16. Novembris 20:45
VOLVO
6:4
HK MARELS BŪVE HK RUPUČI
Vārti
1st Period
01:50 RPC Miks Lejnieks (66)  Assist: Rūdolfs Pētersons (9) Ivars Plaudis-Lasmanis (83)  
02:19 MBV Andrejs Apončiks (8)  Assist: Vitālijs Korņilovs (4)  
05:30 MBV Tomašs Saušs (87)  Assist: Andrejs Apončiks (8) Jānis Pelsis (9)  
09:36 RPC Rūdolfs Pētersons (9)  Assist: Ivars Plaudis-Lasmanis (83)  
10:53 RPC Rūdolfs Pētersons (9)  Assist: Ivars Plaudis-Lasmanis (83)  
2nd Period
12:49 MBV Tomašs Saušs (87)  Assist: Ivo Balodis (17) Sergejs Pavlovs (71)  
13:33 MBV Andrejs Apončiks (8)  Assist: Tomašs Saušs (87)  
16:39 RPC Rūdolfs Pētersons (9)  Assist: Ivars Plaudis-Lasmanis (83) Ernests Sinkevičs (7)  
22:13 MBV Andrejs Apončiks (8)  Assist: Tomašs Saušs (87)  
3rd Period
28:20 MBV Māris Atars (3)  Assist: Armands Bergmanis (10) Ruslans Obrosovs (16)
Noraidījumi
1st Period
05:17 RPC Vitauts Valantis (22) : Tripping - 2 min
2nd Period
12:38 RPC Osvalds Lapsa (21) : Interference - 2 min
3rd Period
25:35 RPC Miks Lejnieks (66) : Hooking - 2 min
26:26 RPC Osvalds Lapsa (21) : Tripping - 2 min
33:00 MBV Mārtiņš Bahmanis (14) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
MBV > POS G A P PIM
Uldis Eldmanis (38) G 0 0 0 0
Georgs Kozirevs (27) D 0 0 0 0
Ivo Feldmanis (98) D 0 0 0 0
Antons Babuškins (23) FW 0 0 0 0
Vitālijs Leonovs (28) FW 0 0 0 0
Rolands Meinarts (19) C 0 0 0 0
Ruslans Obrosovs (16) D 0 1 1 0
Tomašs Saušs (87) FW 2 2 4 0
Mārtiņš Bahmanis (14) D 0 0 0 2
Jānis Pelsis (9) D 0 1 1 0
Sergejs Pavlovs (71) C 0 1 1 0
Vitālijs Korņilovs (4) D 0 1 1 0
Ivo Balodis (17) D 0 1 1 0
Armands Bergmanis (10) C 0 1 1 0
Andrejs Apončiks (8) FW 3 1 4 0
Māris Atars (3) FW 1 0 1 0
RPC > POS G A P PIM
Toms Broks (00) G 0 0 0 0
Edmunds Valantis (88) D 0 0 0 0
Helvijs Cēbers (91) FW 0 0 0 0
Sergejs Šķerbergs (3) FW 0 0 0 0
Klāvs Ozoliņš (2) FW 0 0 0 0
Kārlis Mucenieks (25) FW 0 0 0 0
Aigars Cibuļskis (44) FW 0 0 0 0
Jurģis Kiršholcs (81) FW 0 0 0 0
Kaspars Freimanis (13) FW 0 0 0 0
Vitauts Valantis (22) D 0 0 0 2
Ivars Plaudis-Lasmanis (83) D 0 4 4 0
Miks Lejnieks (66) FW 1 0 1 2
Rūdolfs Pētersons (9) FW 3 1 4 0
Ernests Sinkevičs (7) D 0 1 1 0
Osvalds Lapsa (21) FW 0 0 0 4

Metieni
MBV 32
RPC 27

Citi Fakti
Tiesneši Juris Balodis, Edvards Briedis 

KomandasGPPTS
KNG2144
WRS2142
FRZ2136
PC22035
VR22128
LV22122
LNL2018
HNA2113
SpēlētājiPTS
18
Olingovičs17
Kilgasts15
Lucis14
Rabinovičs14
Baranovs 14
Krūmiņš13

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv