7. Decembris 20:45
VOLVO
(SO)3:3
HK MARELS BŪVE HK TAURUS
Vārti
1st Period
06:35 MBV Antons Babuškins (23)  Assist: Pauls Platais (22) Ivo Balodis (17)  
09:20 TRS Andris Dreiškens (11)  Assist: Jānis Puriņš (42) Mārtiņš Palejs (17)  
2nd Period
16:32 MBV Andrejs Apončiks (8)  
3rd Period
26:15 TRS Rolands Risters (30)  
27:10 MBV Māris Atars (3)  Assist: Armands Bergmanis (10) Vitālijs Leonovs (28)  
29:30 TRS Edmunds Bērziņš (25)  Assist: Roberts Zemnieks (39)
Noraidījumi
1st Period
12:00 MBV Sergejs Pavlovs (71) : Tripping - 2 min
2nd Period
14:33 MBV Jānis Pelsis (9) : Tripping - 2 min
16:02 TRS Mārtiņš Palejs (17) : Holding - 2 min
16:32 TRS Henrijs Ančs (33) : Unsportsmanlike conduct - 2 min
21:28 TRS Roberts Zemnieks (39) : Tripping - 2 min
3rd Period
35:26 TRS Edmunds Bērziņš (25) : Hooking - 2 min
Spēlētāju Statistika
MBV > POS G A P PIM
Pauls Platais (22) C 0 1 1 0
Antons Babuškins (23) FW 1 0 1 0
Andrejs Apončiks (8) FW 1 0 1 0
Māris Atars (3) FW 1 0 1 0
Vitālijs Leonovs (28) FW 0 1 1 0
Ivo Balodis (17) D 0 1 1 0
Armands Bergmanis (10) C 0 1 1 0
Sergejs Pavlovs (71) C 0 0 0 2
Jānis Pelsis (9) D 0 0 0 2
Ivo Feldmanis (98) D 0 0 0 0
Aleksandrs Galkins (12) FW 0 0 0 0
Vitālijs Korņilovs (4) D 0 0 0 0
Ruslans Obrosovs (16) D 0 0 0 0
Tomašs Saušs (87) FW 0 0 0 0
Uldis Eldmanis (38) G 0 0 0 0
TRS > POS G A P PIM
Rolands Risters (30) FW 1 0 1 0
Andris Dreiškens (11) FW 1 0 1 0
Edmunds Bērziņš (25) D 1 0 1 2
Roberts Zemnieks (39) D 0 1 1 2
Henrijs Ančs (33) G 0 0 0 2
Jānis Puriņš (42) D 0 1 1 0
Mārtiņš Palejs (17) FW 0 1 1 2
Edgars Ābelis (83) D 0 0 0 0
Roberts Ernests Goldmanis (50) D 0 0 0 0
Matīss Kļaviņš (84) D 0 0 0 0
Aivars Ozoliņš (2) FW 0 0 0 0
Guntars Ruseckis (65) D 0 0 0 0
Ernests Segliņš (88) FW 0 0 0 0
Ingus Staltmanis (21) FW 0 0 0 0
Raitis Ūdris (20) FW 0 0 0 0
Lauris Ziemiņš (80) FW 0 0 0 0

Metieni
MBV 22
TRS 18

Citi Fakti
Tiesneši Edvards Briedis, Andrejs Jakovļevs 

KomandasGPPTS
WOL1122
WF21222
NMP1021
HKZ1120
KPB1018
PVB1218
HAS1017
LGZ1115
RTS1113
BBR1011
SpēlētājiPTS
15
Ozoliņš 14
Treijs13
Štendenbergs13
Paulovičs12
Grīnbergs11
Āboms11
Ribkinskis11
Ameriks10

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Puriņš (finanses un organizācija)
    27033996
    janis@entuziasti.lv
  • Roberts Pļāvējs (reklāma,mārketings un organizācija)
    28881115
    roberts@entuziasti.lv
  • Haralds Apinis (dizains un organizācija)
    29359757
    haralds@entuziasti.lv

GALVENAIS TIESNESIS:

Ainars Bitens (turnīra tehniskā organizācija un kalendārs)
29285886
ainars@entuziasti.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv

FOTO UN VIDEO DEPARTAMENTS

  • Kristaps Mozgirs (mediju centra vadītājs)
    26399495
    kristaps@entuziasti.lv

DISCIPLINĀRĀ KOMITEJA

  • Kristians Markevics (Sastāvu atbilstība/spēlētāju atbilstība divīzijām), 26397117, km@entuziasti.lv
  • Andris Gūtmanis (DK komitejas vadītājs), 25612487, andris@entuziasti.lv