16. Novembris 20:45
VOLVO
6:4
HK MARELS BŪVE HK RUPUČI
Vārti
1st Period
01:50 RPC Miks Lejnieks ()  Assist: Rūdolfs Pētersons (9) Ivars Plaudis-Lasmanis ()  
02:19 MBV Andrejs Apončiks (8)  Assist: Vitālijs Korņilovs (4)  
05:30 MBV Tomašs Saušs (87)  Assist: Andrejs Apončiks (8) Jānis Pelsis (9)  
09:36 RPC Rūdolfs Pētersons (9)  Assist: Ivars Plaudis-Lasmanis ()  
10:53 RPC Rūdolfs Pētersons (9)  Assist: Ivars Plaudis-Lasmanis ()  
2nd Period
12:49 MBV Tomašs Saušs (87)  Assist: Ivo Balodis (17) Sergejs Pavlovs (71)  
13:33 MBV Andrejs Apončiks (8)  Assist: Tomašs Saušs (87)  
16:39 RPC Rūdolfs Pētersons (9)  Assist: Ivars Plaudis-Lasmanis ()  
22:13 MBV Andrejs Apončiks (8)  Assist: Tomašs Saušs (87)  
3rd Period
28:20 MBV Māris Atars (3)  Assist: Ruslans Obrosovs (16) Armands Bergmanis (10)
Noraidījumi
1st Period
05:17 RPC Vitauts Valantis () : Tripping - 2 min
2nd Period
12:38 RPC Osvalds Lapsa (21) : Interference - 2 min
3rd Period
25:35 RPC Miks Lejnieks () : Hooking - 2 min
26:26 RPC Osvalds Lapsa (21) : Tripping - 2 min
33:00 MBV Mārtiņš Bahmanis () : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
MBV > POS G A P PIM
Andrejs Apončiks (8) FW 3 1 4 0
Māris Atars (3) FW 1 0 1 0
Ivo Balodis (17) D 0 1 1 0
Armands Bergmanis (10) C 0 1 1 0
Vitālijs Korņilovs (4) D 0 1 1 0
Sergejs Pavlovs (71) C 0 1 1 0
Jānis Pelsis (9) D 0 1 1 0
Mārtiņš Bahmanis () D 0 0 0 2
Tomašs Saušs (87) FW 2 2 4 0
Ruslans Obrosovs (16) D 0 1 1 0
Antons Babuškins (23) FW 0 0 0 0
Ivo Feldmanis (98) D 0 0 0 0
Georgs Kozirevs (27) D 0 0 0 0
Vitālijs Leonovs (28) FW 0 0 0 0
Rolands Meinarts (19) C 0 0 0 0
Uldis Eldmanis (38) G 0 0 0 0
RPC > POS G A P PIM
Osvalds Lapsa (21) FW 0 0 0 4
Rūdolfs Pētersons (9) FW 3 1 4 0
Miks Lejnieks () FW 1 0 1 2
Ivars Plaudis-Lasmanis () D 0 4 4 0
Vitauts Valantis () D 0 0 0 2
Helvijs Cēbers () FW 0 0 0 0
Aigars Cibuļskis (44) FW 0 0 0 0
Kaspars Freimanis (13) FW 0 0 0 0
Jurģis Kiršholcs (81) FW 0 0 0 0
Kārlis Mucenieks (25) FW 0 0 0 0
Klāvs Ozoliņš (2) FW 0 0 0 0
Ernests Sinkevičs (7) D 0 0 0 0
Sergejs Šķerbergs () FW 0 0 0 0
Edmunds Valantis () D 0 0 0 0
Toms Broks () G 0 0 0 0

Metieni
MBV 32
RPC 27

Citi Fakti
Tiesneši Juris Balodis, Edvards Briedis 

KomandasGPPTS
LDV1019
CGS818
WRS1017
MTR815
PRE815
ZIB915
MT2914
LL2813
TMB812
SHM912
SpēlētājiPTS
15
Epners11
Bušs10
Pone 8
Sakne8
Larins7
Ronis7
Salaks7
Otto7

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv