15. Novembris 21:00
OGRE
5:3
HK OGRES LEDUS BRĀĻI HK MĀLPILS
Vārti
1st Period
00:16 OLB Māris Legzdiņš (69)  Assist: Pauls Akmentiņš (71)  
00:57 OLB Māris Kapusts (24)  Assist: Ralfs Melders (88)  
2:26 OLB Pauls Akmentiņš (71)  Assist: Māris Legzdiņš (69)  
4:53 MLP Dāvis Zembergs (71)  Assist: Jānis Zālītis ()  
7:40 OLB Ralfs Melders (88)  Assist: Māris Legzdiņš (69)  
2nd Period
3rd Period
25:13 MLP Edgars Balodis (41)  Assist: Dāvis Zembergs (71) Maikls Valters (10)  
29:17 OLB Ralfs Melders (88)  Assist: Arvis Petunovs (20)  
32:42 MLP Edgars Lejnieks (27)  Assist: Dāvis Zembergs (71) Madars Lapčenoks (23)
Noraidījumi
1st Period
1:42 MLP Valdis Gavars (69) : Charging - 2 min
2nd Period
18:15 OLB Māris Čakovs (29) : Hooking - 2 min
18:56 MLP Silvestrs Kūliņš (26) : Hooking - 2 min
19:06 OLB Ralfs Melders (88) : High-sticking - 2 min
3rd Period
27:15 MLP Maikls Valters (10) : Boarding - 2 min
31:36 OLB Māris Čakovs (29) : Hooking - 2 min
Spēlētāju Statistika
OLB > POS G A P PIM
Māris Legzdiņš (69) FW 1 2 3 0
Māris Kapusts (24) FW 1 0 1 0
Māris Čakovs (29) FW 0 0 0 4
Ralfs Melders (88) FW 2 1 3 2
Arvis Petunovs (20) D 0 1 1 0
Pauls Akmentiņš (71) FW 1 1 2 0
Jānis Ulrihs (16) FW 0 0 0 0
Pēteris Gerke (67) FW 0 0 0 0
Kārlis Plakans (17) FW 0 0 0 0
Ainis Latisš (10) D 0 0 0 0
Martins Bisnieks (8) FW 0 0 0 0
Kaspars Salnājs (33) FW 0 0 0 0
Reinis Tilaks (47) D 0 0 0 0
Nauris Audians (30) D 0 0 0 0
Emīls Kaspars Damroze (9) FW 0 0 0 0
Rauls Rozenlauks (1) G 0 0 0 0
MLP > POS G A P PIM
Dāvis Zembergs (71) FW 1 2 3 0
Edgars Balodis (41) C 1 0 1 0
Jānis Zālītis () D 0 1 1 0
Maikls Valters (10) FW 0 1 1 2
Madars Lapčenoks (23) C 0 1 1 0
Valdis Gavars (69) D 0 0 0 2
Edgars Lejnieks (27) D 1 0 1 0
Silvestrs Kūliņš (26) FW 0 0 0 2
Normunds Paipals (84) FW 0 0 0 0
Andris Fricbergs (4) D 0 0 0 0
Ivo Rancāns (88) FW 0 0 0 0
Jānis Irbe (99) FW 0 0 0 0
Adrians Matisons (21) FW 0 0 0 0
Roberts Strauss (29) G 0 0 0 0

Metieni
OLB 23
MLP 14

Citi Fakti
Tiesneši Ainārs Bitens, Uģis Krauze 

KomandasGPPTS
KNG2048
LEL1844
VRN2040
MTH2140
DRG2240
WF32132
RIX2131
KKR2131
HAR2131
NFR2026
SpēlētājiPTS
27
Zvejnieks24
Bleidelis23
Lidemanis21
Langemanis20
Skrebels18
Mantejs 18
Ohnovskis17
Adovičs16

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv