14. Oktobris 21:00
MOGO
2:7
HK RANGERS HK MAMMOTHS 2
Vārti
1st Period
05:50 MT2 Toms Gailišs (43)  Assist: Viktors Daļeckis (58)  
2nd Period
14:10 MT2 Andrejs Karpovs (88)  Assist: Kristaps Gailišs (50) Eduards Popovs (3)  
20:01 MT2 Ēriks Andersons (36)  
20:44 MT2 Kristaps Gailišs (50)  Assist: Toms Gailišs (43)  
21:50 MT2 Ēriks Andersons (36)  Assist: Ēriks Locs (47)  
3rd Period
25:41 RNG Nikita Larins (38)  Assist: Druvis Zvejnieks (33) Edgars Ābelis (83)  
32:12 RNG Druvis Zvejnieks (33)  Assist: Nikita Larins (38)  
34:06 MT2 Andrejs Karpovs (88)  Assist: Toms Gailišs (43)  
35:58 MT2 Eduards Popovs (3)  Assist: Toms Gailišs (43)
Noraidījumi
1st Period
00:19 MT2 Andrejs Miloserdovs (73) : Charging - 2 min
02:56 RNG Andrejs Čiževskis (15) : Tripping - 2 min
06:32 RNG Jānis Zvejnieks (3) : Interference - 2 min
2nd Period
18:43 MT2 Andrejs Miloserdovs (73) : Holding - 2 min
20:28 MT2 Andrejs Karpovs (88) : Slashing - 2 min
3rd Period
33:49 MT2 Eduards Popovs (3) : Slashing - 2 min
Spēlētāju Statistika
RNG > POS G A P PIM
Jānis Zvejnieks (3) D 0 0 0 2
Andrejs Čiževskis (15) FW 0 0 0 2
Druvis Zvejnieks (33) FW 1 1 2 0
Nikita Larins (38) FW 1 1 2 0
Edgars Ābelis (83) D 0 1 1 0
Sergejs Aleksāns (10) FW 0 0 0 0
Guntars Andersons (71) D 0 0 0 0
Dmitrijs Borsukovskis (37) FW 0 0 0 0
Kaspars Budzila (77) D 0 0 0 0
Dana Kalniņa (7) D 0 0 0 0
Juliāna Kokoreviča (14) FW 0 0 0 0
Jānis Putniņš () D 0 0 0 0
Laura Rubina (18) FW 0 0 0 0
Dzintars Salavs (87) FW 0 0 0 0
Dita Vazne (28) FW 0 0 0 0
Deniss Vētra (1) G 0 0 0 0
MT2 > POS G A P PIM
Ēriks Andersons (36) D 2 0 2 0
Ēriks Locs (47) FW 0 1 1 0
Toms Gailišs (43) FW 1 3 4 0
Andrejs Miloserdovs (73) D 0 0 0 4
Andrejs Karpovs (88) FW 2 0 2 2
Eduards Popovs (3) D 1 1 2 2
Kristaps Gailišs (50) FW 1 1 2 0
Viktors Daļeckis (58) FW 0 1 1 0
Aldis Adovičs (55) D 0 0 0 0
Sergejs Gladkovs (2) D 0 0 0 0
Arturs Mass (91) D 0 0 0 0
Sergej Mukhin (37) D 0 0 0 0
Aleksejs Krasjukovs (90) G 0 0 0 0

Metieni
RNG 22
MT2 20

Citi Fakti
Tiesneši Ainārs Bitens, Edvards Briedis 

KomandasGPPTS
BLC1023
LNS821
HLG1120
CRK1120
HKP1014
OLN1213
WLF1012
PAF1112
JST1010
MDN116
SpēlētājiPTS
16
Jēkabsons14
Kozlovskis14
Krauklis14
Salmiņš14
Golubovičs12
Alferovs11
Lukšis11
Ščerbinskis11

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv