding the stick - 2 min
2nd Period
18:49 LNL Agris Kramiņš (65) : Roughing - 2 min
22:58 FRZ Elīna Brice-Matisone (86) : Cross-checking - 2 min
3rd Period
34:26 LNL Aigars Grāvers (21) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
LNL > POS G A P PIM
Normunds Usāns (92) G 0 0 0 0
Irita Rozentāle (32) G 0 0 0 0
Maksims Sitniks (33) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Dorogojs (94) FW 0 0 0 0
Madara Ērgle (6) FW 0 0 0 0
Vilnis Druva (66) D 0 0 0 0
Samanta Pudule (8) FW 0 0 0 0
Jaroslavs Šapošņikovs (60) FW 0 0 0 0
Jānis Pudulis (70) D 0 0 0 0
Rinalds Zelmenis (76) FW 0 0 0 0
Jānis Naglis (17) FW 0 0 0 0
Madara Bīriņa (31) FW 0 0 0 0
Egita Štāla (20) FW 0 0 0 0
Andris Priede (98) D 0 0 0 0
Nauris Zaļkalns (95) FW 0 0 0 2
Agris Kramiņš (65) FW 0 0 0 2
Aigars Grāvers (21) FW 0 0 0 2
FRZ > POS G A P PIM
Jānis Ārends (90) G 0 0 0 0
Jānis Kramiņš (14) D 0 0 0 0
Āris Lancmanis (80) D 0 0 0 0
Renārs Deņisovs (35) D 0 0 0 0
Kārlis Matisons (27) FW 0 0 0 0
Ilze Apeltone-Skarnele (83) FW 0 0 0 0
Artūrs Mozers (9) FW 0 0 0 0
Lolita Goldberga (4) D 0 0 0 0
Juris Osis (74) D 0 0 0 0
Staņislavs Rabinovičs (25) FW 1 1 2 0
Ronalds Možeiko (42) FW 0 1 1 0
Pavels Grigorjevs (11) FW 1 0 1 0
Artūrs Rupmejs (13) FW 1 0 1 0
Viktors Buivids (92) D 1 0 1 0
Elīna Brice-Matisone (86) D 0 0 0 2

Metieni
LNL 13
FRZ 13

Citi Fakti
Tiesneši Artūrs Artamonovs, Jānis Eglītis 

KomandasGPPTS
TMB1943
LDV1938
WRS1935
ZIB1935
BL21932
LL21931
SHM1929
USN1928
PRE1926
MT21925
SpēlētājiPTS
28
Vītols23
Pone 19
Dzalbs19
Epners18
Šķēls16
Goba16
Pone 15
Veikša15

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv