14. Oktobris 18:30
MĀRUPES LEDUS HALLE
3:4
HK L&L II HK LEDUS VEČI 2
Vārti
1st Period
03:39 LNL Madara Ērgle (6)  Assist: Eduards Lasmanis (29)  
05:12 LNL Jānis Pudulis (70)  
06:02 LV2 Indulis Ločmelis (65)  Assist: Aigars Olavs (18)  
07:09 LNL Jānis Karzjuks (99)  Assist: Aleksandrs Dorogojs (94) Jānis Naglis (17)  
2nd Period
14:19 LV2 Gatis Olingovičs (50)  Assist: Indulis Ločmelis (65)  
19:17 LV2 Rolands Naglis (30)  
21:56 LV2 Aigars Veikšins (70)  Assist: Gatis Olingovičs (50) Jānis Retenais (69)
Noraidījumi
1st Period
01:07 LV2 () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
11:09 LNL Jaroslavs Šapošņikovs (60) : Cross-checking - 2 min
11:09 LV2 Gatis Olingovičs (50) : Slashing - 2 min
2nd Period
20:51 LV2 Aigars Olavs (18) : Hooking - 2 min
3rd Period
29:07 LV2 Jānis Retenais (69) : Cross-checking - 2 min
34:27 LV2 Jānis Retenais (69) : Roughing - 2 min
35:49 LV2 Raimonds Egle (55) : Tripping - 2 min
35:56 LNL Aleksandrs Dorogojs (94) : Slashing - 2 min
35:56 LV2 Edgars Zandbergs (97) : Roughing - 2 min
Spēlētāju Statistika
LNL > POS G A P PIM
Jānis Pudulis (70) D 1 0 1 0
Aleksandrs Dorogojs (94) FW 0 1 1 2
Jānis Naglis (17) FW 0 1 1 0
Madara Ērgle (6) FW 1 0 1 0
Jānis Karzjuks (99) FW 1 0 1 0
Eduards Lasmanis (29) D 0 1 1 0
Jaroslavs Šapošņikovs (60) FW 0 0 0 2
Madara Bīriņa (31) FW 0 0 0 0
Vilnis Druva (66) D 0 0 0 0
Aigars Grāvers (21) FW 0 0 0 0
Una Kalnīte (3) FW 0 0 0 0
Dana Kirilova (26) D 0 0 0 0
Andris Priede (98) D 0 0 0 0
Samanta Pudule (8) FW 0 0 0 0
Liene Roopa (36) FW 0 0 0 0
Juris Savickis (67) D 0 0 0 0
Nauris Zaļkalns (95) FW 0 0 0 0
Rinalds Zelmenis (76) FW 0 0 0 0
Irita Rozentāle (32) G 0 0 0 0
Normunds Usāns (23) G 0 0 0 0
LV2 > POS G A P PIM
Edgars Zandbergs (97) FW 0 0 0 2
Aigars Olavs (18) FW 0 1 1 2
Jānis Retenais (69) D 0 1 1 4
Raimonds Egle (55) FW 0 0 0 2
Indulis Ločmelis (65) D 1 1 2 0
Aigars Veikšins (70) FW 1 0 1 0
Rolands Naglis (30) FW 1 0 1 0
Gatis Olingovičs (50) FW 1 1 2 2
Mārtiņš Ceiziņš (12) FW 0 0 0 0
Fēlikss Dziedātājs (80) FW 0 0 0 0
Artūrs Kirsts (89) D 0 0 0 0
Andrejs Līcis (24) D 0 0 0 0
Māris Pepa (79) D 0 0 0 0
Artūrs Pravs (85) D 0 0 0 0
Mārtiņš Raksts (94) FW 0 0 0 0
Oskars Balts (35) G 0 0 0 0

Metieni
LNL 36
LV2 17

Citi Fakti
Tiesneši Andrejs Jakovļevs, Juris Balodis 

KomandasGPPTS
LDV1225
WRS1322
TMB1121
ZIB1221
PRE1120
CGS1219
USN1319
MTR1118
MT21218
SHM1218
SpēlētājiPTS
20
Vītols15
Epners15
Bušs12
Pone 12
Zvejnieks12
Sakne11
Dzalbs10
Ronis10

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv