6. Decembris 18:40
OGRE
3:1
HK OGRES LEDUS BRĀĻI HK TRIMEN TRACTORS
Vārti
1st Period
4:31 OLB Ralfs Melders (9)  Assist: Nauris Audians (88)  
5:19 OLB Ralfs Melders (9)  
2nd Period
3rd Period
25:56 OLB Emīls Kaspars Damroze ()  
30:33 TTR Toms Laus (69)  Assist: Eduards Zēniņš (93)
Noraidījumi
1st Period
5:46 OLB Kārlis Eglītis (13) : Hooking - 2 min
8:00 OLB Ralfs Melders (9) : Tripping - 2 min
2nd Period
14:58 OLB Ainis Latisš (10) : Hooking - 2 min
17:47 TTR Artūrs Šteinbergs (75) : Slashing - 2 min
3rd Period
28:06 OLB () : Team penalty - Too many men on ice - 2 min
33:54 OLB Kārlis Plakans (17) : Tripping - 2 min
Spēlētāju Statistika
OLB > POS G A P PIM
Kārlis Eglītis (13) D 0 0 0 2
Ralfs Melders (9) FW 2 0 2 2
Nauris Audians (88) D 0 1 1 0
Emīls Kaspars Damroze () FW 1 0 1 0
Ainis Latisš (10) D 0 0 0 2
Kārlis Plakans (17) FW 0 0 0 2
Pauls Akmentiņš (71) FW 0 0 0 0
Pēteris Gerke (67) FW 0 0 0 0
Māris Kapusts (24) FW 0 0 0 0
Māris Legzdiņš (69) FW 0 0 0 0
Arvis Petunovs (20) D 0 0 0 0
Kaspars Salnājs (33) FW 0 0 0 0
Toms Širovs (19) FW 0 0 0 0
Reinis Tilaks (47) D 0 0 0 0
Jānis Ulrihs (16) FW 0 0 0 0
Rauls Rozenlauks (1) G 0 0 0 0
TTR > POS G A P PIM
Toms Laus (69) FW 1 0 1 0
Eduards Zēniņš (93) FW 0 1 1 0
Artūrs Šteinbergs (75) FW 0 0 0 2
Rinalds Audzišs (7) FW 0 0 0 0
Arvis Berkolds (86) D 0 0 0 0
Raitis Daugelis (27) FW 0 0 0 0
Jānis Grencions (21) FW 0 0 0 0
Dāvids Jakovičs (71) FW 0 0 0 0
Valdis Kuzmins (19) D 0 0 0 0
Mikus Luka-Indāns (83) FW 0 0 0 0
Mārtiņš Marauska (82) D 0 0 0 0
Aigars Pauče (44) FW 0 0 0 0
Juris Šarfs (12) D 0 0 0 0
Sandis Špundžāns (33) D 0 0 0 0
Pāvels Tribuncovs (62) D 0 0 0 0
Igors Žuks () G 0 0 0 0

Metieni
OLB 13
TTR 8

Citi Fakti
Tiesneši Ainārs Bitens, Aleksandrs Borisovs 

KomandasGPPTS
BLC1023
LNS821
HLG1120
CRK1120
HKP1014
OLN1213
WLF1012
PAF1112
JST1010
MDN116
SpēlētājiPTS
16
Jēkabsons14
Kozlovskis14
Krauklis14
Salmiņš14
Golubovičs12
Alferovs11
Lukšis11
Ščerbinskis11

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv