14. Novembris 22:15
MĀRUPES LEDUS HALLE
(SO)2:2
HK TRIMEN TRACTORS HK TAURUS
Vārti
1st Period
07:45 TRS Andris Dreiškens (11)  Assist: Roberts Ernests Goldmanis (50) Mārtiņš Palejs (17)  
2nd Period
16:09 TTR Raitis Daugelis (27)  Assist: Rinalds Audzišs (7) Aigars Pauče (44)  
3rd Period
31:16 TRS Matīss Kļaviņš (84)  Assist: Lauris Ziemiņš (80) Raitis Ūdris (20)  
33:29 TTR Pāvels Tribuncovs (62)  Assist: Toms Laus (69) Artūrs Šteinbergs (75)
Noraidījumi
1st Period
00:18 TTR Pāvels Tribuncovs (62) : Interference - 2 min
07:55 TRS Guntars Ruseckis (65) : Tripping - 2 min
10:04 TRS () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
2nd Period
17:36 TRS Jānis Puriņš (42) : Tripping - 2 min
3rd Period
25:19 TRS Guntars Ruseckis (65) : Hooking - 2 min
25:27 TRS Jānis Puriņš (42) : Delay of game - 2 min
35:23 TRS Roberts Zemnieks (39) : Cross-checking - 2 min
Spēlētāju Statistika
TTR > POS G A P PIM
Raitis Daugelis (27) FW 1 0 1 0
Pāvels Tribuncovs (62) D 1 0 1 2
Toms Laus (69) FW 0 1 1 0
Rinalds Audzišs (7) FW 0 1 1 0
Aigars Pauče (44) FW 0 1 1 0
Artūrs Šteinbergs (75) FW 0 1 1 0
Arvis Berkolds (86) D 0 0 0 0
Jānis Grencions (21) FW 0 0 0 0
Mikus Luka-Indāns (83) FW 0 0 0 0
Valdis Kuzmins (19) D 0 0 0 0
Juris Šarfs (12) D 0 0 0 0
Kaspars Tillers (13) FW 0 0 0 0
Eduards Zēniņš (93) FW 0 0 0 0
Sandis Špundžāns (33) D 0 0 0 0
Gatis Valters (9) FW 0 0 0 0
Jānis Liepa (35) G 0 0 0 0
TRS > POS G A P PIM
Andris Dreiškens (11) FW 1 0 1 0
Lauris Ziemiņš (80) FW 0 1 1 0
Roberts Ernests Goldmanis (50) D 0 1 1 0
Roberts Zemnieks (39) D 0 0 0 2
Matīss Kļaviņš (84) D 1 0 1 0
Mārtiņš Palejs (17) FW 0 1 1 0
Jānis Puriņš (42) D 0 0 0 4
Raitis Ūdris (20) FW 0 1 1 0
Guntars Ruseckis (65) D 0 0 0 4
Zigmunds Unda (79) FW 0 0 0 0
Ingus Staltmanis (21) FW 0 0 0 0
Edmunds Bērziņš (25) D 0 0 0 0
Ernests Segliņš (88) FW 0 0 0 0
Edgars Jermaks (26) FW 0 0 0 0
Alberts Zemzāle (34) D 0 0 0 0
Henrijs Ančs (33) G 0 0 0 0

Metieni
TTR 25
TRS 18

Citi Fakti
Tiesneši Edvards Briedis, Aleksandrs Germanovičs 

KomandasGPPTS
PCK1946
IZ21840
HA21940
LNL1732
UPG1828
FRZ1928
SHS1727
CRK1822
MZO1817
WF41912
SpēlētājiPTS
29
Ločmelis23
Dzērve20
Bērzs18
Rubīns18
Ozoliņš 16
Sutra16
Kujalovs15
Kirilko15

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv