11. Janvāris 20:45
KURBADS LEDUS HALLE
5:1
HK LEDUS VEČI 2 HK L&L II
Vārti
1st Period
00:18 LV2 Aigars Veikšins (34)  
2nd Period
12:39 LV2 Gatis Olingovičs (50)  Assist: Dāvis Ločmelis (54)  
21:30 LV2 Dāvis Ločmelis (54)  Assist: Raimonds Blumbergs (13) Raimonds Egle (55)  
3rd Period
24:26 LV2 Gatis Olingovičs (50)  Assist: Dāvis Ločmelis (54)  
31:01 LV2 Gatis Olingovičs (50)  
35:57 LNL Aigars Grāvers (21)  Assist: Rinalds Zelmenis (76)
Noraidījumi
1st Period
04:03 LV2 Edgars Kažoks (33) : Cross-checking - 2 min
05:01 LV2 Raimonds Blumbergs (13) : Cross-checking - 2 min
06:19 LNL () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
2nd Period
12:49 LV2 Adam McQuarrie (96) : Interference - 2 min
16:44 LNL Gints Rozenbergs (77) : Tripping - 2 min
21:23 LNL Liene Roopa (36) : Tripping - 2 min
3rd Period
28:01 LV2 Dāvis Ločmelis (54) : Tripping - 2 min
33:36 LNL Andris Priede (98) : Hooking - 2 min
Spēlētāju Statistika
LV2 > POS G A P PIM
Adam McQuarrie (96) FW 0 0 0 2
Dāvis Ločmelis (54) FW 1 2 3 2
Raimonds Blumbergs (13) D 0 1 1 2
Edgars Kažoks (33) D 0 0 0 2
Raimonds Egle (55) FW 0 1 1 0
Aigars Veikšins (34) FW 1 0 1 0
Gatis Olingovičs (50) FW 3 0 3 0
Mārtiņš Ansonskis (16) FW 0 0 0 0
Didzis Ločmelis (45) D 0 0 0 0
Aigars Olavs (18) FW 0 0 0 0
Māris Pepa (79) D 0 0 0 0
Mārtiņš Raksts (94) FW 0 0 0 0
Dan Saucier (67) FW 0 0 0 0
Egīls Štāls (40) D 0 0 0 0
Edgars Zandbergs (97) FW 0 0 0 0
Rolands Priednieks (32) G 0 0 0 0
LNL > POS G A P PIM
Gints Rozenbergs (77) D 0 0 0 2
Aigars Grāvers (21) FW 1 0 1 0
Andris Priede (98) D 0 0 0 2
Liene Roopa (36) FW 0 0 0 2
Rinalds Zelmenis (76) FW 0 1 1 0
Madara Bīriņa (31) FW 0 0 0 0
Maksims Kalašņikovs (23) FW 0 0 0 0
Agris Kramiņš (65) FW 0 0 0 0
Eduards Lasmanis (29) D 0 0 0 0
Jānis Naglis (17) FW 0 0 0 0
Sergejs Nikolajs (44) FW 0 0 0 0
Samanta Pudule (8) FW 0 0 0 0
Jānis Pudulis (70) D 0 0 0 0
Eduards Žuravļovs (27) FW 0 0 0 0
Andris Žuravļovs (13) FW 0 0 0 0
Normunds Usāns (23) G 0 0 0 0

Metieni
LV2 11
LNL 21

Citi Fakti
Tiesneši Aleksandrs Borisovs, Jevgēnijs Griškevičs  

KomandasGPPTS
LEL1743
KNG1739
VRN1733
DRG1831
MTH1730
RIX1727
WF31827
PTR1825
KKR1624
HAR1723
SpēlētājiPTS
26
Zvejnieks23
Bleidelis22
Ohnovskis17
Skrebels15
Lidemanis14
Rācenājs14
Ručevics13
Langemanis13

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv