7. Oktobris 22:15
MĀRUPES LEDUS HALLE
0:4
HK L&L II HK FROZEN 2
Vārti
1st Period
2nd Period
16:31 FRZ Artūrs Rupmejs (13)  
3rd Period
26:49 FRZ Viktors Buivids (92)  Assist: Staņislavs Rabinovičs (25)  
33:47 FRZ Staņislavs Rabinovičs (25)  Assist: Ronalds Možeiko (42)  
34:26 FRZ Pavels Grigorjevs (11)
Noraidījumi
1st Period
04:24 LNL Nauris Zaļkalns (95) : Holding the stick - 2 min
2nd Period
18:49 LNL Agris Kramiņš (65) : Roughing - 2 min
22:58 FRZ Elīna Brice-Matisone (86) : Cross-checking - 2 min
3rd Period
34:26 LNL Aigars Grāvers (21) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
LNL > POS G A P PIM
Aigars Grāvers (21) FW 0 0 0 2
Nauris Zaļkalns (95) FW 0 0 0 2
Agris Kramiņš (65) FW 0 0 0 2
Madara Bīriņa (31) FW 0 0 0 0
Aleksandrs Dorogojs (94) FW 0 0 0 0
Vilnis Druva (66) D 0 0 0 0
Madara Ērgle (6) FW 0 0 0 0
Jānis Naglis (17) FW 0 0 0 0
Andris Priede (98) D 0 0 0 0
Samanta Pudule (8) FW 0 0 0 0
Jānis Pudulis (70) D 0 0 0 0
Jaroslavs Šapošņikovs (60) FW 0 0 0 0
Maksims Sitniks (33) FW 0 0 0 0
Egita Štāla (20) FW 0 0 0 0
Rinalds Zelmenis (76) FW 0 0 0 0
Irita Rozentāle (32) G 0 0 0 0
Normunds Usāns (23) G 0 0 0 0
FRZ > POS G A P PIM
Elīna Brice-Matisone (86) D 0 0 0 2
Viktors Buivids (92) D 1 0 1 0
Artūrs Rupmejs (13) FW 1 0 1 0
Pavels Grigorjevs (11) FW 1 0 1 0
Ronalds Možeiko (42) FW 0 1 1 0
Staņislavs Rabinovičs (25) FW 1 1 2 0
Ilze Apeltone-Skarnele (83) FW 0 0 0 0
Renārs Deņisovs (35) D 0 0 0 0
Lolita Goldberga (4) D 0 0 0 0
Jānis Kramiņš (14) D 0 0 0 0
Āris Lancmanis (80) D 0 0 0 0
Kārlis Matisons (27) FW 0 0 0 0
Artūrs Mozers (9) FW 0 0 0 0
Juris Osis (74) D 0 0 0 0
Jānis Ārends (90) G 0 0 0 0

Metieni
LNL 13
FRZ 13

Citi Fakti
Tiesneši Artūrs Artamonovs, Jānis Eglītis 

KomandasGPPTS
TMB1327
LDV1225
WRS1425
PRE1323
USN1422
ZIB1321
MTR1219
CGS1319
MT21419
SHM1318
SpēlētājiPTS
20
Vītols16
Pone 15
Epners15
Zvejnieks14
Bušs12
Otto12
Pone 11
Zahars 11

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv